:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önder'den Alkmaar'a gözdağı!
ѕqρα кJмя
8973.jpg

Fenerbahçe'nin gurbetçi futbolcusu Önder Turacı, UEFA Kupası'nda 14 Şubat Çarşamba günü karşılaşacakları AZ Alkmaar'ı yenebilecek güçtü olduklarını söyledi.

Sarı lacivertli takımın genç futbolcusu Önder Turacı, Antalya kampındaki sakatlığının ardından önümüzdeki haftadan itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayabilecek. Sakatlığının tamamen geçtiğini ifade eden genç futbolcu,"Alkmaar maçında çok oynamak istiyordum, ama olmayacak. Çünkü gerek fizik, gerekse kondüsyon olarak hazır değilim. Talihsiz bir biçimde Antalya kampı esnasında sakatlığım tekrarladı. Ancak artık tamamiyle iyileştiğimi zannediyorum. Tedavilerim bitti ve yapılan tüm testler olumlu çıktı. İçerde ve dışarıda yaptığım idmanlarda da kademeli olarak çalışmalarımı yoğunlaştırmama rağmen ağrı sızı hissetmedim. Bir tek sıkıntım sakatlığım tekrarlayacak düşüncesiyle hareket ediyor olmam. Bir de sakatlığım süresince geçen zamanı antrenman anlamında yakalamam gerekiyor. Yani çok çalışmam gerekiyor. Bu konuda da sağlık gurubumuz ve doktorumuz elinden gelen herşeyi yapıyor. Bıraktığım yerden devam etmek istiyorum." diye konuştu.

AZ Alkmaar maçının kolay geçmeyeceğini de söyleyen Önder Turacı "Hepimiz rakibimizin ne durumda olduğunu farkındayız. Hiç birimiz Alkmaar'ın Kayseri ile yaptığı maçı düşünmüyor. Ama onları da yenecek gücümüzün olduğunu çok iyi biliyoruz." dedi.

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AZıcık ucundan… Alkmaar 2-2 febe Pessimist 8 407 04-13-2022, Saat: 11:26 AM
Son Yorum: wildfang
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 292 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Alkmaar'a kadar Deivid'le Ñ•qρα кJмя 2 405 04-10-2022, Saat: 10:45 AM
  AZ Alkmaar tepetaklak! Ñ•qρα кJмя 1 293 04-06-2022, Saat: 03:05 AM
  Önder: "Kaptanlığa hazırım" CReATuRE 0 286 07-27-2007, Saat: 08:10 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:25 AM