:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir a$k oLSun!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir a$k olsun...
Biz olarak yasadigimiz, seni ve beni unuttugumuz tamamen biz oldugumuz bir a$k,bu a$kin kapisi bizi icine aldiktan sonra yok olsun ve cikis kapisi bulunmasin. bizligimiz ve yüregimiz sonsuz ya$ami ve sonsuz bir a$k_i dü$ünebilsin kabullenebilsin, bilmeyelim nedir gözya$i ve unutalim ayriligin manasini,dü$unelim hep gülümseyelim hep sevelim seviselim, silip atalim alemimizden bütün bed dü$leri ve yikalim anlamsiz teorilerimizi! bu ömur uzun degil, ya$am cok kisa, sadece sevmeye vaktimiz var, say ki bikac dakika gözlerimizde kalip ölecegiz, say ki bikac dakika sonra butun anlamsiz diyaloglarimiza istemeden de olsa son verecegiz ve inan bana sevgili, bikac dakika sonra her insan sevdiginden kacacak, daglar hallac pamugu gibi atilirken denizler kaynayip ta$acak, anla i$te ne olur anla dünyamiz yerle bir olacak ve eger $imdi elele olmassak öbur alemde birbirimizi bulmamiz zor olacak, cok zor! simdi biraz dü$ün, bak yalvariyorum sana, bütün samimiyetini alarak gözlerime baksan bile anlarsin nasil kendimi paraladigimi ve sana nasil bir cabayla birseyler anlatmak istedigimi... bir ask olsun... tipki sözünü ettigim gibi...bir a$k...
7441senyinesenisevok7oe1.png
simdi biraz dü$ün, bak yalvariyorum sana, bütün samimiyetini alarak gözlerime baksan bile anlarsin nasil kendimi paraladigimi ve sana nasil bir cabayla birseyler anlatmak istedigimi...

bir ask olsun...

tipki sözünü ettigim gibi...bir a$k...

Sahane bir yazi bu €zberimsin ..Yüregine saglik..(:
Sevgiyle kal ..
Beğenmene Sevindim Canım Benim..Herşey Gönlünce olsun.. Smile
muhteşemdi paylaşımın için teşekkürlerrr.....o güzel yüreğin dert görmesin....
ELİNİZE SAQLIK
hem paylasım hemde duyqularımızı canlandıran bir ışıqı bize yansıTTıqın için Big Grin