:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir a$k oLSun!!!
€BeRimSin
Bir a$k olsun...
Biz olarak yasadigimiz, seni ve beni unuttugumuz tamamen biz oldugumuz bir a$k,bu a$kin kapisi bizi icine aldiktan sonra yok olsun ve cikis kapisi bulunmasin. bizligimiz ve yüregimiz sonsuz ya$ami ve sonsuz bir a$k_i dü$ünebilsin kabullenebilsin, bilmeyelim nedir gözya$i ve unutalim ayriligin manasini,dü$unelim hep gülümseyelim hep sevelim seviselim, silip atalim alemimizden bütün bed dü$leri ve yikalim anlamsiz teorilerimizi! bu ömur uzun degil, ya$am cok kisa, sadece sevmeye vaktimiz var, say ki bikac dakika gözlerimizde kalip ölecegiz, say ki bikac dakika sonra butun anlamsiz diyaloglarimiza istemeden de olsa son verecegiz ve inan bana sevgili, bikac dakika sonra her insan sevdiginden kacacak, daglar hallac pamugu gibi atilirken denizler kaynayip ta$acak, anla i$te ne olur anla dünyamiz yerle bir olacak ve eger $imdi elele olmassak öbur alemde birbirimizi bulmamiz zor olacak, cok zor! simdi biraz dü$ün, bak yalvariyorum sana, bütün samimiyetini alarak gözlerime baksan bile anlarsin nasil kendimi paraladigimi ve sana nasil bir cabayla birseyler anlatmak istedigimi... bir ask olsun... tipki sözünü ettigim gibi...bir a$k...
€BeRimSin
7441senyinesenisevok7oe1.png
ÐŽeşaren
simdi biraz dü$ün, bak yalvariyorum sana, bütün samimiyetini alarak gözlerime baksan bile anlarsin nasil kendimi paraladigimi ve sana nasil bir cabayla birseyler anlatmak istedigimi...

bir ask olsun...

tipki sözünü ettigim gibi...bir a$k...

Sahane bir yazi bu €zberimsin ..Yüregine saglik..(:
Sevgiyle kal ..
Ara
€BeRimSin
Beğenmene Sevindim Canım Benim..Herşey Gönlünce olsun.. Smile
CeYDa HaNDe KeSiM
muhteşemdi paylaşımın için teşekkürlerrr.....o güzel yüreğin dert görmesin....
Ara
RIFATBENAY
ELİNİZE SAQLIK
hem paylasım hemde duyqularımızı canlandıran bir ışıqı bize yansıTTıqın için Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lanet Olsun! ÇiLeK 18 969 04-11-2022, Saat: 11:02 AM
Son Yorum: wildfang
  YoLun AÇık OLSun..! €BeRimSin 1 327 04-10-2022, Saat: 04:42 AM
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 419 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
  Masal Olsun.... ÇiLeK 3 316 04-09-2022, Saat: 08:59 AM
  ::ölümüm O Gün Olsun:: >As!_M€L€q< 13 629 04-08-2022, Saat: 07:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:41 PM