:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aptalım işte
djseninim
bütün bunları yapan işte şu an yanımda değil ama takmış bana sevmiyorum diyorum hala uğraşıyo
Ara
ROSE
o da zamanla anlar uğraşmayacağını ...
Ara
djseninim
bir anlasa sırf bana takmış yaw size bişe söyleyebilirmiyim kavga etmeyecektim ya sınıfın yarısından çoğu konuşmuyo benle umrumdaydı zaten hayvanlar ne olcak şakadan bile anlamıyolar hepsi salak
Ara
ROSE
istersen öyle demeyelim burada o sözler biraz kaba kaçar canım ..
bırak herkesi kendine sen kendine bak hayatım ya bak ne güzel dion çokta umrumdaydı diye SmileSmileSmile
Ara
djseninim
ya bişe sorcam bu sene son sınıfız diye 23 nisanda bişeyler oynayalım diyoduk yenide bi şarkı var dandini onlarla küsünce diyer sınıfla anlaşma yaptım doğrumu sizce
Ara
ROSE
bana kalırsa sen şu an onlarla konuşmuon diye sana doğru gelen odur .ama aslında şöyle de bişey var ki ne olursa olsun onlar senin sınıf arkadaşların Smilesanki biraz doğru değil he ne dersin ..ama sen bilirsin nasıl istersen ...
Ara
djseninim
onlarla barışmamı mı istiyon yani iki tanesiyle ztn 1 aydır küsüm 1 dün kavga ettim 1 le buğün şaka kurbanı oldum birkan bey de bütün erkek ark sağutuyo benle eeeeeee ne olcak bide onların yüzüne bakıcam yok ark. olmaz ya konuşmayan konuşmaz bana tek ark. yetiyo aslanlar gibi de kankam var aynı okulda olmayabiliriz yalancı dostlarla işim olmaz ben akıllandım suç bende bile bile sevdiğim kişiyle çıkan kızla dost oluyon suç bende bende
Ara
ROSE
yoooo ben sana barış demedim ki sadece ne olursa olsun onlar orada oldukları sürece arkadaşın olarak kalacak demek istedim sevmek yada sevmemek senin elinde olan bişey ....tamam kankan varsa ne güzel o zaman Smile
Ara
djseninim
evet yaa takmıyorum zaten boş varsene
Ara
Shimariq_Shey
sende takma bosver demekki o kız afedersiniz ama kaşar galibaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte hakkımda kimsenin bilmedikleri... blue_belial 21 1,376 04-14-2022, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: wildfang
  itiraf ediom iste.. ManyaX_GirL 7 1,096 04-06-2022, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Çocukluk Aklı İşte: *Asİ-yÜrEk* 9 853 07-04-2008, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  İşte Bir İtiraf Daha *Asİ-yÜrEk* 24 1,298 04-09-2008, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Işte Bir Birincilik Daha *Asİ-yÜrEk* 16 1,136 02-22-2008, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:24 PM