:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben bu acıdan ölüyom ... yardım
MissBela
ya canim bi erkegin pesinden kosmaya gelmezz ...birakk kendi haline yada baska biriyle ilgileniormus gibi yap eminim seviorsa ozmn sana cikma teklifini o ederWink
Ara
djseninim
ya neler yapmadım ama şunu yapıcam onu unutacağım desemde olmuyo
Ara
prensess
seni şimdii annamam annayamamdaa
cunku bı erkege gercektenn deger vermedım
guwenmedım!!...guwenmemde..bence gurur herseyden onemlıdır
eer senı sefseydıı kabul ederd! satenn o saman gurur onemlı olmasdı
amaa bu durumda oneml! be cnmm bence daha fassla kosma pesınden!
Ara
gam-ze-li-m
sence seven bı ınsan sevdıgını pesınden kosturmak ıstermı yaa?adam gıbı adamda zaten bu ılıskının oluo olmıcanı sana en basta der.olmıcaksada der cunkı karsısındakıde bı ınsan ya ,boşa unmıt etsın ıstemez.sen bu cocukla bırlıkte olsanda pek mutlu olcanı sanmıyorum.
Ara
djseninim
ewet belki mutlu olamam aama zafer yine benim ben unuttum ama şimdi opişman oldu azmin zaferi budur ama ben şimdi imkansız bir aşkın peşinden gidiyom bu daha kötü çilemse çekerim kaderimse gülerim
Ara
dj_cansel53
sen kimden bahsediyon kuzen
Ara
djseninim
birkandan bahsediyodum saçmalıklar işte
Ara
CANDYY
canım benim sadece ve sadece sana bi cvp vermediği için onu gözünde büyütmüşsün.değmez boşVer gerçekten seni seven seven senin yanında olandır .ona olan duygularını bildiği halde hala seninle değilse boşver gitsin . biz kızların yaptığı yanlışlardan birisi .lütfen;Gözyaşlarını sadece sana değenler için harca,umursama ZAMAN HER ŞEYE İLAÇ OLCAK .BENCE SENİ SEVENLERE Bİ ŞANS TANI BELKİDE ARADIÄžIN GERÇEK SEVGİ ÇOK YAKININDA
Ara
eylülakşamı
bence gururunla oynatma aynı şey benim başımada geldi. çocuk genelde işi düştüğü zaman bana yakınlık gösteriyordu. uzaklaştım şimdide köşe bucak beni arıyo kıymete bindik kendini ulaşılmaz biri olarak hissettir. eyvallah etme başka insanlarla ilgilen farklı ortamlarda bulun onun olduğu ortama birkaçkez girmezsen yavaş yavaş uzaklaşırsın zaten ilgilenme o sana tıpış tıpış gelir ve her yerde seni arayacaktır. kendini bulunmaz bir insan olarak hissettir ona karşı ulaşılmaz ol herzaman farklılık yarat insanların ilgisini çekmek için kendinde süper değişiklikler yap imajınla oyna yani başka şeylerle ilgilen onu sallama
Ara
djseninim
ztn bunların hepsini yaptım ve döndü ama çok geç oldu bu eski bi konu arkadaşlar ondan sonra çok sevdiğim iki kişi çıktı dA Bitiyo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 953 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 715 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,265 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,400 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  yardım edin bana !!! :( fElAkEt 21 2,063 08-07-2009, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:31 PM