:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tüm hakLarı yaLnızLığıma aittiR..!!!
gULSHEn
Sen ßeni ßüyüttün. Sevgini Verdin, Sevgimi aldın, Sevgimle birlikte her şeyimi aldığını bilmeden…
çok güzeldi yüreğine sağlık..
Ara
ROSE
teşekkürler canım benim beğendiğine sevindim sende sağolasın SmileSmile
Ara
RoDi
Keşke konunun Alıntı olduğunu Belirtseydin.
Ara
intractablechild
çok çok çok güsel wallaaaa yüreğine sağlıkkk...
Ara
ROSE
RoDi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Keşke konunun Alıntı olduğunu Belirtseydin.

zaten alıntı olduğu belli arkadaşım olmasaydı yeri burası olmazdı ....
Ara
ROSE
intractablechild Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok çok çok güsel wallaaaa yüreğine sağlıkkk...

teşekkür ederim beğendiğine sevindim ....
Ara
ÇiLeK

redrose68.gif

Gece boyunca devam etti ruhumdaki deli fırtına.Bir kere sevmişim seni,durmuyor dilim.Sağanak yağmur gibi coşuyorum,taşıyorum,sana koşuyorum...SENİ SEVİYORUM..

Yangın yeri şu anda yüreğim.Ellerinde tutuşan bir alev oldum.Acil olarak istiyorum seni hep.ZAten aşkımızın kalp atışlarıda yükseldi.Tam zevkin doruğundayız."Yaşam destek ünitesi"lazım olabilir geceleri bana.SEnin elinden tabii ki.Eğer birgün yağmurda ıslanıp gelirsem yanına SIRILSIKLAM, ve çocuk gibi konuşmaya başlarsam değdir dudaklarını dudaklarıma dilsiz ellerinle sarmala sar beni..Aşka dair ne varsa şarkılardadır diyorum,kapatıp gözlerimi dinliyorum ,seni çağırıyorum,sana koşuyorum SENİ SEVİYORUM&

Kaç fırtınalar atlattı bü yürek, kaç yangınlar geçirdi.Ama şu anda fırtınaların en delisini,en tatlısını,en güzelini buldu ve bırakmaya hiç niyeti yok.Fırtınanın içinde kalmış,kolu kanadı kırık,küçük bir serçe gibi uçuyorum ,konuyorum,sana koşuyorum&SENİ SEVİYORUM..

Senin hatrına dönüyor bu dünya,senin için,aşkımız için dönüyor sende biliyorsun bunu.Sensiz tadı tuzu yok hayatın,sensiz duruyor bu dünya,gönlüm talan,yüreğim viran,deli fırtınanın içindeyim şu an,üşüyorum,donuyorum,gücüm tükeniyor,yoruluyorum,seni arıyorum,sana geliyorum,SENİ SEVİYORUM&

Akıp gelen su gibi seviyorum seni..Sevdam gizli kaldı gece yağmurunda,farzet ki çağlar ötesi,farzet ki insan yüzü görmemiş yani kirelenmemiş,temiz,tertemiz gönlüm gibi,sevgim gibi,sana olan aşkım gibi,yürüyorum ,koşuyorum nice engeller aşıyorum,seni arıyorum,SENİ SEVİYORUM&

Sensiz,geceleri nikotin yağıyor usul usul ciğerlerime ve kapalı yerde kalma korkusu başlıyor bende ..Atıyorum kendimi sokaklara, sabaha doğru,ömrümün en kısa,ömrümün en uzun,ömrümün en çocuk,ömrümün en ihtiyar yolunu koşuyorum,sana geliyorum,sevgi kokuyorsun sonunda,kendimi buluyorum bedeninde,sevgiyi teninde buluyorum&SENİ SEVİYORUM&

Tanrının Kırbacı her gece yüzümü kırbaçlıyor..Ama ben yine seni anıyorum,andıkça kırbaçlanıyorum.Vazgeçemiyorum senden,paylaşamıyorum seni.Ağlamak yakışmaz ama ,artık ağlıyorum.Seni bir serçenin gözyaşları kadar çok ama çok seviyorum.Hani serçeler ağladıklarında ölürlermiş ya,son bir nefes alıyorum,veriyorum,alıyorum ,veriyorum ve ÜÇ LAF EDİYORUM..ÜÇÜNDE DE
SENİ ÇOK SEVİYORUM..
BİTANEM GÜLÜM...
iQk_12969848531gp3.gif
HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN BİTANEM..

Ara
ROSE
teşekkür ederim sensin o bitanemmmmmmmmmmm Smile
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler Çok GüzeLdi Gül.. Yüreğine Sağlık...
ROSE
rica ederim beğendiysen ne mutlu bana ....Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  !!! Birak Beni YaLnizLigima !!! eRCi 3 404 04-01-2022, Saat: 09:46 AM
Son Yorum: wildfang
  iLk keZ yaLnızLığıma aÄžLadım bu geCe... MeLeksi 0 640 01-23-2011, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: MeLeksi
  ┼.•.┼..Yalnızlığıma.. ╬..Yalnızlığa Dair Ne Varsa..χ MaSaL 0 404 02-21-2010, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: MaSaL
  ┼.•.┼..Yalnızlığıma.. ╬..Yalnızlığa Dair Ne Varsa...┼.•.┼ ÇiLeK 7 360 09-05-2008, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Umut Oldun " Vav " Hali Yalnızlığıma €BeRimSin 6 588 02-10-2008, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:46 AM