:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
site yönetiminin dikkatine
MasaL_perisi
Minik cadım üzülme bebeğim...Oluyor malesef boyle şeyler. Dalgınlığa gelebiliyor insanın.
Arkadaşımız da kızmadı sana sadece yazısına sahiplendi doğal olarak...
Bundan sonra daha dikkatli oluruz bu konuda elimizden geldiğince. Di mi cadıcım. Seni Seviyoruz bizzzz..Smile
Ara
zerrinpulat
arkadaşlar öncelikle tavrımın bir öfke olmadığını belirtmek isterim. arkadaşınıza sahip çıkma duyarlılığınızı da anlayışla karşılıyorum.

arama motorunda tarama yaptırıp gerekli gördüğüm her siteye bu uyarıyı yapıyorum.

öncelikle sitenin kurallarını ve paylaşımın ne şekilde nereye yapıldığını net olarak bilmediğim için ilk tepkim sizlere ağır gelmiş olabilir. ama dediğim gibi öfke değildi. sadece çok üzüldüm. çünkü ben bu yazıyı yazdıktan sonra bilgim dahilinde yayınlanan sitelerde mutlaka adım yada rumuzum kullanılmıştır. bu nedenle doğal olarak yapılan alıntılarda da bunun belirtilmesini istedim.

yazı bana ait olduğu için değil bu tepkim. çünkü arama yaparken bizzat tanıdığım başka arkadaşlara da ait yazılar gördüm ve onlara da gereken ikazı yapacağım.
bunun sosyal bir sorululuk olduğu kanısındayım.
ilk tanışıklığımız biraz sitemkar oldu ama birbirimizi anlayabildiğimiz düşüncesindeyim.

istemeden kırgınlığa sebep olduysam üzgünüm..

sevgimle.
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler ZERİNPULAT...Smile
Ve tekrardan yeniliyorum...Seni aramızda görmekten onur duyarız arkadaşım.Smile
Herşey gönlünce olsun
Sevgiyle kal...Smile
Ara
tatlı_cadı
ßu ßenim suçum deiL ßunu üsTüne ßasa ßasa söLüyorum yinede sizden özür diLerim (her ne kdr suçumu ßiLmesemde çünkü ßunu ßende ßa$ka ßi forumdan aLdım ve ne yazıyorsa tıpkısının aynısını yazdım...
Ara
zerrinpulat
yineliyorum; amacım suçlamak değildi. siz de takdir edersiniz ki sitenin genel içeriğini net olarak bilmeyen biri yazının altına yapılmış yorumlara ve o yorumlara sizin verdiğiniz tepkilere bakarak bunu alıntı olarak eklediğinizi düşünemeyecektir. size ağır gelen tepkimin nedeni de budur.

lütfen bunu suçlama olarak almayın ki tavrım sadece bu siteye yada şahzınıza yönelik değil. inanın yoruldum sitelere yazmaktan. o kadar çok yerde karşıma çıktı ki bu durum; hala şaşkınım. ben kendimi bildiği yerlerde yüzen bir balık olarak görürüken kelimelerim çoktan dalgalara karışıp gitmiş haberim yok.

kırdıysam tekrar özür dilerim.
Ara
MorciveT
Nurdan, burda sana karşı kötü bir tepki yok canım, biz seni zaten tanıyoruz...
Bir hata yapmış olabilirsin fakat, isteyerek yapmadığın açıkça ortada...

Zerrin Pulat'ın yaptığı uyarı gayet normal, hakkıdır... Ben sert bir tepki de görmedim...

Sizin emeğinize saygıyı, Duygusuz forum ailesinin göstereceğine eminim.Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız Zerrin Pulat.
Ara
lorient_19
zerinpulat arkadaşim yeni üye olmuşsun aramıza hoş geldin şimdiye kadar 2 saat 4 dakıka 57 sn kalmişsin daha tam siteyi kavramadan bayagı bi hızlı giriş yaptın başlık we sanki bu konuyu bilerek özlleikle aramişsin gibi bir hisse kapıldım uyarın dikkate alınacaktır bundan eminim SAYGILAR ZERRİN
Ara
Masal_yuzLu
tatlı_cadı seni yakalım Smile büyücüsün senSmile
Eskiden senin gibi cadıları yakıyolardı Smile güzel kardeşim
7yeni8of.jpg

Zerrin hanım Takdir edersiniz ki sanal ortamda herkes bir şeyler sunmak ister bu yazı olduğu çelşirtli konularda olur .. Tabi alt forum başlıkları altında yapılır.
Evt tatılı cadı yani sevgili nurdan forumun en eski kişilerinden ve çok sevdiğimiz bir arkadaşımız Arkadaştan çok DUYGUSUZ.cOm ailesinin en sevilen küçük kardeşimiz.
Kendisi bunu yaparak kasıtlı yapmadığı... Kasıtlı yapması için Hiç bir nedenide bulunmamaktadır Kendisini çok iyi tanıdığımız için böyle konuşma yetkisini kendimizde görüyoruz..

ama sizde şunu farkettim Siz bir geneleme içerisindesiniz Yani yazılarınızın saygı duyulmadığını Sanal da dağıtıldığını ve emeğin önemsenmediğin idle getiriyorsunuz...

Tabi bu bizim forum olduğu gibi başka yerlerde olduğunu söyliyorsunuz.
Hakınızı aramanız çok hoş ve sizi destekliyorum.
Sanalda biz başka yerlerden alıp kendi arkadaşlarımza sunar ve paylaşırız
Ve aldığımız yerden olduğu gibi alır burda sunarız bu Forum'un vazgeçilmez bir unsurudur.. paylaşım...

İsminizi bulunmaması gayet doğal çünkü biz başka yerlerde aldığımızı SUNARIZ..
Tatlı cadıyı savunmuyorum geneleme yapıyorum

İnşalah emekleriniz boşa gitmez Ve Haklı olduğunuz yolda başarılı olursunuz..
Tşkler
Ara
zerrinpulat
teşekkür ederim...

sağolsun burada olduğu gibi pek çok sitede de yönetici ve üye arkadaşlar gereken alakayı ve anlayışı gösterdiler.

sanırım aşağıda alıntı yaptığım şu mesaja da ufak bir açıklama yapmalıyım.

"zerinpulat arkadaşim yeni üye olmuşsun aramıza hoş geldin şimdiye kadar 2 saat 4 dakıka 57 sn kalmişsin daha tam siteyi kavramadan bayagı bi hızlı giriş yaptın başlık we sanki bu konuyu bilerek özlleikle aramişsin gibi bir hisse kapıldım uyarın dikkate alınacaktır bundan eminim SAYGILAR ZERRİN

evet siteye yazılarımın, alıntı olduğunun veya yazanın kim olduğunun yazılmaması ve benim de yapılan yorumlardan ve bunlara düşülen cevaplar nedeniyle olayı biraz farklı bir biçimde yorumlayıp düzeltilmesini sağlamak istememden ötürü yeni üye oldum. daha önce de bahsettiğim gibi durumun farkına yaptığım bir tarama sonucu vardım.böyle bir tarama yapmak ilk kez aklıma geldi çünkü yazıyı dergide yayınlayan editör arkadaşlar bu durma dikkat etmemi istediler.ama tabi siz bunun bilerek özellikle yapıldığı kanısına naıl vardınız anlayamadım.

sonuç olarak ilgi ve alakanız için tekrar teşekkür eder; tavrımın, bir suçlama amacı taşımadığını ve amacın birşeyler karalayan herkesin emeklerine ufakta olsa saygı duyulmasını ve bu saygıyla bu emeklere bir katkı sağlanılmasını sağlamaktan ibaret olduğunu yinelemek isterim.

saygılarımla.
Ara
tatlı_cadı
SADECE KENDİLERİN ÖZÜR DİLİYORUM...
BUYRUN;
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...-9366.html

YAZINIZA DEÄžİŞTİRDİM AMA NERESİNDE YANLIŞLIK VAR ONU BİLMİYORUM UMARIM ADINIZI DOÄžRU BİR BİÇİMDE YASMIŞIMDIR..
NİYETİM KONUNUN DAHA FAZLA UZAMAMASI..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Site kasıyor Hayat_Bu 10 1,366 04-16-2009, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,060 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq
  Yönetimin Dikkatine sevdaliyurek_52 0 524 03-08-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: sevdaliyurek_52
  Yönetimin dikkatine *Asİ-yÜrEk* 1 468 02-10-2008, Saat: 09:56 PM
Son Yorum: MorciveT