:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefret ediyorummmmmmm
crazy-girl50
hayat senden nefret ediyorummmmm ... artık yaşamak istemiyorum.. allahım bu canımı alda kurtulayımm yeter bu kadar acı bi insana ....... HERSEYDEN NEFRET EDİYORUMM YAŞAMAK BİLE ACI GELİYO ARTIK ..bir günlük mutlulugu bile çok gördünüzzz ...Sad

YETER ULAN !!! ARTIKKKKKK
Ara
>As!_M€L€q<
sacmalama kıs...
hayat kötü deil....
böle düşünmeee hem kendi psikolojini bosuossun hemde...
günaha girirosunn öle deme SmileSmileSmile
ne olduğunu bilemem ama.. okdarda kötü deildirrr.....
dşün belki körtü ama daha kötüsüde olabilirdi....
nesee herşeyin hayrlısı olur inş ama ölmyi sen isteyemessinn
çünküü allhım biis yasayalım verdiği canı tasıyalım die gönderdi....
ki sende bunu yapcaksın....
ok üsülme her ne olduysa inş herşey yoluna girer..Smile
PrinceSs
Boşwer sen başKaLarını...Bu kötü düşünceLer seni üzenLerden geLiooo...sakın ha Allah'n werdii cana kıYma!!Smile
crazy-girl50
arkadaşlar cidden çok kötü bi psikoloji içerisindeyim bende ne yapacagımı bilmiyorum herkesden ve yalancılardan nefret ediorm ....ben çok çektim allah başka kimselerede çektirmesinn .. ama yinede bana destek oldugunuz için çok saolun canlarım Wink
Ara
ezoo20
ünlü bir düşünür(ki ben bunun kim olduğunu bilmiyom) Smile
kafaya tokadan başka birşey takmayacaksın demiş...(ne laf etmiş demi )
eee bence haklı...
hatta sen kafandaki tokayı falanda çıkar..hiçbirşey takma olurmu Smile
seni üzen nedir kimdir bilemem ..ama sen güçlü olmak zorundasın ..
olmalısın değil!!!!!!!!!!!
olmak zorundasın...
yoksa büyük balık ,küçük balığı ham yaparSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
bu hayat çok çok kısa arkadşlar siz siz olun kafaya hiçbirşeyi takmayın heleki bu can o kdar güzeldir ki insan ölümü yakınında hissettiği zaman anlıyor hayatın tadını... crayz sen sen ol daha kötü ihtimalleri düşün ve hayata her ne sebeple olsursa olsun sımsıkı tutun ve hayattan alabildiğince haz al....kimsenin seni ve sevdiklerini üzmesine izin verme ve sende böyle düşüncelerle sevdiklerini üzme ve son olarak başına ne gelirse gelsin İSYAN etme...

çünkü isyan etmek Allah'a şit koşmaktır...yani emirlerine karşı gelmektir... WinkWinkWink

biliyorum ki sen bunları kızgın bir anında söylemişsindir ama şimdi otur skin kafayla düşün sana bişey olursa geride bırakacaklarının halini bir düşün ve ona göre davran...
MasaL_perisi
Hayat sadece güzel değil. Çirkin yanları da sevmeye oğren o zaman Hayta seni sende Hayatını daha çok seversin..Wink
Ara
crazy-girl50
evet arkadaşlar o yazıyı çok sinirli oldugum ve herseyden bıkmış oldugum bi an yazdım ... bende biliyorum isyan etmek kötü bişey ama engel olamadım kendime ..şuan daha iyiyim şunu anladım kim olursa olsun deger vermeye ve sevileye değmiyooo ve kafamada hiç bişey takmamayı öğrendim ... ayrıca hepinize tşk. bana destek oldugunuz için Wink Wink
Ara
needseda
hmm evet yaa bencede hayat fasla ii sayılmaz Sadbeni de çok üzdü bu hayat üzmeyede dewam ediyoSadlanet olsun......
Ara
ZeNiTH
Saçmalamakta üstünüze yok desem kızamayın bende saçmalıyorum..
Allahın Verdiği canı hiçbirimizin , Ne sebeple olursa olsun almaya hakkımız yok .. Allah verdiyse Allah alır geri ..
Tabi düşüncelerimiz Hep anlıktır , öyle bir zaman gelirki aaa ne salakça düşünmüşüm deriz Wink O Yanıldıgımızı anladıgımız vaktin hemen gelmesi dileğimle .. Veya hiç yanılmamak Ümidiyle .. Biraz mantıklı düşünün hiç bişeyin yaşamınızdan daha önemli olmadıgını Anlarsınız Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nefret ediyorummmmmmm happy yeliz 33 1,578 04-13-2022, Saat: 03:01 PM
Son Yorum: wildfang
  hayatta tek nefret ettıgım seyyyy CeYDa HaNDe KeSiM 33 1,691 04-12-2022, Saat: 03:21 AM
Son Yorum: wildfang
  ?t?raf ed?orm kend?mden nefret ed?orm blowoff1 7 1,272 11-29-2006, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 10:52 AM