:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kelimeler Seni Anlattıkları İçin Mutlular Artık
acemhe
Yalnızca yazdım... Hesabıma düşen bir kara kaderivirgull.gif alnımın tam ortasından çekerken usulcavirgull.gif kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladımvirgull.gif en vazgeçilmezinde tuttumvirgull.gif en köründen tutuldumvirgull.gif ama seni sana yazdım. Kanımın rengiyle sana adandım."

Yokluğun bir bıçak sırtıvirgull.gif sana boyanarak aydınlandım.

....

Ağrıyor elim şimdivirgull.gif gözümün yolunda karabasanlar varvirgull.gif avucumda sıkışan yazım var. Gel ve sil yeniden gölgelerinivirgull.gif gel ve üçüncü gününden başla sana yazılanlara.

Kimsem olmadı benimvirgull.gif kimse sen olmadı hiçvirgull.gif
Kimse ellerim değildivirgull.gif kimse gözüm kalmadı kanlı kınında. Kimse bilmedivirgull.gif kimse sana yazdım olmadıvirgull.gif kimse sen demedivirgull.gif kimse uyutmadı yüreğinin yastığınsavirgull.gif kimse biz demedivirgull.gif kimse vazgeçersen kendinden ben olam***i demedi... Kimse ben değildi senin kadar.
Sana yazdım iştevirgull.gif gözümün kimyasında duran nefesivirgull.gif kanatlarına vurgun yemiş sevdalar akıtan sana anlattımvirgull.gif

Sana adandım... Sen'evirgull.gif ben'evirgull.gif biz'e...
Sıfıra bölünce benivirgull.gif sana eşitleniyordumvirgull.gif birle çarpınca ellerimi seni anlatıyordumvirgull.gif ikiye toplayınca gözümü seni görüyordumvirgull.gif üçten çıkarınca yüreğimi; sensiz hiç kalıyordum...
Kentler buluyordum hepvirgull.gif sen olunca aşkın sonsuza akacağını biliyordum. Kimbilirvirgull.gif bilmediğim bir şarkıyı söylerken seninlevirgull.gif dudaklarının ses tonunu ezberliyordum sensiz kalınca senin gibi okumak için bir daha... Benim için martı kanadıydı ellerinvirgull.gif dokunduğum her an denizden esen rüzgarları hatırlatan. Gözlerindivirgull.gif gözlerime baktığında gözlerimin çocuk hayalini gördüğümvirgull.gif sendin öldükten sonra tanrının katına gülümseyerek beni götürecek olan melekvirgull.gif sendin sonsuza açılan kapının güzel bekçisi... Anlatılamayan kelimeydin hiçbir kitapta bulmayacağımı bildiğim halde hala aradığım. Sendin ovirgull.gif senindi bana getirdiğin akında denizin gözlerini hissettiğimvirgull.gif
Gözlerindi.
....

Sana yazdımvirgull.gif
sıcacık hayatlar kokuyor kelimelerim seni buldukça. Ki nereye baksamvirgull.gif kimi görsemvirgull.gif kimi duysam sensin... Sen kalıyorsun gözlerimin en yüksek dağında... Ve sana yürüyüp dokunuyorum göğün yıldızlarınavirgull.gif umut veren ağaçlarına yaslanıp bulutların ardından bakıyorum güneşe. Sana uzandığım toprağa her yüzümü sürdüğümdevirgull.gif papatyalar kokuyor tenim...
Senden önceydi suflörsüz bir sahnede kör adam rolüm. Ve senden öncelere denk geldi intihar mektuplarım. Sorgusu bitmiyordu düşleriminvirgull.gif isyan çok sesli bir koro gibi sahnesinden vuruyordu yüreğimi. Senden önceydi sarmaşıklarla dolu umut yollarıvirgull.gif seni bilmeden yürüdüğüm Ankara sokaklarıydı acıyı katık yaptığım sancılar... Her karartıvirgull.gif senden önceydi ellerimde yaşayan.
....
Geldinvirgull.gif sana yazdım ben... Hasır altı düşlerimin kırmızı kalemle altı çizili kelimeleriydin. Sendin vurguna uğramış nefes alışlarımı kaybedenvirgull.gif sesindi dilimin teğet geçtiği her umudu bana anlatan...
İzlerimden geçen her bakışvirgull.gif sana dönen gün gibi çevreledi karanlığımı ve seninle gitti plastik kokumvirgull.gif seninle kurudu kanayan yanım. Sendin her şeyvirgull.gif sendin seninle gelen gözyaşı hediyem...
....

Sana yazdımvirgull.gif düşünmedenvirgull.gif gözlerimi kapatarak... Kelimeler seni anlattıkları için mutlular artıkvirgull.gif bakışlarım da öyle.
Az önce fark ettim yüzümü yıkarken; aynaya bakan gözbebeklerimde uyuyorsun hala o eski sıcaklığınla... Uyanacaksın birazdanvirgull.gif biliyorumvirgull.gif ve sarılacaksın yinevirgull.gif sesinden akacakvirgull.gif senden duyulacak her şey...
Senim artıkvirgull.gif tenimvirgull.gif dilimvirgull.gif bütün bildiğim.
Ara
Aşksı@z
Sen söz konusu olunca hiç altından kalkamadım olanların.
Sen söz konusu olunca bırakamadım yüreğimi.
Sen söz konusu olunca çekip gidemedim ki..
Sen söz konusuysan önceliktin her anımda.
Sen vardın...

Hep sen...

Valla ben imzanı çok beğendim Funda süpersin sen ellerine yüreğine sağlık
Ara
acemhe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sen söz konusu olunca hiç altından kalkamadım olanların.

Sen söz konusu olunca bırakamadım yüreğimi.
Sen söz konusu olunca çekip gidemedim ki..
Sen söz konusuysan önceliktin her anımda.
Sen vardın...

Hep sen...

Valla ben imzanı çok beğendim Funda süpersin sen ellerine yüreğine sağlık

teşekkür ederim Smile nasılsın abim görüşemiyoruz
Ara
Aşksı@z
iyiyim sen nasılsın abim ya evet görüşemiyoruz valla:d
Ara
acemhe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyiyim sen nasılsın abim ya evet görüşemiyoruz valla:d

bende iyi olmaya çalışıyorum. Smile nerelerdesin neler yapıyosun
Ara
Aşksı@z
napim abnim ya emekli olduktan sonra geziyorum eğleniyorum işteBig GrinBig Grin yaş 45 artık birazda hayatımızı yaşıyalım dimi amaBig GrinBig Grin
Ara
acemhe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napim abnim ya emekli olduktan sonra geziyorum eğleniyorum işteBig GrinBig Grin yaş 45 artık birazda hayatımızı yaşıyalım dimi amaBig GrinBig Grin

he yani Big Grin benden 23 yaş büyüksün pehhh beBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
evet öyleBig GrinBig Grin neden pehhh dedim bakim çokmu moruklamışımBig Grin
Ara
acemhe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet öyleBig GrinBig Grin neden pehhh dedim bakim çokmu moruklamışımBig Grin

yok bea bende şımdı emekli olsaydım fena mı olurdu yani gezerdim bol bol izmir antalya Big Grin
Ara
Aşksı@z
Big GrinBig Grin inşallah sende birgün olursun Allah sağlık versin yeterki ama gençliğinin tadını çıkarmaya bakBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 465 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 386 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 838 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 848 04-14-2022, Saat: 05:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:35 PM