:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefret ediyorummmmmmm
PaPaTYa_PReNSeS
yalanın güzEL olanını severim (YIKICI DEÄžİL YAPICI)
şimdi bunu duyan herkes GüzEL olan yalan varmı canım ne saçmalıyor bu diyeceklerdir % % Smile
ama var bi kaç tane
ama diğer türlü yalanlardan bende kesinlikle NEFRET EDİYORUMMMM

Rabbim hiçkimseye yalan söyletmesin bu yapıcı yalan olsa bile...(amin)
Ara
happy yeliz
aminn abla aminn ama sölemek yada sölememek bence insanın kendi elinde oılan bişeydir
Ara
MasaL_perisi
İyi yapıyorsunuz...Nefret güzel birşey....
Ara
happy yeliz
valla ben bu saydıklarımdan cidden nefret ediyorummmmm ....... başka yolu yokkkSmile):
Ara
Rüya Güzeli
çok güsel bi konuya deginmişsin yelizcim bende havalılardan hiç hoşlaşmam Big Grin genellikle böyle forumlarda çok oluyo bu tür insanlar ama allahtan bizim forumda böle kişiler yok :: warsada çok az Big Grin
Ara
happy yeliz
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İyi yapıyorsunuz...Nefret güzel birşey....

aşk olsun mesajını değiştirmen için sölememmiştimmm özür dilerim ama üzüldümm SadSad:Sad
Ara
happy yeliz
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güsel bi konuya deginmişsin yelizcim bende havalılardan hiç hoşlaşmam Big Grin genellikle böyle forumlarda çok oluyo bu tür insanlar ama allahtan bizim forumda böle kişiler yok :: warsada çok az Big Grin

haklısın allahtan sitede öle kimse yokkkkk uyuz oluyorum ha SmileSmile
Ara
verruckt
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
  • kendini beğenmişlerden (yani küçük dağları ben yarattım havasına sahip olanlardan )
  • yalan söyleme ihtiyacı duyanlardan
  • avukatlık yapanlardan (yani sanki diğerinin dili yokmuş gibi o kişiyi savunanlardan )
  • başkalarının duygularıyla dalga geçenlerden(sonrada hiç bişey yokmuş gibi davrananlardan)
  • bi gün canım cicimken ertesi gün tanımıyomuş gibi davrananlardan
  • bu dünyada sadece kendilerinin olduğunu zannedip o şekilde yaşayanlardan
  • marka takıntısı olanlardan ( ay şunu bilmem nerden aldım gibi)

nefretttt ediyorummmmmmmmmmmmmmm

aynen yhaa uyus olyorum öle olanlara
Ara
verruckt
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın allahtan sitede öle kimse yokkkkk uyuz oluyorum ha SmileSmile

kankycim hani beni tanımıodun yha önceden şimdi tanıyınca ne dşünüon hakkında gıı Big GrinBig Grin
Ara
PrinceSs
bi gün canım cicimken ertesi gün tanımıyomuş gibi davrananlardan
aynen

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hayatta tek nefret ettıgım seyyyy CeYDa HaNDe KeSiM 33 1,692 04-12-2022, Saat: 03:21 AM
Son Yorum: wildfang
  nefret ediyorummmmmmm crazy-girl50 9 887 03-30-2007, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ZeNiTH
  ?t?raf ed?orm kend?mden nefret ed?orm blowoff1 7 1,273 11-29-2006, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:34 AM