:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüzgarın anlattıkları ...
CeYDa HaNDe KeSiM
hayaliperde_wbn_(4).jpg
Rüzgarın uğultusuyla savruluyorum hayatın dönemeçlerine, sessiz ve yalnız. Bir uğultu eşliğiyle gidiyorum ayak basılmamış uzun yollardan. Ardıma bakamadan, hiç bedenim ve sertleşmiş kalbimle gidiyorum.

Hayatı, ala bir güvercinin kanatlarında yaşadım. Uçtum, mutluluk sahillerine, çoşkun hayatlar arasına. Acımasız benlikler, umut bahçelerimin kapılarına kilitler vurdu ve bir yok oluşa seyirci kaldı. Yüreğime, hüzün bahçelerinde hazan yaprakları döküldü yalnızlıklarda. Umutlarım, dipsiz bir kuyuda boğuldu. Kabuk bağlayan edilmiş yüreğim, tüm güzellikleri sessiz ve nefessiz yaşadı...

Şimdiye kadar, geri dön diyen bir ses bekledim , umut dünyasına adım atmak için. Hep bekledim; köşelerde birilerinin dönmelerini. Kara bir trenin son gidişiyle dönen olmadı ve soğuk tren garında kaybolmaya yüz tuttu umutlarım.

Issız bir köşede, sigaramın dumanında yok oldu benliğim. İsimsizliğimi geride bırakıp, yüreğimi hiçler kuyusuna attım. Son nefesim ulaşılmayan kayalıklardaki bir çiçeğin koparılmasıyla tükendi. İsimsizliğim, kayalıklara çarpan azgın dalgalarla, veda etti geriye bırakamadıklarıma... Kalınlaştım... Acımasızlaştım.. Ben artık ben değilim. Ben, kayalıklarda koparılan çiçeğin tazecik kokan yaprağında kaldım, beraber çürüdük...
Ara
Firari Fırtına
Keşke birde fırtınanın anlattıklarını dinleseniz ... Teşekkürler ..

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
ben fırtınaları hiç güneş varken hissetmedim ki hayatımda oysaki bir ılık rüzgardı beni okşayan bir ılık rüzgardı onu bana ulaştıran SEN GÖSTERECEKSİN BANA FIRTINANIN GÜZEL ESİNTİSİNİSmileSmileSmileLAKİN BEN HİÇ TANIMADIM KORKTUM UÄžULTUSUNDAN HEPSadSadSad
Ara
Firari Fırtına
Fırtına derki : Yazgımız aşkdır bizim ....

Bunu bilir bunu yaşar . Bazen bilinen bir değer bazen iki bilinmeyenli bir denklem ...

Tanıyacaksın fırtınayı ve seveceksin emin ol .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey RüzgaRın ' HıRÇıN ' Dili... Hasretiim 1 351 10-15-2010, Saat: 10:11 PM
Son Yorum: ada masal
  Kelimeler Seni Anlattıkları İçin Mutlular Artık MaSaL 0 380 05-09-2010, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: MaSaL
  Rüzgarın Türküsü MaSaL 0 379 02-20-2010, Saat: 07:40 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kelimeler Seni Anlattıkları İçin Mutlular Artık acemhe 10 844 01-29-2010, Saat: 03:27 PM
Son Yorum: acemhe
  Rüzgarın Savurduğu Her Toz _AL0n3_ 2 445 06-05-2009, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:28 AM