:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F.Bahçe'ye 5 özel tim!
ѕqρα кJмя
[b]2343_B_futbol021.jpg[/b]

AZ Alkmaar - Fenerbahçe maçı öncesi olağanüstü tedbirler devam ediyor. UEFA Kupası 3. tur rövanş maçında yarın Hollanda'nın AZ Alkmaar takımıyla karşılaşacak olan Fenerbahçe, sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan kalkan uçakla başkent Amsterdam'a hareket ederken, Sarı-Lacivertli kafile Hollanda'ya indiğinde taraftarlara gösterilmeden otobüse bindirildi.

Alanda bekleyen yaklaşık 100 kişi futbolcuları görmeyi, onlardan imza toplayıp, hatıra fotoğrafı çektirmeyi umarken, takımın kendilerine gösterilmeden apar-topar uzaklaştırılmasına tepki gösterdiler.
Kafilenin kulübün isteği ile pasaport kontrolünden sonra arka kapıdan çıkarıldığı belirtildi.
Bu arada, Fenerbahçe kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın Ankara'daki Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yazılı talebi üzerine daha önce 3 kişi olarak belirlenen koruma timinin 5'e çıkartılmasının ardından, Hollanda'da devam eden bu tedbirler dikkat çekti. Hollanda'da çok sayıda Türk'ün olması ve terör gruplarının olası eylemleri için tedbirler alınırken, basın mensupları da kafilenin Amsterdam Schpol havaalanına geliş görüntülerini görüntülemeyedi.

DEİVİD, AURELİO, RÜŞTÜ, SELÇUK, KERİM, AZ ALKMAAR'A KARŞI YOK

AZ Alkmaar rövanşı için Hollanda'ya Deivid, Aurelio, Rüştü, Selçuk ve Kerim'den yoksun giden Fenerbahçe son çalışmasını bu akşam maçın oynanacağı DSB Stadı'nda yapacak. Teknik Direktör Zico'nun searı-kart cezalısı Deivid'in yoğluğunda Kezman'ı oynatması, Semih'i yeden soyundurması bekleniyor.

MUHTEMEL 11 ŞÖYLE:

Volkan, Önder-Edu-Lugano-Ümit, Appiah-Deniz-Tümer-Tuncay, Alex-Kezman
Ara
bebiS
OooO Big Grin bende istiom tiM
Ara
ѕqρα кJмя
Big GrinD

kaç tanee?
Ara
bebiS
Big Grin en az 10
Ara
ѕqρα кJмя
Heemen yoLuoSs Big Grin

Açık adres pLs Big Grin

[ULa$ım ücreti size aittir+Beenmezseniz 24 saaT içinde gery iade edme hakkınada sahipsiniz]

:yikildim:
Ara
bebiS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heemen yoLuoSs Big Grin

Açık adres pLs Big Grin

[ULa$ım ücreti size aittir+Beenmezseniz 24 saaT içinde gery iade edme hakkınada sahipsiniz]

:yikildim:
izmir de herkese ense patlatan kız gördüysen o benimdir Big Grin en açık adres yah aa Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Haa Big Grin

taamdr Big Grin

Yakanıza bi kırmızı güL takında timLerimiz tanısın sizi :yikildim:
Ara
bebiS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Haa Big Grin

taamdr Big Grin

Yakanıza bi kırmızı güL takında timLerimiz tanısın sizi :yikildim:
Big Grin yahh beni hemen tanırlar farklı bi tipim Tongue :KD
Ara
ѕqρα кJмя
İzmir'deki en güzeL kız benm diosn yany?

İddiaLısında way be Big GrinBig GrinD:
Ara
bebiS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İzmir'deki en güzeL kız benm diosn yany?

İddiaLısında way be Big GrinBig GrinD:
Big Grin YhoK MérT normal izmir kızları gibi değilim yanee Big Grin Öff onlar işte Big Grin havada güzel Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  F.Bahçe yine yaptı yapacağını: 2-2 Ñ•qρα кJмя 3 305 04-14-2022, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: wildfang
  F.Bahçe ikramı elinin tersiyle itti!.. Ñ•qρα кJмя 3 312 04-13-2022, Saat: 04:17 PM
  F.Bahçe ile Antalya 26. randevuda!.. Ñ•qρα кJмя 1 294 04-13-2022, Saat: 02:06 PM
  F.Bahçe’ye öyle A.Gücü’ne böyle ! Ñ•qρα кJмя 5 349 04-12-2022, Saat: 09:35 AM
  F.Bahçe İzmir'e eksik gitti! Ñ•qρα кJмя 24 832 04-10-2022, Saat: 10:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:28 PM