:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çırak mod
PrinceSs
Mesela birisi kötü bir msj yazdı ve forumda heç mod yoq.Ne yapcaz?Msj sayısı en yüksek olan biri yada çırak mod olsa ve o kişiyi duruma göre banlasa ve yazıyı kaldırsa nasıl olur?İsteyim gerçekleştirilse süper olur..
Sewgişlerimlen...
MorciveT
Moderatör alımlarını biz kendimi gereklilik durumlarına göre zaten alıyoruz...

Meselalarla iş görseydik, emin ol ortalık çorbaya dönerdi... Yöneticilerimiz zaten genelde online oluyorlar ve sizin dediğiniz gibi bir durum olursa, mesajı şikayet etmeniz için bir sistemimiz vardır... Şikayet ettiğiniz zaman, online olan yöneticimiz direk konuya müdahale edecektir...

Teşekkürler.
Ara
PrinceSs
ben tşk ederim bu sadece sitemizin güvenliği için bi öneriydi umarım yanlış anlaşılmadım
MorciveT
Yanlış anlaşılmadın Ezgicim, bir öneri sundun, açıklamasını da ben yaptım Smile
Ara
PrinceSs
tmmm Smile

<<<Bu forumu seviormmmSmile=)>>>
TEK AŞKIM DUYGUSUZ
Masal_yuzLu
Ben de seviyorum Ezgicim sorma. Hele Morci varya off offf mellek gibi adam masallah. Wink
Ara
CReATuRE
bak online olan bir mod çıktı SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

bir sorun varsa hemen halledelim masal yüzlü SmileSmileSmileSmileSmileSmile çünkü bizler hep buralardayız SmileSmileSmile

demekki morcivet bu durumda haklı olan kişi oldu SmileSmile
Masal_yuzLu
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak online olan bir mod çıktı SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

bir sorun varsa hemen halledelim masal yüzlü SmileSmileSmileSmileSmileSmile çünkü bizler hep buralardayız SmileSmileSmile

demekki morcivet bu durumda haklı olan kişi oldu SmileSmile

16 Dk sonra Big GrinBig Grin: evt
1 dk adamlar uzaya gidiyor Big Grin
tAbi sanal ortamda..
bide şu var Big Grin
Kıstıracam sizi Big Grin ben haklı olurum Big GrinBig Grin
çırak mod lazım sonuna kadar destekliyorum arkadaşı..
Ara
CReATuRE
16 sonra...farkında değilim biraz işim vardı düzeltmem gereken yerler vardı ondan sonra baktım bide ne göreyim SmileSmileSmileSmileSmile masal yüzlü online birini arıyor bende hemen geldim SmileSmileSmile

çırak meselesine gelince.....aslında iii fikir ama morcivetinde dediği gibi buna gerek duyulduğunda zaten kişi mod olarak göreve başlıyor.... WinkWinkWink
Masal_yuzLu
16 Dk öyle yada böyle sonuçta 16 dK eder. değilmi? iş ne olursa olsun buda bir iş!
masal_yüzlü bir yerde açar yada açmaz önemli değil önemli olan onlinenin benden sonraki müdahalesi değilmi?

16 dakika 16X60 eder çok saniye Big Grin

Gerekli duyulsa olur Big Grin gerekli duyulduğunda gerekli görüdlmesinde Gerekli olması için

Gerekli koşuular olması lazım bu Gerekli denen şey şu olsa Gerek

Aynen şu ?

Mesela birisi kötü bir msj yazdı ve forumda heç mod yoq.Ne yapcaz?Msj sayısı en yüksek olan biri yada çırak mod olsa ve o kişiyi duruma göre banlasa ve yazıyı kaldırsa nasıl olur?İsteyim gerçekleştirilse süper olur..

EVT İŞTE GEREKLİ OLMASI İÇİN GEREKEN KOŞUL? bu olsa gerek Big GrinBig Grin
tabi ozaman gerekli olmaz Gerekli olması için
İŞ İŞTEN GEÇMİŞ olur...

Sevgiler Big Grin
amacım forumun iyi olması ve güzel olması
ve hep öyle oldu..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:40 PM