:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Aşk .... Hala Varmi?
levell
Madde dinine köle olmuş bir uygarlıkta tek sığınaktır aşk... İnsanı kirlenmenin, kayıpların, cinsel yozlaşmanın tuzağından kurtarabilecek tek özgürlük yoludur...
Ve... "Sevgiliyi kendimiz için değil, kendisi için sevdiğimizde aşktır" yalnızca... Her aşkta cinsellik vardır, ama her cinsellik aşk değildir. "Duygusal aldatma başka, bedensel aldatma başka. Bu ikincisi bir kaçamaktır en çok, ben kendi doğamı yaşarım," dediği anda iflastadır insan. Seven, asla başkasıyla birlikte olamaz.
Benliğine yenilirse, bunun anlamı duygunun cinsellik karşısında yenilip bozguna uğramasıdır ki bir bozguna aşk demek insana ve taşıdığı değerlere haksızlıktır
AŞK HALA VARMI ACABA..? AŞKIN DİÄžER BİR ANLAMI ACIMI ?:kk:
Ara
esra_55
bence yok var olanlarda çok az diyebilirim..ask karşılıksız çıkınca acı oluyor bazen aşk degilde acı anlamına geliyor
MasaL_perisi
AŞK var ve insanlar yaşadığı sürece hep var olacak...Smile
Aşk olmasaydı sen acı çekermıydın...?
Ara
levell
evet varmış.. aşk ..her ne kadar güzel bi duyguda olsa. acısıda hiç eksik değilmiş.
Ara
ROSE
Ey AŞK bilsem senin bana böyle acı vereceğini severmiydim böyle delicesine ..
AMA BİLİYORUM Kİ ŞUNUDA SENDE OLMASAN O KADAR GÜZEL OLAN DUYGULARIN VARLIÄžINI BİLEMEZDİM..HEM İYİ HEM KÖTÜ YANINLA YİNEDE DEÄžERSİN YAŞANMAYA ,YAŞATMAYA SEVDİÄžİNE ...

AŞK VARDIR SEVMESİNİ BİLEN YÜREKLERDE..VE HEPTE OLACAKTIR..

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitmeden Son BirKez Tut Boğazını..Bak,HaLa Orada..TakıLımı? ROSE 18 651 04-14-2022, Saat: 04:34 AM
Son Yorum: wildfang
  Hala Aşksın Sen.. ROSE 11 1,059 04-14-2022, Saat: 01:41 AM
  Seni hala seviyorum ama mecburum... murat1544 2 629 04-08-2022, Saat: 01:31 AM
  AmA, beN, haLa....nEySe.... eRCi 3 252 04-05-2022, Saat: 07:08 AM
  Cvp Veremd???n?z Sorrular Varmi?????????? ezoo20 3 609 04-02-2022, Saat: 12:11 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:15 AM