:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Modu Dikkatli Olursa Sevinirim...
FİRARİST_vbulletin3_import9893
Ben İki Tane Video Yayınladım Biri Editlenmiş Çikitamuz Tarafından Birini Komik Videolara Yükledim Birini İse Youtube Videolar Bölümüne Ekledim Arkadaşim Komedi Bölümündeki dİYARBAKIR aVARESİ sUR dibi Adlı Video Editlmiş Gerekçe Olarak Aynı Video Daha Önce Verilmiş Konu Başlıgı Altında Arama Yaptım Bulamadım ...
İlgilenirseniz Veya Gözden Kaçirdigim Bişi Varsa Söylerseniz Sevinirim...
Ara
CReATuRE
Şuan anladığım kadarıyla Youtube ve komik videolara açılan konular aynı sanırım...Yani diyarbakır avaresi videosu her iki bölümede açılmış o yüzden bu şekilde bir editleme olmuş galiba...

Eğer ki videoların içeriği başka ama konu başlıkları aynı ise o zaman bir hata avr demektir...

Bunu tam olarak bize söylersen yardımcı olabilirim...

Bu iki videonunda içeriği aynımı ?
Hayır İçerigi Farklı Biri Antalyada Dügünde Çekilen Avare Digeri İse Diyarbakır Sur Dibinde Espiri Amaçlı Bir Sarhoşun Oynadıgı Avare Yani Biri Komik Digeri İse Bi Dügün hatırası
Ara
CReATuRE
Hımm anladım kardeşim...

O zaman sorun şurdan kaynaklanıyor...

Konu başlıkları aynıydı çikitamuz adlı mod arkadaşımız konunun içeriklerine bakmadan başlıkları aynı diye içerikleri de aynıdır diyerek bi konuyu silmiş...

Bu yanlışlıktan dolayı kusura bakma...

Silinen konuyu aynı şekilde eklersen ve bizimle tekrar paylaşırsan sevinirim...
İçeriklerine Bakmadan Nasıl Siliyo Anlamadım...
Neyse Ben Yine Yayınlıyım Veya Bi Gelsin çikitamuz Silme Gerekçesi Nedir.
Ondan Sonra Yayınlarız...
Ara
CReATuRE
ok kardeşim gelip kendi açıklarsa daha iyi olur WinkWinkWinkWink
Firarist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İçeriklerine Bakmadan Nasıl Siliyo Anlamadım...
Neyse Ben Yine Yayınlıyım Veya Bi Gelsin çikitamuz Silme Gerekçesi Nedir.
Ondan Sonra Yayınlarız...
Mod Olmuş Ama Boşuna Bi Gerekçe Veya Bi Açıklama Yapmıyacak Kadar Aciz Birisin çikitamuz...
Oyunlar Bölümüne Bugün Attıgın Mesaj Kadar Buraya Bi Cevap Yazma Gereksimi Duymuyosun Ne Diyim...
Tabii Oyun Oynamaktan Bölümün Hakkında Bi Sorun Varmı Yokmu Bilmiyosun...:kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
AsLı
bu kadar bozulmanı gerektircek bi durum yok bnce ortada.. ki olsa bile böyle agresif bi tavırla yaklasman dogru degil.. sorununu söylemişsin ve halledilmek üzere yardımcı olunmus.. kişisellestirmene gerek yok .. bnce Smile
Ara
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu kadar bozulmanı gerektircek bi durum yok bnce ortada.. ki olsa bile böyle agresif bi tavırla yaklasman dogru degil.. sorununu söylemişsin ve halledilmek üzere yardımcı olunmus.. kişisellestirmene gerek yok .. bnce Smile
halledilmek üzere yardımcı olunmus..peah Bölüm Modu Gelsin Dedim Bekledim..
Halen Gelecek...
:teytey::teytey::teytey:
Ara
EndLess
InsanLarı YaptıkLarı HataLar Yuzune..Bu kadar Sert Bır usLubla.eLestırmenız..onLara Duydugunuz Saygının Göstergesıdır.kı kısının kendısıne Saygısı Yoksa karısındakı ınsanada Saygısı Yoktur..SmileSmileSmile

DıLerım yaptıgınız.hatanın neoldugun farkına Varır Ve Gökhan Arkadasımdan Özur DıLersınız..kı Sadece Bı konu SıLınmıs..halbukı hatayla Forumlar BıLe Cokuyor..Ama bu DenLı Tepkı..VerıLmıyor..SmileSmileSmile

Kısısel.EgoLarınızı Tatmın Etmek ıcın Forumdakı Carpıya Basıp CıkabıLırsınız..Burdakı hıc Bır uyey Acız..gıbı..Dusuk SevıyeLı Bır keLıme kuLLanamassınız..SmileSmileSmile

SaygıLarımLa..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilgilenirseniz Sevinirim derdo 6 693 04-08-2022, Saat: 04:57 AM
Son Yorum: wildfang
  ilgilenirseniz sevinirim PaPaTYa_PReNSeS 15 1,259 03-20-2007, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 01:47 AM