:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haksızlık...
ZeNiTH
Alıntı:
[b]BöYLe gdrseee...Bu siteye aRTıK KüFür Yeride gelr..Ne kadar kötü bişeyki ben şurda küfür etsemm yada başkası sadece yazımı silip uyarı yaparsınız...

Canım Çokda Abartma Dediğin Kadar Uzun Boylu Değil ..
Elbette Gereken Yapılacak Ama Arada Bazı Haksızlıklar Oluyor ..
Sende Yangına Körükle Gidiyosun Ezgi..
Ne O Küfür Yeri Falan Sen Öylemi Görüyosun Bu forumu ?
2 veya 3 kişi tartıstı diye olayı gözünde fazla büyütme ezgi ..
Sadece terbiyesiz edepsizin biri işte..
Bu insanlar her zaman olmustur ve olacaktır da ..
Klavyeyle Arasında Bi Olay Geçmiş Heraldede Çok Alışmış klavye Kelimesine ..

Huzur Bozmaya Gerek Yok ..
Bu Kişi Banlansın Tek isteğim O ..[/b]
Pessimist
Alıntı:
Radikal kararlardan kastınız tam olarak nedir ? Bu konuyu örneklemelerle açıklarmısınız ?

adam kufur ettiyse ceza verilmeli konuyu biliyorum banlanması gerekir bence gokhan adlı arkadasın
belkide admin sen nusret arkadaslada konusmalısın
PrinceSs
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım Çokda Abartma Dediğin Kadar Uzun Boylu Değil ..
Elbette Gereken Yapılacak Ama Arada Bazı Haksızlıklar Oluyor ..
Sende Yangına Körükle Gidiyosun Ezgi..
Ne O Küfür Yeri Falan Sen Öylemi Görüyosun Bu forumu ?
2 veya 3 kişi tartıstı diye olayı gözünde fazla büyütme ezgi ..
Sadece terbiyesiz edepsizin biri işte..
Bu insanlar her zaman olmustur ve olacaktır da ..
Klavyeyle Arasında Bi Olay Geçmiş Heraldede Çok Alışmış klavye Kelimesine ..

Huzur Bozmaya Gerek Yok ..
Bu Kişi Banlansın Tek isteğim O ..
Hyrrr..!!O istekler gelmeye başlar artık..Herkes alışır bi klavye görmeye Big Grin
uMARIMM yanlış anlaşılmadımm..
romantiq_exelance
evet arkadaşlar zorluklarla girdim sonunda siteye...evet dün akşam bu sitede benim şahsıma karşılık bi küfür ve tehdit oldu...tehditten korktuğumdan diil...ama küfür olayı...bundan 1 yada 1.5 ay önce benim imzamda bi galatasaray tezahüratı vardı.küfürlü.bu olaydan dolayı hiç bi uyarı almadan 3 gün banlandım siteden...hiç kimseninde şahsına küfür etmediğim halde.ama benim şahsıma küfür ediliyo vede sadece uyarı veriliyo...bumudur yani adalet...eğer ki böle şahsa yönelik küfürlerde uyarı veriliyosa bilelim...olayların hepsi o sayfada geçiyo...ve edilen küfür silinerek görmezden geliniyor uyarı veriliyor...teşekkürler adaletiniz için sağolun...
CReATuRE
Arkadaşlar artık bu konuyu kapatırmısınız...gökhan_72 adlı üye gereken cezayı almıştır ve yönetim tarafından banlanmıştır...zaten olaya ADMİN el atmıştır ve gerekli açıklamayı yapmıştır...burda bir insan yüzünden kimse formu kötüleyemez...böyle olaylar heryerde oluyor ama çok ama az...bizlerde yöneticiler olarak bu olaylara gereken müdaheleyi kişi ayrımı yapmaksızın haletmeye çalışıyoruz...
Pessimist
nusret bu sitede bence bole adaletli iste(!) çünkü biliom gene aynı seyi daha oncedende yapmıslardıWink
ZeNiTH
Alıntı: İlgili olaya ben müdahale etmiştim. Olayın detaylarını burada açıklayamayacağım için verdiğim karar sabittir ve değiştirilemez.

Sevgiler,

Olaya Müdahele Etmek Kimseden habersiz Mesajı Silmekmidir ?
Olayın Detaylarını Neden uyarı verildiğini bizim bilmek hakkımız değilmidir?

Lütfen ..
Eğerki Üyeler Arasında Yöneticiler Bişey Yapıyorsa Bizimde Haberimiz Veya Bilgimiz Olsun ki Hakkınızda Yanlış Düşünme veya Anlaşılma Olmasın ..

Doğru Cezayı Verdiğiniz İçin Teşekkür Ederim Kendi Adıma ..
CReATuRE
Lütfen artık konuyu uzatmayalım gereken yapıldı , zaten uzatmanın bir anlamı yok arkadaşlar...ADMİN zaten gerekeni söylemiş karar sabittir ve değiştirilemez artık...

TEŞEKKÜRLER...
romantiq_exelance
teşekkürler adaletiniz için sağolun...
Pessimist
tesekkürler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:58 PM