:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hayatta tek nefret ettıgım seyyyy
CeYDa HaNDe KeSiM
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende sevmem ya
Kotu bı anısı yok ama, Balkonda Annemın cıceklerı var Gül falan
Gece sıgara ıcmeye cıktıgımda balkona, koparırım hepsını
Sabah kalktıgında annem baslar beddua etmeye
kım yapıyo bunları bole dıye Big Grin
Ben Feslegenlere bayılırım valla. Tum cıceklerden en guzel kokulu ve en guzel olanı.
YOK CANIM O KADARDA DEGIL YANI BEN PARCALAMA CUNKU NEFRET ETSEMDE INCITMEYI SEVMEM SADECE BI KERESINDE BANA GUL VEREN SEVGILIM KAFASINA YAPISTIRMISTIM O KADAR BUDA COK ZARARSIZ BISIY BENCE:$ :$ :$ :$ :$
Ara
ROSE
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA SIMDI BOLE DEME SADECE HAYATIMDA HEP BENI KANATTILAR BELKI COK SACMA GELECEK AMA OLE ISTE ANLATAMIYORUM ANLATSAM TAM BIR ITIRAF OLACAK AMA OLMAZ SEN BASKASIN YA ROSE SENIN GUZEL VE BENCE COKTA YALIN BIR GUZELLIGIN GUZEL OLDUGUN KADARDA SAF DUYGULARIN VAR SENIN BIR INSANI INCITECEGINI HIC SANMAMConfusedmiley17:
BÖYLE DÜŞÜNMENE SEVİNDİM ..TABİKİ SENİN HAYATIN NELER OLDUÄžUNU BEN BİLEMEM ..AMA SENDE ÖYLE KONU AÇTIÄžIN İÇİN BENDE BÖYLE SÖYLEDİM ..SmileBEN İNCİTMEKTEN KORKTUM HERKESDEN KAÇTIM..
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BÖYLE DÜŞÜNMENE SEVİNDİM ..TABİKİ SENİN HAYATIN NELER OLDUÄžUNU BEN BİLEMEM ..AMA SENDE ÖYLE KONU AÇTIÄžIN İÇİN BENDE BÖYLE SÖYLEDİM ..SmileBEN İNCİTMEKTEN KORKTUM HERKESDEN KAÇTIM..
Confusedmiley17:
Ara
semra_06
Bayanların sokakta veya görünür yerlerde sigara içmelerinden nefret ediyorum,yere tükürenlerden,sokakta sakız çiğneyenlerden,yüksek sesle sokakta kahkaha atanlardan NEFRET EDİYORUMMMMMM
Ara
sessiz
gülleri sevmek güzeldir bende bir gülü sevdim ben onu sevdikçe dikenleri elime battı en iisi sevme tabii ben burada sendiğim çocuktan bahsettim ama gerçek güller o kadar güzell kii sadece görüntüsü yeter sevmeye
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
gül peygamber efendimiz (s.a.s.) i simgeler o yüzden nefret ediyorum demesen arkadaşım? Sad
yanlış bi tabir oluyoda tamam içini acıtabilir ama nefret duygusu uyandırmasın olur mu?
Ara
ORÇUN
Gül Sevilmezmi Ya Sad
Ara
GCLRNFNS
gül çok entrasan bi nefret hadi dikeni batıyor diycemm çaresii çokkk annamadım ditti yaa...SmileSmile
Ara
friendly82
nefret etmekde güzel sey Tongue güllerden de nefret edılır ama her gülden degıl :--/ bende edıyorum bazı güllerden :yikildim:
Ara
pcko
o zmn sende papatyaları sev onlarda coq seker bıtkıler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nefret ediyorummmmmmm happy yeliz 33 1,579 04-13-2022, Saat: 03:01 PM
Son Yorum: wildfang
  nefret ediyorummmmmmm crazy-girl50 9 887 03-30-2007, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ZeNiTH
  ?t?raf ed?orm kend?mden nefret ed?orm blowoff1 7 1,273 11-29-2006, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:35 AM