:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aptalım işte
djseninim
itiraf ediyorum yalancının birini seviyorum bana kalbim kırık diyo 2 saat sonra eski sevdiğinin yanında oturuyo bide benim hakkımda konuşuyolar bide yüzüme gülümsüyolar gelde delirme buyrum
Ara
ezoo20
Ya Canim Salla Gitsin Smile
Ne üzüyon Kendini ...böyle Insanlar Sevilmeye Değmeyen Zavallilardir..
Sikma O Güzel Canini ...sevemek Ayip Değil...ama O Güzel Yüreğine Dikkat Et çünkü Sonralari Ağir Hasarlar Oluşturuyor Benliğinde..
Ara
ROSE
valla ben senin yerinde olsam hiç takmam kafaya herkes kendi yaptığından utansın boşver Smilesen kendine yazık etme bence derim .sen hayatını yaşa gitsin bak çevrene bi Smilealdırma giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver bu şarkı sana gelsin Smile
üzme tatlı canını senden bi tane daha bu dünyaya gelmeyecekse sende ezonun dediği gibi salla gitsin SmileSmileSmile
Ara
djseninim
şimdi şöle oldu kızın yanında oturuyo bende gittim biz orta sondayız onlar ikide bide çektim sırayı tam karşılarına alümülyüm kabartama yapıyoduk bende bütün erkekleri karşıma topladım böle bişe olmaz ya bana kalbim kırık diyo aradan 2 saat geçiyo kızla oturmuş yan yana ohhhh beni düşünen yok
Ara
ROSE
boşverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sende onun gibi yap SmileSmileSmile
Ara
djseninim
yapayımda sonra demediği kalmıyo hani beni beni seviyodu şimdi yaptığı ne bide yakın ark beni seviyo eski sevgilim zaten şeytan diyo git kabul et
Ara
ROSE
aldırma o der ama gerçeği o da bilir...salla Smiletamam sen bu defa şeytana uy SmileSmileSmile
Ara
djseninim
iiiiiiii aldırmayayım sonra ne olcak
Ara
ROSE
sonra bişey olmayacak seni takmayan ,seni görmezden gelen biri için sen neden yerlerde ezilesin ki ?bide bu açıdan bak derim ben başkada bişey demem sana ..
Ara
€BeRimSin
Deli Gönlüne Laf Anlatamıyorsun öyle mi..? Boşver Gitsin Herşey Bitsin seni kimse üzmesin..Yıllar geçtikçe pas tutar duygular Hatırlanmaz uğruna ağlanan sevdalar..Boşverrr B-O-Ş-V-E-RRRRRRR Hiç takma Kafana..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte hakkımda kimsenin bilmedikleri... blue_belial 21 1,376 04-14-2022, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: wildfang
  itiraf ediom iste.. ManyaX_GirL 7 1,096 04-06-2022, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Çocukluk Aklı İşte: *Asİ-yÜrEk* 9 853 07-04-2008, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  İşte Bir İtiraf Daha *Asİ-yÜrEk* 24 1,298 04-09-2008, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Işte Bir Birincilik Daha *Asİ-yÜrEk* 16 1,136 02-22-2008, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:18 AM