:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utanç Verici Gülmek Serbest
MissBela
oturann sözmü??icinde ne varsa dökk ona ii oturur ben sölerdim pis oturan laflar ama ben konusunca millet susupp takilioo bozukk plakk oluoo adetaBig GrinBig Grin
Ara
djseninim
hasan abimi çağırın ya nerde o yardım edeer
ezberimsin nerdesin
Ara
MissBela
kiz pmle yolladim bakkBig Grin
Ara
djseninim
yokmu başka hadi ya lütfen
Ara
MorciveT
Müthiş bir itiraftı şak şak şak
Ara
CReATuRE
kimin peşinden koşarsan koş çirkinde olsa güzelde olsa o kişi şımarır..bence en iyisi bir kere konuşmak aldığın cevap karşısında hareket etmek...unutma ki zevkler ve renkler tartışılmaz... WinkWinkWinkWink
€stapitipiti
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimin peşinden koşarsan koş çirkinde olsa güzelde olsa o kişi şımarır..bence en iyisi bir kere konuşmak aldığın cevap karşısında hareket etmek...unutma ki zevkler ve renkler tartışılmaz... WinkWinkWinkWink

aynennn Smile Smile Smile
Ara
aKMeL
ya şöle geçmişe dönüp 14 yaşındayken neler yapıyodum diye düşündüm bizim zamanımızda fazla bu aşk meşk ilişkileri yaygın değildi ancak mektuplaşma sınıf içindeki hoşlanıyorum seviyorum muhabbetleri güzel olurdu oda gençliğe yeni adım atmanın hevesleriydi... ben o zamanlar bi kıza aşık olmuştum ve onun için ölebilirdim diyordum kendi kendime... ancak zaman geçince insan olgunlaşınca aşkı sevgiyi daha farklı algılıyor ...şimdi ise başka bir kıza aşık oldum ancak şimdiye kadar hep evcilik oynamışım dedim geçmişte yaptığım deliliklere sadece güldüm... belki de ilerde şimdiki sevdiğimden daha çok seveceğim bir kişi çıkacak karşıma bununda farkındayım o yüzden bi insana çokta aşığım desende fazla bağlı kalma... yaşın daha 14 daha çook aşık oldum diyeceksin ama bu aşk işlerini derslerinden ön planda tutarsan kaybeden sen olacaksın...
biraz nasihatten sonra gelelim konuya... senin anlattıklarından benim anladığım sen bu oğlana çok aşıksın ancak bu oğlan senin gıcıklandıracak işler yapıyor sende çok rahatsızsın senin kendisini sevdiğini bilmesine rağmen böle davranıyorsa çocuk ilgiden şımarmıştır ve seni dalgaya almaktadır... en iyisi sen bu çocuğa umut bağlama hiç bir zaman bi erkeğin peşinden koşma ne kadar çok sevsende belli etmemeye çalış her zaman kaçan kovalanır ben bu lafın çok doğru bi laf olduğuna inanıyorum sende buna göre hareket et seviyosanda illa o kişiyle paylaşman gerekmez içinde yaşa aşkını ama illada çıkmak istiyorum beraber olmak istiyorum dersen dikakt et her zaman kendini ağırdan sat ama karşındaki gencin dürüst bir ilişki kuracağını sanmıyorum sadece içindeki aşkını dinleme mantığına da kulak ver...
ben yaşamış biri olarak kısaca deneyimlerimi paylaştım inşallah faydalı olmuşumdur sağlıcakla kal mutluluklar seninle olsun
djseninim
saol ya bugün herşey noktalandı zaten ben onu bıraksam bu sefer o beni bırakmıyo hadi ben yine seviyim o sevmiyo bugün yine ii aramız ama sonunda aynı onun yüzünden iki arkadaşımı kaybettim + kavga ettim+ disipline gittim +çok sevdiğim kuzenimle küstüm yaw yeter ne ya benim çektiğim
Ara
yorgun_yalnız
Ben Bir Kizin Pesinden Cok Kostum 6 Kere Cikma Teklifi Yolladim Amacima Ulastim Simdi Cikiyoruz Ama Sira Bende Ben Atacagim O Na Bir Tekmee
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  isteyen istedigini desin yorum serbest lorient_19 2 448 04-14-2022, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: wildfang
  ama gülmek yok tamam mı? *KUMRALIM* 6 508 10-02-2007, Saat: 01:50 PM
Son Yorum: *KUMRALIM*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:00 PM