:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hi?? dostunaza as?k oldugnuz mu
cooll
D?nyadaki en g?zel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?
Ara
osgish
bn h?? olmadmmm amaa onnar bna olduu
dandirik bi?e yaff olmas deince btioo i?tee
Ara
YARGIÇ
en sağlamı aşkın işte en kuvvetli olanı ama elinde tutmayı bilmezsen.......................................
Ara
smart_egoist
yok öle bi kaza geçirmedim geçirmekte istemezdim..çok acı olurdu doğrusu...
Ara
..TuuCe..
kesinLkLe kötü bişy oLsa gerek..
basıma ööLe bişy hiç geLmedi..!zaten bn ne dostu,kimseye asık oLmadımkiiii Big Grin
Ara
sensizlik_ölüm
tabiki güzellik gelip geçici bişe..ruha aşık olunca bırakamazsınSmile
ben ilk kez gördüğüm birine aşık olmam hoş derim geçerim..ama o benm arakadaşımsa muhabbetim varsa ve onu ii tanıorsam işt eozaman aşık olabilirim..çünkü tanıorsun ve sana uyan özellikleri vardır..
yani tanımadan aşk olurmuki??bilmem bence olmaz..huyunu suyunu herşeyini bilmeden bide fiziksel olarak azda olsa beğenmeden aşık olamaz insan.SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
İtiraflar geliyooo ...

Dost a aşık olmak güven kaybı demek değilmidir ....??

Sevg ...
w00w
bu konu hakkında tek bi yorum yapamıorum...
Ara
HAYLAZ
bende şimdiye kadar dostuma aşık olmadım ama olanlarıda normal karşılıyorum çünkü o kişiyle zaman geçiriyosun herşeyinibiliyosun güveniyosun aşık olma ihtiali doğuyo ama tabi ilişkiye başlayıp sonra bitincede o dostluğuda çokk arıyosun ve keşke dost kalsaydık diosun etrafımda bikaç böyle örnek vardı ordan biliyorum Smile
Ara
RomantiK_Genç
Bende oLmadım! ama oLanlarıda saçma vs kötü buLmuyorum! her dakika yanında oLan SeninLe Vakit geçirmekten hoşLanan. Bir kız aRkadaşa, Büyük Konuşmayayım ama GaLiba Bende Aşık oLurdum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:13 AM