:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hi?? dostunaza as?k oldugnuz mu
peri kızı
ikikalp.gifBir Dostla A?k
F?rt?nal? bir hayat?n ortas?nda birle?tik. Sen, kendine yak?n buldu?un insanlar?n sana yapt??? hatalardan ?ikayet ediyordun., bense uzun y?llar ac?s?n? ?ekti?im bir a?k?n yaralar?n? sarmaya ?al???yordum.
?yi birer dosttuk, her ?eyi payla??r olmu?tuk. Bu yak?nla?mam?z?n k?sa bir s?rede olmas?na ra?men zaman?m ?yle tatl?, ?yle g?zle ge?iyordu ki ben i?imdeki k?p?rdanmalardan habersizdim.
Sanki r?yadayd?m, g?zlerimi a?t???mda dostlu?un yerini a?k alm??t?. Kendimi tutamam??t?m i?te. Duygular?ma hakim olamam??t?m. Sen benim a?k?m, bense senin dostundum art?k. Sana a??k oldu?umdan habersizdin. ??imdeki volkan ?yle ta?m??t? ki patlamak i?in sab?rs?zlan?yordu.
Sonunda o g?n gelip ?atm??t?. B?t?n duygular?m? b?t?n hislerimi a??klam??t?m ben sana. Sense bana sadece ?a?k?n bir ifadeyle bunlar?n yalan ve ?akadan ibaret olmas? i?in yalvarm??t?n.
Bende sana bunlar?n ne ?aka ne de yalan oldu?unu ?st?ne basa basa vurgulam??t?m. ??im rahatlam??t?. ??nk? bir insana ‘’ seni seviyorum ‘’ demek kolay bir i? de?ildi. Y?rek isterdi. Ben bu i?i becerememi?tim ama sonucuna da katlanmak elimde de?ildi. ??nk? as?l olan benim i?in bug?nd? ve ben bug?n sana s?ylemem gereken ?eyleri yar?na b?rakmam??t?m. Yar?n b?yle bir f?rsat?n elime ge?ece?ini d???nerek b?t?n her ?eyi a??klam??t?m.
D?nya fani her an her ?ey olabilir bizim d?nyam?zda... ?imdi i?im ?ok rahat ama bir o kadar da huzursuzum. ??nk? bunlar? sana anlat?nca su?lu ben oldum. ?imdi o eski g?nleri ar?yorum, hi? sebepsiz, ani ayr?l???n ?okunu ?zerimden atamamam?n sonucundand?r. Ve zaman eskiden ?yle g?zel ?yle tatl? ge?erken ?imdilerde, bin bir azap bin bir ac?yla ge?iyor.
O g?n?n ?st?nden ?ok zaman ge?ti. ?imdi ben senden benim olman? de?il bana biraz hak vermeni istiyorum. Bana duydu?un nefreti duygular?m?n ?st?nden ?ekmen i?in yalvar?yorum. Bana ne kadar k?zsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine de seviyorum. Duydun de?il mi? Seni seviyorum
Ara
Hasincocuq
yaw kusura bakma aceleden okuyamadım ama güzel yazdığın kesin cevabın birazdan gelecek ...
Ara
peri kızı
okee Smile bakalımm
Ara
peri kızı
olmadımmm kankaa ıstemem heralde dostta degılll benn hıcc asıkk olmadımm sadece sewdımmWinkpekı ya sen
Ara
MorciveT
Konuşmak istemiyorum LütfenSmile

Nihaha sanki zorlayan var ehheSmile
Ara
p£r!k!z!
konuşşş dedim konuşşşş susma :p hiç yaws sanki gırtlana yapıştık Big Grin yok abi olmadım olmak da istemem.. olanda olmadııı .....
Ara
MorciveT
Olmak isteyende olmadı, olabileceklerde olmadı bu ne bea Big Grin kafamda karıştıBig Grin
Ara
p£r!k!z!
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olmak isteyende olmad?, olabileceklerde olmad? bu ne bea Big Grin kafamda kar??t?Big Grin

olabilcekler die bi?i demedim kii Big Grin olanda olmad? yani bana .... Big Grin
Ara
CariSmaBoY
yok yaa alalaha şükür hiç dost dediğim insana aşık olmadım
ama bana oldular yaa Sad
iğrenç bi duygu...
nese geçti bitti Big Grin
p£r!k!z!
Allaha ŞÜkÜr Ben Tatmadim İstmem De :d
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:30 AM