:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :))
happy yeliz
kkız valla 2. dereceden denklem bile daha kolay hatta fizikteki dinamik bile bu kadar karışık değilll Smilebacım sen bi büyüğe bilene sor bunlarııı onlar yardım ederler SmileSmile
Ara
nisanyagmuru_50
hımm bence iyice bi araştır derimm eğer o kızla aralarında kı herşey bittiyse devreye sen gir derimm ayrıca senin o kızdan ne eksiğin var güven biras kendine bence eminim o kız da mükemmel değildir hem nrd biliyosun ki karşındakı çocuk belki insanın dışına değil içine bakıyodur bi dene derim bence...
Ara
Lacey
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorumum süper Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

seni aydınlatığımı biliyorum lacey Big Grin
artık doğru yolu bulursun

vallaha doğru diyon kafam ööle bi karıştı ki artık ömür billah toplayamam !! Big Grin
Lacey
nisanyagmuru_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm bence iyice bi araştır derimm eğer o kızla aralarında kı herşey bittiyse devreye sen gir derimm ayrıca senin o kızdan ne eksiğin var güven biras kendine bence eminim o kız da mükemmel değildir hem nrd biliyosun ki karşındakı çocuk belki insanın dışına değil içine bakıyodur bi dene derim bence...

ya işte sorun da bu; kız çok esrarengiz bi tip. kimse hakkında pek bişey bilmiyo.
çok gizli saklı bi şahsiyet olduğundan, hakkında araştırma yapamıyorum Sad
aralarında herşey bitmiş gözüküyo, artık hiç yanına gitmiyo ama depresif bi hali var çocuğun (en azından son gördüğümde böleydi).
bi duvara yaslanmış duruyodu, sonra ben geçerken baktı (yanımda sınıftan bi erkek arkadaşla gidiyordum) hatta biz uzaklaşınca da arkamdan baktı. bilmem ki ne demek bu ?! belki her geçene bakıyordur ..

offf ne bu erkek milletinden çektiğim Big Grin
Lacey
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence çok karışık bir durum değil ve son derece kolay bir durum...öncelikle özgüveninin tam olması gerekli...ondan sonrası zaten kolay gidip duygularını söyle ve böyle acı çekmektense neyin ne olduğunu öğren en iyisi bu bence...aksi halde böyle devam edersen acı çekersin....

ben - duygularını söylemek ? Big Grin
amannn eksik olsun Big Grin hiç beceremem valla.

özgüvenim normalde tamdır, şu ana kadar kimi beğendiysem anında karşılık almışımdır (övünmek için sölemiyorum) ama bu çocuk diğerlerinden farklı. heralde şu an karşılık bulamadığım için çekici geliyordur. ama "karşılık" derken, yanlış kullanım oldu, bişey yapmadım ki karşılık bekleyeyim ... anaa iyice kafam karıştı ! Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 953 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,056 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,265 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,400 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  yardım edin bana !!! :( fElAkEt 21 2,063 08-07-2009, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:57 PM