:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
offf offfffffffff offffffffff yhaneeeeeeeeeeeeeee
sevimli_girl
benimde başıma senin gibi bi olay geldi hemde aynısı bence sen boşver onu birbirinize bakmakla hiç bir şey olmuyorr.bide senin inadına başka kızlarla ilgileniyor ben dermkii bence sen onu salla gitsin. anladığım kadarıyla sen ondan teklif bekliyon ama oda sana açılamıyorr bence bundan sonrada açılmaz o hem nasıl olsa şıpsevdiymişsin başka birini seversin hiç kafana takma bence...
Ara
Shimariq_Shey
öle deme alaracım yaaa seviyo kızz şıpsevdi bile olsaa cocuk bakıyomuss belkii utangaç olduğundannn gelemiyodurrrrrr yaaaaa öle demee biraz beklesinnn
Ara
PiNaR...
BENCEE O ACILAMIOSAA SEN SÖLEE DERİMMM...NE DEMİSLERR ASK FEDAKARLIK İSTERMİSS...İLK ADIMI SEN ATT NOLCAKKİİ....
Ara
crazy-girl50
valla arkadaşım böyle bi olay benim de bi arkadaşımın başında var çok kötü oluo yazık yaa Sad
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Confusedmiley18: :k: Confusedmiley17: dont panick:?? no commnet Big Grin heşey oljana varir sakin ol Big Grin

bugun o cocuk sana teklif cakcakBig GrinBig Grin eminimBig GrinBig GrinBig Grin

hem o jojuk seni izliyo ciktigi varmi nasil biri akillimi uslumu dieBig GrinBig Grin

bugun teklif gelijhek falda ciktiBig GrinBig Grin:yikildim: :amp: :yikildim: :Smile aşk var aşkBig Grin
Ara
n!L
bence de yaa sen söyle böyle üzülceğine söyle rahatla derimm ben
Ara
Shimariq_Shey
bencedeee ama şıpsevdi olmann biraz olaylarıı değistiriyoo o gittikten sonra baskasına daa asık olursannnnn hadiii şıpsevdi olmaktaa zor haaa
Ara
SempatikKız
1.şıpsevdiydim dedimBig Grin(gejmiş zaman)biryle cıqıosam basqa birine baqmam ondan basqasını görmesde...
ama arkadaslar bgn örendime göre jojuun çıktıı warmıs haala yüssüz baqıo ona delleniorum ...nasıl unutcm bilmiorum ama aradan çklcm atıq biras zorda olsa naplım basqa elinden gelen bşy yoq...

sizide coq teşekür ederim yardımlarınız ijin sefiorum sisi(:
Ara
SempatikKız
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaaaaaa pitanem aşıkk omuşşş....Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

canım bnm bakıosa bişeler vardır
fakat şindik şöle oluo artık kızlara bakmayan bi erkek varmı ?:??
helede senn gibim bi kıza...Confusedmiley16:
ama suna inanıom sen aşık oldum diosan öledr pitanemm sen onun gibim yapma eğerki sana inat kızların yanında duruosa
öledr....
sen erkeklerden uzak dur...
baktın ondan tık yok gelmessee sana açılmassa
ucunda ölüm yok yaaa git söleee...ama duygularından iice emin ol
biraz beklee onun açılmasını...
ok bebeqimm...Confusedmiley17:

kujum bkliodum ama atıq bklememe gereq yok bitti pff nasıl hisselerimi yokk etcm ama unutmam lasımSmile cıqtıı war jünqüm
ama seni coqcana seviom asqım bitanem nartanem nurtanemBig Grinbnjede usaq durmam lasım böle usun bi zaman erkeklerden Big Grin
Ara
SempatikKız
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:katılıyorumm sultanaa nede olsaa hemserim yafffBig Grin bencedee bekle amaa 3 ay kaldıysa okulunun bitmesineee üzgünümm ama bide söle bi durum varrr öss ye hazırlanıyorsaa karar aldıysaakimseyle cıkmayacağım dieee bilemiyorummmm

öss yi takmıomus demeqqiBig Grincıqtı farmısh aslı bgn örendimBig Grinöss kim o kim asar onu böle selerSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Offf :( Ñ•qρα кJмя 8 613 10-20-2007, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  offf cok pısmanımm adda 25 1,356 10-06-2007, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:04 PM