:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utanç Verici Gülmek Serbest
djseninim
:kk: u[SIZE=5]TANÇ VERİCİ AMA 1 SENEDİR PEŞİDEN KOŞTIÄžUM ÇOCUK BANA HOŞLANDIÄžI KIZ TİPİ OLARAK NEFRET ETTİÄžİM Bİ KIZI GÖSTERDİ..... ÇOKTA UMRUMDAYDI DİCEM DİYEMİYOM:kk: [/SIZE]
Ara
MissBela
ßakk canim waLLa takma artik cocuk seni umursamioyrmus biLe
Ara
djseninim
yaaaaa nasıl takmayım deliriyom kendi bişe sanıya gözümün önünde bide eskiden deli gibi sevdiği kızla uğraşıyo gelde delirme yetr yaw of nedir benim çektiğim
Ara
MissBela
seninde bitekk ask derdin var be cnmBig GrinBig Grinvalla hic takma ugrasmaya bile degmez böleleriyle
Ara
djseninim
yaaaaaaa seviyom ne yapayım
Ara
MissBela
sev ama icinde yasa sevdigin cocuk daha cok simarir sen hergün sevdigini sölersen..
Ara
€BeRimSin
SeviyorsUN suskunluğunu, çok uzakta görünüyorsun Sanki yas tutuyorsun, kumrular gibi cilveleşen kelebek benzeri. Uzaklardan duyuyorsun Sesini, ulaşmıyor sana Kendi sesin. Bırak da var dinlediğin o sessizliğine..

Ve konuş artık onula Aç İçini Söyle o da kurtulsun sende...Bir lamba gibi parlak, Yüreğin Var Hadi aç içini...Gece gibisin, suskunluğunu At İçinden Git Söyle Bari Smile Söyle de Kurtul Dj Dj Ahhh Djjj Smile Hadiiiii artıkkkkkk Smile
djseninim
yaw çocuk biliyo
herşeyi daha ne diyim
Ara
ZeNiTH
Söle Söle Çekinme Kız...
Erkek Milleti Öledir..
Gaz Ver Yer O Big GrinBig GrinBig Grin
djseninim
ya siz benim yerimde olsanız kıza ne derdiniz bide en yakın arkadaşım dı bana şöyle oturruran sözler diyin acil
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  isteyen istedigini desin yorum serbest lorient_19 2 449 04-14-2022, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: wildfang
  ama gülmek yok tamam mı? *KUMRALIM* 6 508 10-02-2007, Saat: 01:50 PM
Son Yorum: *KUMRALIM*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:04 PM