:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kimlere uyuz oluyorum
yasemin1
İnsanlarla alay ederek rahatlamak isteyenlere uyuz oluyorum ben.normal,insanca özelliklerinden dolayı alay edilen insanların haklarını sonuna kadar savunmak istiyorum.yeri gelince savunuyorum da.yazık değilmi?bu alay edenler kendilerine böyle davranılınca fenalaşıyorlar.demekki kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmayacak insanlar......:! :! :!
Ara
bilgeis
yasemin1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsanlarla alay ederek rahatlamak isteyenlere uyuz oluyorum ben.normal,insanca özelliklerinden dolayı alay edilen insanların haklarını sonuna kadar savunmak istiyorum.yeri gelince savunuyorum da.yazık değilmi?bu alay edenler kendilerine böyle davranılınca fenalaşıyorlar.demekki kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmayacak insanlar......:! :! :!

kişi kendini göremez bir ayna tutulmadıkça...ve kendini göremediği müddetçe de başkalarına bakmakla ve onları eleştirmekle uğraşıp durur...bazen bu bazı insanlarda alışkanlık haline bile dönüşür....başkalarının davranışlarıyla alay etmek ve eğlenmek....oysa ki ne kadar yanlış bir davranıştır...

ve bu insanlara ayna tutup kendilerini gösterdiğimiz zaman evet aynen öyle....fenalaşırlar...tahammül edilemez bir şekilde daha da fazla saldırganlaşabilirler...başkalarıyla alay etmek büyük bir insanlık ayıbıdır bana göre...[SIZE=2]normal,insanca özelliklerinden dolayı alay edilen insanların haklarını sonuna kadar savunmak istiyorum.[SIZE=4]bunu yaptığın için tebrik ediyorum seni...umarım hiç değişmezsin Wink[/SIZE][/SIZE]
ezoo20
Anlayişi -0 Olanlara .alinganlara ,kendini Kaf Daği Zirvesinde Görenlere Uyuz OluyorumSmile
Ara
fobi
bende uyuz oluyorum bu duruma
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:34 AM