:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F.Bahçe’ye öyle A.Gücü’ne böyle !
ѕqρα кJмя
70649.jpg
İngilizce küfür eden Kezman'a 2 maç ceza veren disiplin kurulu, aynı küfürü eden Tita'ya bir maç ceza verdi.

İngilizce "f*ck you" diyen Kezman’a 2 maç ceza veren Disiplin Kurulu, aynı küfürü Türkçe eden A.Gücü’nden Tita’yı bir maçla cezalandırdı.

FUTBOL Federasyon’yla yıldızı bir türlü barışmayan Fenerbahçe, çifte standart kurbanı oldu. Disiplin Kurulu, 15 gün önce İzmir’de oynanan G.Birliği maçında hakem Tolga Özkalfa’ya İngilizce olarak "f*ck you" diyen ve kırmızı kart gören F.Bahçe’nin sırp golcüsü Kezman’a 2 maç ceza vermesine karşın, A.Gücü-Kayseri maçında aynı küfrü hakem Fırat Aydınus’a Türkçe eden Başkent ekibinin Brezilyalı yıldızı Tita’yı bir maçla cezalandırdı.F.Bahçe’nin Sırp golcüsü Kezman’a disiplin talimatı gereği 2 maç ceza veren kurul, Tita’ya "indirimli tarife" uygulamayı uygun gördü. Tita’ya kırmızı kartını çıkartan hakem Fırat Aydınus, raporunda küfürü aynen yazmasına karşın, Brezilyalı futbolcu sadece bir maçla kurtuldu.

Sedat da kurtulmuştu

Ligin ilk yarısında oynanan Ankaragücü-Antalyaspor maçı sonrası dördüncü hakem Fatih Gökçe’ye çok ağır küfür eden Ankaragücülü Sedat da ağır rapora karşın, Disiplin Kurulu tarafından suçsuz bulunmuştu. Her fırsatta Haluk Ulusoy’a yakın olan isimlere ayrıcalık tanındığını öne süren Aziz Yıldırım ve sarı lacivertli yöneticilerin bu konuyla ilgili tavrının nasıl olacağı merak konusu.
Ara
romantiq_exelance
demekki küfürü türkçe edersen az ceza yiyosun Big GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
Hayır takımların ismine göre Wink
Ara
€BeRimSin
Hepimiz Kardeşiz Bu Öfke ne Diye Smile
romantiq_exelance
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  F.Bahçe yine yaptı yapacağını: 2-2 Ñ•qρα кJмя 3 305 04-14-2022, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: wildfang
  F.Bahçe ikramı elinin tersiyle itti!.. Ñ•qρα кJмя 3 312 04-13-2022, Saat: 04:17 PM
  F.Bahçe ile Antalya 26. randevuda!.. Ñ•qρα кJмя 1 294 04-13-2022, Saat: 02:06 PM
  F.Bahçe'ye 5 özel tim! Ñ•qρα кJмя 54 1,630 04-13-2022, Saat: 02:43 AM
  F.Bahçe İzmir'e eksik gitti! Ñ•qρα кJмя 24 832 04-10-2022, Saat: 10:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:13 PM