:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haksızlık...
ZeNiTH
Dün Burda Bi Haksızlık Yapıldığını Gördüm Ve Susamadım ..
Dün Gökhan_72 ve Romantiq_exelance Arasında olaylar oldu ve uyarı verildi..

Bundan 2 veya 3 Hafta Öncesinde Pusat41 Şerefsiz dediği için banlandı ..
Daha Önceleri İsyanbitmez ve masal yüzlü hakaret ettiği için banlandı ..
Ve Bilmediğim Kişiler Hakaret ettiği için banlandı ..

Ama Dün Burda Herif Klavyeyi Bilmem nerene sokarım diyor ve uyarı alıyor ..
O yazdıgı mesajı ordan silmeniz çözümmü bunu ben gördüm admin veya modun birisi o gökhan_72 nin mesajını silmiş..
Neden görmezden gelindi bu ?

Şerefsiz Demek banlanmaya sebep te Klavyeyi bilmem nereye demek canını alırım demek banlanmaya sebep değilmi?

Gökhan_72 nin banlanmasını istiyorum ..
Tabi Sıradan bi üyenin demesiyle bi üyeye ban vermezsiniz yönetim uygun gördüğünde ban verirsiniz ama o edilen küfürü silip görmezden gelemezsiniz ...
Pessimist
bende aynen katılıyorum
PrinceSs
eğer bi suç warsa bu kim olursa olsun cezasını çekmeli...
Leader
İlgili olaya ben müdahale etmiştim. Olayın detaylarını burada açıklayamayacağım için verdiğim karar sabittir ve değiştirilemez.

Sevgiler,
€BeRimSin
Bütün gerçekleri görürsünüz, açıklama yaparsınız, mantıklı konuşursunuz ama hepsi hikayedir. Bir anda altüst olursunuz. Kontrolü kaybedersiniz.
ZAAFLAR öldürücüdür. Ya aniden Ya Yavaş Yavaş...

Bazi Şeyler bir doga sirri mahiyetini hic yitirmiyor, "Neden" sorusuna verilebilecek tek cevap sessizlik olabiliyor, iste bazi zaaflar da daha rasyonel bir aciklamaya sigmiyor. Her Kafadan bir ses cikarken, her turlu psikolojik analiz sayilir dökülürken, "Her Şeye Ragmen" cevabini kabul etmiyorlar...

Vazgeçmek ve vazgeçememek arasındaki Ayrım...
Bile bile yanlış yapmaktır...
Bile isteye yanlış yapmaktır...
Bile bile yanlış yapabilmektir...
Bile isteye yanlış yapabilmektir...

Anlayan anladı... Wink
Pessimist
bu bir kez daha olmustu adamın biri kufur etmisti gene uyarı almıstı
bunların olmaması lazım biraz radikal kararlar gerekli
€BeRimSin
İnsanoğlu zaaf ile doğmuş, zaafı ile varolmuştur. Zaaf bu denli kötü, bu denli tektaraflı...

Zaafınıza Yenik Düşüyorsunuz..Bu kim Olursa Olsun...
Ortada Bir Zaaf söz Konusu...
Leader
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bütün gerçekleri görürsünüz, açıklama yaparsınız, mantıklı konuşursunuz ama hepsi hikayedir. Bir anda altüst olursunuz. Kontrolü kaybedersiniz.
ZAAFLAR öldürücüdür. Ya aniden Ya Yavaş Yavaş...

Bazi Şeyler bir doga sirri mahiyetini hic yitirmiyor, "Neden" sorusuna verilebilecek tek cevap sessizlik olabiliyor, iste bazi zaaflar da daha rasyonel bir aciklamaya sigmiyor. Her Kafadan bir ses cikarken, her turlu psikolojik analiz sayilir dökülürken, "Her Şeye Ragmen" cevabini kabul etmiyorlar...

Vazgeçmek ve vazgeçememek arasındaki Ayrım...
Bile bile yanlış yapmaktır...
Bile isteye yanlış yapmaktır...
Bile bile yanlış yapabilmektir...
Bile isteye yanlış yapabilmektir...

Anlayan anladı... Wink

Ben anlamadım. Daha açık anlatırmısınız ?

Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu bir kez daha olmustu adamın biri kufur etmisti gene uyarı almıstı
bunların olmaması lazım biraz radikal kararlar gerekli

Radikal kararlardan kastınız tam olarak nedir ? Bu konuyu örneklemelerle açıklarmısınız ?

Sevgiler,
PrinceSs
BöYLe gdrseee...Bu siteye aRTıK KüFür Yeride gelr..Ne kadar kötü bişeyki ben şurda küfür etsemm yada başkası sadece yazımı silip uyarı yaparsınız...BöYLede gitmezz!!ki!..kİM Olursa olsun..Kısa yada uzun yazılarla geciktirip bu olayı kapatmayın..Site yönetimi rica ediormmm çok rica ediormm Hak yerini bulsun!!
€BeRimSin
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben anlamadım. Daha açık anlatırmısınız ?

Radikal kararlardan kastınız tam olarak nedir ? Bu konuyu örneklemelerle açıklarmısınız ?

Sevgiler,

Biraz Çarpıcı ve o kadar da Anlamsız Anlattım.. Herşeyi döksem Foruma forumluktan çıkacak..

Nese ben sustum... Olaylar geçti zaten...

Sevgiler..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:41 PM