:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tüm hakLarı yaLnızLığıma aittiR..!!!
ROSE
23lh2jm3rs1.jpg

Azınlı Bir Katilin, Yüzünden akan Ter parçacıkları gibidir, senin gözlerine bakarken, hissettiğim sevgi’m!

Sen ßeni ßüyüttün. Sevgini Verdin, Sevgimi aldın, Sevgimle birlikte her şeyimi aldığını bilmeden…
Gidiyorum demiştin. Neden gidersen, hala anlamış değilim. Bişeylermi Yolunda gitmedi Desem bile Koymuştun bir Kere Kafana.
Çok kolaydı dimi, Bir hırsız gibi gelip, Sessizce… Ansız… Bir o kadar Uzun… Ben Daha doyamamıştım ki sana, Sana alışmaya çalışırken, Şimdi yokluğuna Alışmak Zorunda Bıraktın beni. Neden, Diyebilsem Sana. Ne yaptım yada ne yapmamalıydım diyebilseydim sana, elin elimde, gözlerimiz ise aynı ufuktaydı, belki de.

Gelişin gibi Gidişinde Ani oldu.
Doyamamak, Doymamak tı galiba.
Sevgi, özlem, Hasretti Bizim ki.
Ne Var ki Yoksun artık.

Gittin, Gitmelimiydin, gitmen mi gerekiyordu, niye benden gidiyordun, niye bensiz gidiyordun. Bilmiyorum Hiçbir şey. Sadece ßitti, Gidiyorum Diyebildin.
Ardında Neler bırakabilirdin Sence. Geçip Geçiştir Bir kalp’ mi, Yoksa, Yoksa… Yoksa, Sevmemişmiydin. O güveni verememişmiydim sana, O sıcaklığı İletememişmiydim Sana, Ne Anlatabildin, Nede anlayabildim.

İçimde Fırtınalar Kopsa Ne fayda Artık, Gül bahçelerine Benzettiğim, Hayallerimi onla birleştirdiğim, onsuz hayalim olmayan, Hayalimin Onsuz anlamı olmayan Sen.. Yoktun ki. Hiçte olmayacaksın galiba. Dönsen, Yine ßurdayım Desen. Yine Sendeyim Hadi Sar beni Desen, Aptalca Bir düşünceydi Kendimi tutamadım Desen.

Şimdi Gönlümün Kapısını Kapattım Herkese.
Artık Sevsen de Boş, Sevmesen de.
Artık Dönsen de Boş, Dönmesen de.

Gitmek İçin, Bir daha Gelme Yüreğime.
Vakit Tamam Artık, Kaldırmaz Bu Bünye.
Ara
ezoo20
Bugün bildiğim tek şey,bilmek istediğim şeyi bilmekti.Senin bilmek istediğin tek şey,bu cümleleri okuduktan sonra,anlatmak istediğim şeyi bilmek istemendi.Ama herşeyi bilmen demek kendini unutmak demendir.Bu yüzden herşeyi bilmek yerine tek gerçek olan kendini bilmeni sana tavsiye ederim.Bu senin derdin mi diyenlere diyeceğim tek şey sen ne biliyorsan O'nu yap ve arkana bakmadan yürü.

buda benden bir kaç cümlecik....
emeğine sağlık canımcım Smile
paylaşımın bir numara idiSmile
devamını dilerim Smile
Ara
ROSE
o bir kaç cümlenin anlamı o kadar çok ki bence SmileSmileönemli değildir uzun cümlelere sığdırılan sözler az olsun öz olsun ezooommm Smile

yüreğin dert görmesin Smile
beğenmene ayrıca sevindim
Ara
ezoo20
Senide Yüreğin Dert Görmesin Canimcim Smile
Cümlelere Anlam Yüklemeye Devam Etmek Lazim Smile
Ara
ROSE
evet ezom zaten devamlı hep bişeyler yüklüyoruz SmileSmile
Ara
ezoo20
Kamburumuz çikti ,işin Kötü Tarafi Artik Kamburlarimizi Saklayamaz Olduk ...
Gizimiz Kalmadi CanimSmile
Ara
ROSE
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmilealemsin ezommm SmileSmileSmile
Ara
€stapitipiti
Şimdi Gönlümün Kapısını Kapattım Herkese.

Vakit Tamam Artık, Kaldırmaz Bu Büny
e.

belki evet rosem haklısın eski aşklardan dolayı insanlara karşı güvenını kaybetmıs olsanda o gönlünün kapısını ne zamana kadar daha kapaalı tutabılırsınkı ....... kımseye güvenmeden ne kadar yasabılırsınkı !!!.....
o güsel yüregının multu olması dılegımlee...teşekküler...
Ara
ROSE
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdi Gönlümün Kapısını Kapattım Herkese.
Vakit Tamam Artık, Kaldırmaz Bu Bünye.

belki evet rosem haklısın eski aşklardan dolayı insanlara karşı güvenını kaybetmıs olsanda o gönlünün kapısını ne zamana kadar daha kapaalı tutabılırsınkı ....... kımseye güvenmeden ne kadar yasabılırsınkı !!!.....
o güsel yüregının multu olması dılegımlee...teşekküler...
Ah canım benim gelde işte sen orasını bana sor .
belki sende dediğinde kendince haklısın ama herkes kendi hayatının kendine kattıkları ile yaşamayı tercih ederler ve o kapalı kutunun içinden hiç çıkmaz istemezler..öyle bi çıkmaza girdiğimizi hissettiğimiz an da olan bize oluyor bunu biliyorum .bazen insanın elinde olmuyor yada elimizde ama ben kaçıyorum diyelim.Smilene kadar yaşarım güvenmeyerek dersen bende bilmiom aldırma kuzen es geç bazen de napalım SmileSmileSmile
Ara
ezoo20
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmilealemsin ezommm SmileSmileSmile
ÖYLEYİM DEMİ Smile
ÖYLEYİM ÖYLEYİM Smile
EEE NE YAPAYIM BU DÜNYANIN KAHRINI ÇEK ÇEK NEREYE KADAR YAW...
BEN KARAR VERDİM BUNDAN SONRA BEN DELİ OLACAM DÜNYA BENİM KAHRIMI ÇEKECEK ....SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
BÖYLE DAHA GÜZEL ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  !!! Birak Beni YaLnizLigima !!! eRCi 3 404 04-01-2022, Saat: 09:46 AM
Son Yorum: wildfang
  iLk keZ yaLnızLığıma aÄžLadım bu geCe... MeLeksi 0 642 01-23-2011, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: MeLeksi
  ┼.•.┼..Yalnızlığıma.. ╬..Yalnızlığa Dair Ne Varsa..χ MaSaL 0 409 02-21-2010, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: MaSaL
  ┼.•.┼..Yalnızlığıma.. ╬..Yalnızlığa Dair Ne Varsa...┼.•.┼ ÇiLeK 7 360 09-05-2008, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Umut Oldun " Vav " Hali Yalnızlığıma €BeRimSin 6 588 02-10-2008, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:55 PM