:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AZıcık ucundan… Alkmaar 2-2 febe
Pessimist
Tarihinde ilk kez UEFA Kupası’nda 3. tur oynayan ancak yine de final hesapları yaparak hepimizi eğlendiren febe Hollanda’da naz yaptı. Şişeler kapak kolleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Sayısız pozisyondan yararlanamayan Az Alkmaar’da goller, 64. dk’da Martens ve 86. dk’da Koyvermans’dan geldi. GOTM’de ezikleri kurtaramadı. Şota Arveladze 24. yaşını kutladı, fenev yine tecrübe! kazandı. Avrupa engelli yüzkaraları yine elendi, Ulusoy istifa! icon_biggrin.gif

2-0′dan sonra yıllardır derslerini alamayanlar sokaklara dökülmeye başladı. Maçın sonunda ise evlerine dönerek, yaşlı gözleriyle sütlerini içip yattılar. İlklerin takımı! febe, ilk kez 3.tur oynayarak ve 11 kişiyle ceza alanında savunma yaparken gol yiyen ilk ve tek takım olarak tarihe geçti. Azize maç biter bitmez gündem değiştirme çalışmalarına başladı ancak henüz bir istifa haberi gelmedi…

İlker Yasin’den inciler:
”fenerbahçe Avrupa’nın devlerinden biri, tüm dünyanın kabul ettiği bir dev, tamam aldığı skorlara göre değerlendiremesek de arasıra aldığı tarihi sonuçlarla bi dünya klübü” icon_biggrin.gif
“Alex goooaaahhhhh!! ahhh.. ahh.. ahhhhh…”
İ.Yasin + febe = 100% Eğlence
ѕqρα кJмя
Maçtan sora Fener eLendi diye tura çıkanlardan böyle bi konu açmak normaLdir

Eee herkes Türk(!)
Ara
bebiS
katılıorumdur bende üfss açmaın konYy protesto edjem yah öff öfff
Ara
Pessimist
Maçtan sora Fener eLendi diye tura çıkanlardan böyle bi konu açmak normaLdir

bi kere sen benim ne yaptığımı ve yapacağımı bilemezsin çünkü beni tanımıyon onun için saçmalamana gerek yok yazcaksan maç hakkında yaz yoksa kirletme buraları

[b]Eee herkes Türk(!)

bunun Türklükle alakası olduğunu sanmıyom bende kazanmasını isterdim kayserim için ama yok iste elde var halen sıfır

katılıorumdur bende üfss açmaın konYy protesto edjem yah öff öfff

protestomu ediyon Big Grin
[/b]
ѕqρα кJмя
AynI konudan war zatn!..

Fazla oLarak açmanın amacı ne?
Ara
Pessimist
AynI konudan war zatn!..

Fazla oLarak açmanın amacı ne?

olabilir bi de ben açmak istedim sendeki yorumlar yeterli gelmedi bana gore bende benim gibi düsünen arkadaslar için açtım konuyu
ѕqρα кJмя
PayLa$ım için saoL o zmn!..
Ara
Pessimist
önemli deil

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Akdeniz Ateşi! Antalya 1-0 febe Pessimist 2 387 04-13-2022, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: wildfang
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 283 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Önder'den Alkmaar'a gözdağı! Ñ•qρα кJмя 1 315 04-11-2022, Saat: 08:20 AM
  Alkmaar'a kadar Deivid'le Ñ•qρα кJмя 2 400 04-10-2022, Saat: 10:45 AM
  AZ Alkmaar tepetaklak! Ñ•qρα кJмя 1 289 04-06-2022, Saat: 03:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:32 AM