:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ilgilenirseniz sevinirim
MorciveT
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Açıklamaya +18 Yazmısınız ve 18 yaşından Küçük Arkadaşlarımız Bu site de yer almaktadır...

Mesela;
Fıkralar Bölümünde Hattinde Çok +18 fıkralar var..Onlara Gelince Sadece Gülüp Geçiliyor..

+18 Korkunç Resimler Bölümünde Hattinden İğrenç Fotolar var..

Onlara Geline Hiçbirşey olmuyor da Bi Şiire Neden Böyle tepki verildi...

Admin, gerçekten güzel bir açıklama yapmış zaten Hasan...

Senin merak ettiğin soruya ben cevap vereyim Admin'e ek olarak ;

Forumu düzenli bir şekilde korumakla yükümlüyüz, bunu sende eski yöneticilerimizden olarak biliyorsun.

Bölümlerimizin içinde, +18 olsa her birinde, dışarıdan gelen üye sizce bu forumu nasıl tasarlar kafasında ?

Şiire bu tepki neden verildi diyorsun ? Aslında fazla verilen bir tepki yok, bu tepkiyi üyelerin kendisi çıkartıyor... İstekler bölümümüze +18 Şiirler bölümü istiyoruz diye yazılsaydı, +18 şiir bölümü düşünüldükten sonra belki açılabilirdi.

Kafanda tasarlasana, şahıs çok güzel bir şiir yazmış, okudun çok beğendin, diğer şiire geçiyorsun küfürlü ve küfürden nefret eden birisisin... Bütün duygusallık gitti...Bütün güzellik gitti...

Arkadaşlar bazı şeyleri foruma dahil etmek istiyorsanız, İstekler bölümümüz var o istekler bölümüne sadece isteklerinizi yazınız...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle bu konunuza cevap vermek isterim. Kişisel makaleler bölümü de adından anlaşılacağı gibi sadece kişisel makalelerimizin paylaşılabileceği bir alandır. Bundaki amaç paylaşımlar arttıkça kendi deneme makalelerimizi de oraya hevesle girerek bir nebze olsun kendimizi geliştirmektir.

O kategoriyi açmamdaki en büyük sebep az önce de bahsettiğim gibi kişisel gelişimimize faydalı olmasıydı. Kişisel düşüncelerimizi yazılı kültüre yansıtarak başkalarının fikirleri doğrultusunda kendimize pay çıkartıp bir sonraki makalelerimizi daha kaliteli aktarabilmekti.

Konuların kilitlenme sebebi ise uzunca bir süredir taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz fakat malesef gereken özeni o konuda göremiyorum. Forum özel kategorisindeki Kişisel Makaleler ve Hikaye Uydurma bölümü Duygusuz.com forumlarına has bir özellik olup daha sonraları farklı forumlar tarafınca taklit edilmiştir. Böylesine özen isteyen bir konuya daha fazla duyarlı olmamız gerekmektedir. Ayrıca kişisel makaleler bölümündeki makaleler, sadece kişisel olduğu için başkasının saatlerini harcayıp yazdığı yazıyı basit bir copy/paste ile birkaç saniyede almak yazıyı yazana çok büyük haksızlıktır. Forumlarımızda hertürlü konuyu açmak için bir kategori mevcuttur. Hiçbir kategori yok ise forumumuzda Diğer isimli bir kategori vardır. Paylaşımlar burada yapılabilir.

Sevgili Admin;isteğimi yanlış anladığınızı düşünüyorum(ki öyle...)''Kişisel makale'' nin ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum.

Bundaki amaç paylaşımlar arttıkça kendi deneme makalelerimizi de oraya hevesle girerek bir nebze olsun kendimizi geliştirmektir. demişisiniz.

Konuya bu makale sana mı ait? vs.. diyip konuya kilit vurmak kişiyi ne derece etkilediğinin bilincinde misiniz? Böylesine bir konuşma kişinin makale yazacağı varsada yazmasına engel olacak nitelikte.

Bir bebeği düşünün yürüyecek. Yürümeden önce day durur değil mi? ayağa kalktığında siz ona ''titremeeee,ayaklarını çarpık tutmaaa vsss'' derseniz o bebğin yürüyeceği varsada yürüyemez.Eğer siz ilk etapta onu teşvik etmiş olsa idiniz TATLI DİLLEuyarsa idiniz hevesini kırmadan incitmeden ben inanıyorum ki isteğiniz ikilenmeden yerine getirilirdiSmile
Tabikide başkasına ait bir yazıyı copy/paste yapmak çok kolay.
kişinin emeğinede ket vurmak da bu kadar kolay olmamalı diye düşünüyorum
Sordunuz mu? 'arkadaşım sen hangi akla hizmet başkasının makalesini yayınlıyorsun' diye sordunuz mu? neler hissedip hissetmediğini...Ben onun içtenliğine samimiyetine inanıyorum herhangi bi art niyetle açtığını düşünmüyorum.bu gün başkasının makalesini bizlerle paylaşır yarın başkalarından esinlenerek kendi makalesini yazar bizlerle paylaşır öyle değil mi?

Eğer ben GERÇEK MAKALE SAHİBİNİN arkadasından helal olsun,wallahi bravo vs... bir çok şey söylüyorsam bu o arkadaşımızın açmış olduğu konu sayesindedir.eğer o açmış olmasaydı öylesine bir makalenin varlığından haberdar olmayacaktım.
Bir eseri yazarsın ortaya getirirsin gücün yettiğince insanlarla paylaşırsın.Senden hariç başkasının paylaştığını görmek eserinin benimsenmiş old. görmek bu eser sahibini rahatsız etmez bilakis sevindirir diye düşünüyorum Eğer öyle olmasaydı hiç bisanatçı eserini yayınlamaz sadece kendi kitabında kalamsı ile yetinirdi.

Tamam empati yaptığım zaman sizin açınızdan size de hakvermiyor değilim
böylesine meselelerin altından kalkmak her babayiğidin harcı değil elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı biliyorum.duygusuz.com un daimi müdeayeni olan ben başka forumlara örnek teşkil ettiğini gayet iyi biliyor ve çok mutlu oluyorum. ama; sorarım size böylesine güzEL paylaşımları yazarın büyük emeklerle kendinden birşeyler katarak ortaya çıkarmış olduğu eseri kitlemek yazarın o büyük emeğine karşılık ayıp olmuyor mu? O alın teriyle döktürülmüş içtenlik kokan paylaşımın karşılığı böylemi olmalı?
tamam kişisel makale olduğu için orayı uygun görmüş evet diğer başlıklı klasöre de açılabilirdi yada ne bileyim aklımın ermediği daha bir çok şey yapılabilir
Wallahi bi insana böylesine bişey yapmak yerine alın bi kenara kolunu kanadını kırın inanın bu kadar canı yanmaz.Amacım sizlere muhalif olmak değil ustası olduğunuz işi nasıl yapılacağını söylemek de hiç haddim değil. sadece naciz hane bir istek
Umarım anlatabiliyordumdur derdimi,ne demek istediğimi...
o canım paylaşımlar kilidi haketmiyor sevgili admin gerçekten haketmiyor
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlgili şiiri incelemedim fakat bir paylaşımın başına +18 yazılması demek herşeyin paylaşılacağı anlamına gelmemektedir. Size normal gelen bir paylaşım başkalarının değer yargılarına zarar verebilir. Ayrıca paylaşımlarınızın başına +18 yazdığınız zaman 18 yaşından küçük üyelerimiz girmiyor anlamına gelmemektedir.

Ben forumlarda örnek olunacak paylaşımlar yapılmasından yanayım. Sizlerinde bu konuya dikkat etmenizi rica ederim.

Biz yönetim olarak sizlerin paylaşımlarınızıa, kişisel duygu ve düşüncelerinize emin olun herkesden daha çok önem vermekteyiz. Bu konuda yönetim toplantı odamızda sürekli yeni fikir alışverişleri yapılıp daha kaliteli hizmet için kendimizi geliştirmekteyiz. Bu sebeple bizlere olan uyarılarınız ve istekleriniz çok değerlidir. Emin olun bu konu, sizlere olan yaklaşım metotlarımızı geliştirmemizde bize çok yardımcı olacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
kişisel duygu düşüncelerimize bizlerden daha çok önem verdiğinizi biliyorum Fikirlere açık olduğunuzu daha kaliteli hizmet için kendinizi geliştirdğinizi gayet iyi biliyorum bunu tartışacak değilim + böylesine taktir edilesi edanıza birşey söylemedim.
tabikide başlık+18 olsun içinde herçeşit şey olsun paylaşım adı altında
tabikide buna bende karşıyım
ne demek istediğimi ilk yazımda belirtmiştim aslında tamam kişisel şiir gibi güzel bir klasöre küfür hiçde şık olmamış yakışmamış burda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum Fakat küfür olan yerlerin kaldırılıp kilidin nedne kaldırılmadığını merak ediyorum

Evet +18 yazmak küçüklerin okumasını engellemeye yetmiyor malesef
+18'lik bölümlerdede bir çok küçüğümüz cirit atmakta neden bu yanlışa kimse müdehale etmiyor? Küçüklerimiz en başta bu kadar düşünülüyorduysa +18 lik bölüm neden açıldı acaba?

bende forumda örnek olunacak paylaşımlar yayınlanması taraftarıyım
küfrü tasvip etmeyenlerdenim amacım ; beğenerek girdiğimiz ailemiz diye nitelendirdiğimiz benimsediğimiz sahip çıktığımız hoşÇa vakit geçirdiğimiz duygusuzda, şevklerin kırılmasını engellemek yapılan yanlışı tatlı dille uyarılarak düzeltilmesi hepsi bu...
Ara
ZeNiTH
O Zaman Şöyle Bişey Yapılsın Yaşı 18 den Küçük Olanlara +18 Bölümü Gösterilmesin ..
Ve KOnu Başlığında +18 Görülen Yerlere Yaşa Göre Giriş Yasaklansın Tabi Uygun Olursa ..

Burda Kimse Kimsenin Kötülüğü İçin Bişey Yapmıyor Hepimiz Bunun Farkındayız Ama Bazı Kelimeleri Bazı Kişiler Yanlış Yöne Çektiği İçin Yanlış Anlaşılmalar Oluyor ..

Ama Açılan Konu Düzenlendiği Halde Kilidin Kaldırılmaması Veya Benim Kişisel Makalelerde Açtığım Konuuya Örnek Vereyim..

O Konuya Bunu Senmi Yazdın Diyip Kilit Vuruldu ..
Admin bey Diğer Bölümlerimiz Var Diyorsun Oraya Açılsın diyorsun ..
Peki Ben Yanlıs Bisey Yapıp Kişisel Makaleler Bölümüne Açtım Konuyu ..
Bu Sitedeki Moderatörün Görevi Ne Yanlıs Bi Yere Açılan Konuyu Uygun Olan Bölüme Tasımak Değilmidir?
Sizin Anlayışınız Gibi Yanlış Yere Açtın Diyip Kilit Vurmakmıdır ?
Madem o Konu Yanlış yere açıldı taşıyabilirdin başka bir bölüme Wink
Kilitlemene Gerek yoktu Wink
PaPaTYa_PReNSeS
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şiire bu tepki neden verildi diyorsun ? Aslında fazla verilen bir tepki yok, bu tepkiyi üyelerin kendisi çıkartıyor...

sevgili morcivet bu cümlenden benim tepkimin kayda değer olmadığını düşündüğünü çıkardım
bişeyin kayda değer olması için yığınlarla tepki gösterilmesi gerektiğini düşündüğün kanaatine vardım
üyeler derken bu tepkiyi sadece ben verdim başak kimsede bir tek laf ettiğine şahit olamdım sırf sorun çıkarmış olmak içinde bişey çıkarmadım..
bu cümlenden anlatıklarım bunlar yanlış anlamış isem belirtirsen sevirim ya yoksa cidden kırıldığımı belirtmek isterim...

Eğer bu nacizhane yakınmam boş ise konuşmaya değer birşey olduğunu düşünmüyorsanız söyleyin bileyim
Ara
blue_belial
Kafanda tasarlasana, şahıs çok güzel bir şiir yazmış, okudun çok beğendin, diğer şiire geçiyorsun küfürlü ve küfürden nefret eden birisisin... Bütün duygusallık gitti...Bütün güzellik gitti...

Ya siz hiç hayatınızda aşkım, canım, cicim vs den baska sıır okumadınız herhalde. ki o sıırı bole sapıkca bı zıhnıyetle karsıladınız kendı bakıs acınızla!

nıce saırlerın sıırlerı var gazetelere bıle konu olan ve hayran kalınan.

buraya sımdı bıtane yazarım o sıırlerden ama. yıne ensesıne tokat yıyen ben olucam bılıyorum.

ya tamam fazla tartısmaya gerek yok. sız kendı aynalı dunyanızda mutlu olun
bızde kendı dunyamızda.

zaten yazılarınızı okudukca cınlerım tepeme cıkıyo.
bı kac adet sabıt fıkırlı adamdan baska bısey gormuyorum.
banada kımse cahıllıgı + aptallıgı + edepsızlıgı + ahmaklıgı vs seylerı yakıstırmasın, ben kendımın ne oldugumu ıyı bılırım.

sızın uzuuuun suslu (ama bos) yazılarınıza cevaben bole (belkıde anlamayacagınız) sade bı cvp verıp ortamınızı kırlettıgım ıcınde PARDON!

ben kendımın ne oldugunu gayet ıyı bılıyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilgilenirseniz Sevinirim derdo 6 690 04-08-2022, Saat: 04:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Bölüm Modu Dikkatli Olursa Sevinirim... FİRARİST_vbulletin3_import9893 25 1,426 04-27-2008, Saat: 11:43 AM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:11 PM