:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çırak mod
CReATuRE
ya biliyorum sizlerin form için iyilik istediğinizi buna bi lafım yokki benim...

zaten gerekli bişeyse yöneticiler tarafından gerekli önlemler alınır....

saygılar...
PrinceSs
saygı bizden Big Grin
yinede siz bi konuşun bunu Tongue
CReATuRE
ben konuyu gereken kişilere iletcem ...konunun sonucu en kısa sürede sizlere bildirilecektir WinkWinkWinkWink
CariSmaBoY
Yanlış bi mesaj gördüğünüzde ne yapacağınızı sormuşsunuz.. Cevap vereyim siz değerli kullanıcılarımız olarakk avatarınızın alt tarafında bulunan report.gif kötü mesajı moderetöre bildir buttonuna basarak şikayet edebilirsiniz... Bizim için bütün duygusuz zaten çırak mod. Siz bu bottonla bize şikayetinizi ilettiğinizde ilk online olan yönetici bu konuya zaman kaybetmeden ve anında müdahale edecektir...

Kısaca zaten herkes çırak moddur... ama yok yekti verin msjlara müdahale etsinler diyorsanız, o kişinin moderetörden farkı kalmaz... Bu işi moderetörler yapıyor zaten... Bi nevi aynı yola çıkıyor.

Dediğim gibi bunu report.gif bu buttona basarak halledelim..

Saygılar...
PrinceSs
TMM konu anlaşıldığına göre kilitleyebilirsiniz Big Grin
Masal_yuzLu
enough Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TMM konu anlaşıldığına göre kilitleyebilirsiniz Big Grin

Günün anlam ve önemi belirtin valla Big GrinBig GrinDBig Grin

evt haklısın kilitliyelim Smile
Ara
PrinceSs
tmm
sizler bilirsiniz..
aKMeL
ewt arkadaşlar ben nerde kötü msj görürsem hemen modlara uyarı msjı yolluyorum şimdiye kadar 5 tane felan uyarı msjı gönderdim her üye böle yaparak zaten modluk yapmış oluyor bence Smile
CariSmaBoY
işte örnek bir üye, Smile tşkler gökhan...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:06 PM