:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sence Aşk Nedir?
Gulguzeliii
SENCE AŞK NEDİR? love08.GIF

summerh016.jpg

- love08.GIFAşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.

- love08.GIFBenim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.

- love08.GIFSizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adim var" diye düşünürsünüz.

- love08.GIFAşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.

- love08.GIFAşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bir şey söylememektir.

- love08.GIFAşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bir şeydir.

- love08.GIFAşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.

-love08.GIF Aşk her zaman öpüşmektir... öpüşmekten yorulduğunuz zaman bile hala birlikte olmak ve çok konuşmak istersiniz. Benim annemle babam da böyleler.

- love08.GIFAşk, sevgilimiz bir şey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile bırakıp onu dinlemektir.

- love08.GIF'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz. (Hadiseyi çabuk kavramış

- love08.GIFAşk sarılmaktır... Aşk öpüşmektir... Aşk "hayır" demektir.

- love08.GIFAşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.

- love08.GIFAşk kocamız çok terliyken ve kötü kokuyorken bile ona "Sen Bruce Willis'ten daha yakışıklısın" demektir

- love08.GIFAşk, köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır

- love08.GIFAşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize söylemek, ama başkalarına söylerken yakalanmamaktır.

- love08.GIFBirine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar.

- love08.GIFEğer aşık değilseniz "seni seviyorum"demeyin, ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum" deyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız çok ayıp

nisanyagmuru_50
Birine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar.

benceeeeeSmileSmileSmile

Ara
roket55
Aşk Iiki Insan Arasinda Gecen Hayattir Aşk Iki Insani Birbirine Baglayan Bi Duygudur

Ama Hepsinin ötesinde Aşk Cok Güzel Bişeydir Yasamasini Bilene

Hakedene Bence
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler GülGüzeli....Smile
Aşkın adı aşk...Aşk Nedir yaşamayan bilmez...Smile

Yüreğine Aşk dolu günler dileğimle..Smile
Ara
>As!_M€L€q<
Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bir şey söylememektir.
......
tşklerr canım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Korktuğun şey nedir...... eRCi 4 484 04-14-2022, Saat: 10:01 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k nedir ? Y?zlerce ki?iden a?k nedir in cevab? sizde yazabilirsiniz sizce a?k nedir peri kızı 5 560 04-12-2022, Saat: 07:45 AM
  Sevmek Nedir?? ROSE 9 405 04-07-2022, Saat: 05:47 AM
  a?k nedir ki? vetch__ 20 1,276 04-06-2022, Saat: 11:36 PM
  caN KatmAk nEdiR... Son Noktam 4 518 04-06-2022, Saat: 12:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:01 PM