:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yönetimden şikayetçiyim!!!
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tebriklerrrrr
Hadi Gözünüz aydın sonunda rahat nefes alırsınız çünkü çok batıyorduk göze
Rica etsem şimdi beni de banla ve kökünden bitirin işinizi

İsyanbitmez siz de bayram bayraklarını açın ki sonunda sizi rahatsız edecek kimse kalmadı
Bukadar arzu dolu birinin banlanması için hemde süresiz istemesi bu kin değil de ne
Bu kin ...bu nefret...bu hırs...
Sen nekadar hayır desen ben evet olduğunu biliyorum

Oyle devam edin çok başarıya ulaşacaksınız emin olun
Herkes süten çikmış ak kaşıksınız ya hatasızsınız ya...Sad
Beni bile bu hale getirmeye başardıysanız düşünün artık haklı ve haksız olduğunuz yönlere
Serhat ben de yöneticilik yapmıştım ama bunu boyle yönetici olduğumu göstermedim
Ne yapmasını beklerdin. Siz herkes konuşurken o ezik sizi izlemesini mı beklerdiniz
Kusura bakmayın ama bunu ancak karaktersiz biri yapar
Onuru ve karakteri oturmuş bir insan asla pes etmez kendini savunmaktan
Neyse site sizin hak sizin
Üye kaybetmeye de yine sizin kararınız
Dicem şu ki hadi rahatsız ve şimdi mutlu olanlar çiksın da halaylarını çeksinler.

Ben hep sustum ve herkesi kazanmaya çalıştım yönetimde olmamama rağamen
Ama herkes beni kaybetmeye göze aldı
Herkese teşekürler
İyi forumlar

İKİNİZİDE HALA BURADA GÖRMEK İSTİYORUM TÜM OLANLARA RAÄžMEN. SİZ BU FORUM İÇİN ÖNEMLİ ÜYELERSİNİZ YAPTIÄžINIZ KATKIYIDA YADSIMIYORUM. SÖZLERİMDE DE SAMİMİYİM. PEKİ SEN ŞİMDİYE KADAR BANA EDİLEN HAKARETLERİ NASIL BU KADAR KOLAY HİÇ OLMAMIŞ GİBİ GÖSTERİYORSUN. BEN İSTEDİM DİYE KİMSE BANLANMADI. BU AÇIKTIR. BEN YÖNETİCİLERİN YAZDIKLARI MESAJDAKİ TAAHHÜTLERİNİ YERİNE GETİRMESİNİ İSTEDİM VE BU SADECE DİÄžER RUMUZLARIMIZLA SINIRLIYMIŞ VE BEN DİÄžER RUMUZUMLA O SAATTEN SONRA YORUMDA YAPMADIM. PSİKOLOJİ İLE İLGİLİ UZMANLIÄžINIZ OLSA BİLE İNSAN DENEN COÄžRAFYA DA ÇOK SAYIDA TÜNEL VE KIVRIMLAR VARDIR İNSANLARI TANIMAK O KADAR KOLAY DEÄžİL. BENİM EN YAKIN DOSTUM YILLAR SONRA BANA SENİ ANLAYAMIYORUM DİYORSA SİZİN BENİ ANLAMAKTAN UZAK OLDUÄžUNUZ AÇIKTIR. ÇÜNKÜ BURADA KENDİMİ SADECE YAZILARIMLA İFADE EDİYORUM. NE KİNİM VAR NE NEFRETİM NE HIRSIM. ŞAHSIMA BİR HAKSIZLIK YAPILDIÄžINI DÜŞÜNDÜÄžÜM İÇİN BU YORUMU YAPTIM. ŞUNU DA DİYEBİLİRİZ SİZİN GÖZÜNÜZDE SAYDIÄžINIZ SIFATLARA SAHİP OLABİLİRİM. BEN SİZİN İYİ, SABIRLI, SEVECEN BİRİ OLDUÄžUNUZU DÜŞÜNÜYORUM Kİ BU MESAJINIZA RAÄžMEN BU DURUM YİNE DEÄžİŞMEMİŞTİR SANIRIM BİR KIZGINLIK ANIDIR.

SANIRIM TÜRKÇE SORUNUNUZ YÜZÜNDEN YANLIŞ BİR YARGIYA VARMIŞSINIZ AKSİNE BEN TAM TERSİNE HATALARIM OLABİLECEÄžİNİ VE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK OLMADIÄžIMI SÖYLEDİM. SİZİ BU HALDE DAHA ÖNCEDE BAŞKA BİR KONUDA GÖRDÜM DEDİÄžİM GİBİ BİR KIZGINLIK HALİ OLDUÄžUNU DÜŞÜNÜYORUM. YANILIYOR OLABİLİRİM. BEN DE KENDİMİ SAVUNUYORUM NE YAPMALIYIM ONURU VE KARAKTERİ OTURMUŞLUKLA BUNUN İLGİSİ OLDUÄžUNU DÜŞÜNMÜYORUM BURADAKİ TANIMLAMALAR YÜCELTME AMACIYLA KULLANILMIŞ SANIRIM. AFAROZ'CU RUMUZUYLA GİRİP KONUŞMASINI DA DOÄžRU BULUYORUM. KENDİ GÖRÜŞÜM. BENİM ANLAMADIÄžIM BİR DURUMDA SÜREKLİ BİR GİTMEKTEN BAHSETMENİZ. BUNA GEREK YOK. FORUM SİZİNDİR, FORUM BİZİMDİR..........
isyanbitmez
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım, isyanbitmez istedi diye Afarozcu süresiz banlanmadı... Sence bunu yapacak kadar kişiliksiz biri miyiz...
BANA UYUP KİMSEYE CEZA VERMEYİN SAKIN Smile SANKİ BEN İSTEMİŞİM ONDAN SONRA BU CEZA VERİLMİŞ GİBİ BİR ANLAM VAR AMAN İYİCE BELİRTELİM BÖYLE BİRŞEY YOK.....
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bir fark göremiyorum....Sad
İkisi de aynı kapıya çikıyor
Sen belki şimdi anlayamasın ama zaman gelecek ve düşününce ne demek istediğimi anlarsın
Sadece fark nerdeydı biliyormusunuz
ben size soyliim çünkü siz görmediniz
Masal Yüzlü=Afarozcu kelimeleri düz kulanırken (sizin deyimiyle küfürü)
İsyanbitmez entelektüel tarsında küfürü kulandı
FARK İŞTE BURDA
Ama herkes türkçeye ve entelektüal tarzında konuşmaya alışık olmadığı için
pek anlamamıştınız
Farkı anlamanız için örnek
Biri der ki beynsiz ya da aptalsın
Diğeri der ki efendim sizin zekanızla sorununuz var kafanız içinde boş.
İşte bütün farklar size anlamanız için
Neyse ben uzatmayım
Masal Yüzlü yu savunmak için de girmedin yanlış anlaşılmasın
Benin savunmama ihtiyacı yok onun
Sadece haksızlığa artık tahamül edemedim için
Ve başka biri için de olsaydı yine gelir size aynısını yazardım
bu sitede entelektüel tarzında konuşmaya alışık olmayan kişiler olabilir elbette. ben de bunlardan biri olduğumu düşünüyorum.
entelektüel tanımına bakarsak "
Bilim, teknik ve kültürün değişik dallarında özel öğrenim görmüş (kimse), aydın, münevver: " bunu görürüz. Aydın değilim ve özel bir öğrenim almadım. dediğiniz örneğe de uyduğumu düşünmüyorum bu şahsi görüşümdür. fakat şu var ki beni yargılıyor ve durmadan sıfatlandırıyorsunuz olumsuz şekillerde. girme amacın içinde bir savunma olduğunu değil bir suçlama olduğunu görüyorum. yine şahsi düşüncemdir.........
isyanbitmez
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bir yönetici de çıkıp yazdığım mesaja cevap vermeyecek mi Smile ..........

FORUMDAKİ YÖNETİCİ KADRODAKİ ARKADAŞLAR O YUKARIDA YAZDIÄžIM YAZIYA BİR CEVAP VERECEK MİSİNİZ? EN AZINDAN BUNU SÖYLEYİN ARTIK. SANIRIM KONUYU AÇAN KİŞİ OLARAK İLK CEVAP VERİLECEK KİŞİ BEN OLMALIYIM ?!
YARGIÇ
Konu ile ilgili olarak size gereken cevap verilecektir sanırım bu konuda bize zamanı fazla görmezsiniz...
Ara
isyanbitmez
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu ile ilgili olarak size gereken cevap verilecektir sanırım bu konuda bize zamanı fazla görmezsiniz...
SİZDEN BİR CEVAP GELENE KADAR ARTIK BU KONUYA YORUM YAPMAYACAÄžIM. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER..........
YARGIÇ
İlgimiz her zaman yanıbaşında güzel abim duygusuz.yönetimi hepinizi seviyor içimden geldi söylemeden olmazBig Grin
Ara
Firari Fırtına
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FORUMDAKİ YÖNETİCİ KADRODAKİ ARKADAŞLAR O YUKARIDA YAZDIÄžIM YAZIYA BİR CEVAP VERECEK MİSİNİZ? EN AZINDAN BUNU SÖYLEYİN ARTIK. SANIRIM KONUYU AÇAN KİŞİ OLARAK İLK CEVAP VERİLECEK KİŞİ BEN OLMALIYIM ?!

İsyanım ,

Burda yönetici varmı ki ? Boşuna cevap bekleme bence . Yönetici kılığına girmiş üyelerimiz bu yazdıklarına cevap cevap vermek için çok ama çok düşünmeleri lazım ..

Beni dinle , kapat bu konuyu artık . Tekrarı halinde beraber basarız düğmeye .

Sevg ...
YARGIÇ
Sevgili İsyanbitmez,
Burada mesajına cevap verirken her kelime yada cümleyi yada kişilere olan ithamlarını tek tek yorumlamak yerine elimden geldiği kadar sana yöneticilikteki felsefemizi anlatmaya çalışacağım.Öncelikli olarak eğer bu anlatımlarda yeteri kadar başarılı olamazsam bütün yönetici arkadaşlarımdan özür dilerim.
İlk olarak tartışmalar kısmından başlıyorum.Şunu kesinlikle belirtmem gerekir ki duygusuz.com kesinlikle tartışma platformu değil.Bunda seviye olması yada olmaması önemli değil.Kesin bir olgudur duygusuz.com tartışma platformu değildir.Ancak biz kişiler arasındaki bir çok tartışmaya seviyeli olduğu gerekçesi ile müdahale etmiyoruz.Eğer buna dayanarak hareket etmeye kalkarsak tartışmalarla kendini geliştiren yada bir çok tartışma içinde bulunan üyeleri kaybederiz.Ama herşeyden önce üyelikten önce biz insana değer veriyoruz.Bu ne bizim zayıflığımızı ne de çifte standart gibi bir anlayışımız olduğunu gösterir bana göre.Duygusuz yönetiminde en büyük amaç herşeyden önce kişileri kazanmaktır.Sevgili Adminin dediği bir laf vardır 'Bana göre en iyi yönetim en az yönetmektir'.Bizler herşeyden önce bu olgu üzerinden hareket ederek elimizden geldiği kadar herkesin rahat olmasını tepesinde bir zorba gibi var olduğumuzu düşünmesini istemeyen ve her anlamda sizlere yardımcı olmak için görevlendirilmiş kişileriz(üyeleriz).Bu şu demek değildir biz herkese her istediğimizi söyleyebiliriz.Sende iyi biliyorsunki yönetimde hiç kimse bu şekilde düşünmemiştir ve düşünen kim olursa olsun duygusuz.com yönetiminde kalmamıştır!
Mesela Morcivete ve biz yönetime sorduğun bir soru aklıma geliyor.Aynı şey size yapılsa ne yaparsınız?Ben Morcivetin benim ne zor durumlarda kaldığımızı iyi biliyorum.Bunlar tabiki sizlere yansıtmadığımız şeyler bilemezsiniz.Yeri geldi bazı şeylere kırılan üyelerimiz bizlere msn de (özelde) ağzına geleni söyledi ama biz uzaklaştırmak yerine birçok şeyi alttan alarak elimizden geldiği kadar kırmayarak anlatmaya çalıştık.Bu bizim zayıflığımız mı ?Şahsımıza yapıldı ama verdiğimiz karşılık her zaman kazanmaya çalışmak oldu.Bu herkesin içindede yapılsa bile gerekenden fazla ceza bugüne kadar verilmedi bundan sonrada verilmeyecektir.Eğer hatayı yapan yönetimden biri ise onada gerekli müdahale gereken merciler tarafından bugüne kadar yapılmıştır ve bundan sonrada mutlaka yapılır.
Belki herkes kendini düşünmek zorunda kalabilir çoğu zaman hayatımızın her anında da bu böyledir ama bizler yönetici olarak kendimizden önce sizleri düşünmek zorundayız.Yönetim olarak bizim siteye ilk girdiğimizde baktığımız yerdir şikayetler istekler genel olarak duygusuz.com kısmı.Önce burada yapabileceğimiz birşey varmı diye bakar daha sonra eğlenmeye çalışırız.
Sizlere ne kadar değer verdiğimizi senin bizlere verdiğin örneklerle açıklamak isterim.Tabi yine dilimin döndüğünce.Mesela senin açtığın ve tarafındam kilitlenen yada silinen konu (uluma)ile ilgili konuşayım.Bu konuda size elimizden geldiği kadar neyin nasıl olduğunu anlatmaya çalıştık konunun kilitlenme sebebi zaten açılan konu yada içerisindeki şikayetler değildi.Konu içerisine karışan diğer arkadaşlar kırgınlık yaratacak bazı cümleler kullanmıştı ki bunlar dahada büyümesin diye konu bana göre mantıklı bir açıklama yapılarak tarafımdan kilitlenmişti.Benim açıklamam size mantıklı gelmeyebilir buda tabiki sizin takdiriniz ve sonunada bana bu konuda kırılmamanız isteğini yazmıştım.Ama bunda malesefki başarılı olamadığımı görüyorum.Birde unutmadan şunu belirtmek istiyorum.Bu konunun silinme nedeni ise bunda da sizin bir bilginiz olmadığını görüyorum buda bu konu ile bağlantılı olarak açılan başka bir konunun forumda daha fazla huzursuzluğa neden olmaması içindir ve bu konuyuda açan kişi dışında bilen sayısıda çok azdır.O an yerimde olsanız belki benden daha farklı bir şekilde davranmazdınız.Herkesi düşünme zorunluluğu...Devam edeyim bu konuda bu sözü söyleyen arkadaşımızada yönetimde hiç kimse tarafından söz konusunda destek verilmemiştir.Ancak uzaklaştırmak yerine yaptırım uyarı şeklinde ve daha düzeyli bir yolla anlatmaya çalışarak olmuştur.Takdir edersiniz ki yönetim anlayışımızda uzaklaştırmak bizim için en son çözümdür.Çünkü biz duygusuzu asla bir savaş meydanı kendimizide herşeyi yaptırmaya görevli komutan olarak görmedik göremeyiz sadece düzeni sağlamak ve gerektiği yerde müdahale etmek için görevli kişileriz.Bu durumda birşey belirteyim;çfte standart,zayıflık yada buna benzer kelimeler bana göre çok ağır ithamlar bu durumda sizi siteden uzaklaştırmamız mı gerekir?Sizinde dediğiniz gibi direk şahsımıza yapılıyor değil mi?Bunu yapan diğer arkadaşlarıda suçlamak yada ceza vermek gibi bir amacımız olmadı elimizden geldiği kadar kazanmaya çalıştık.Bunlar yönetici sıfatı taşıyan kişi yada kişiler için hakaretten farksız nedir?Elbette düşüncedir ama ağır ithamdır zordur şöyle dönüp arkanıza baktığınızda bizim herşeyden önce kişilere ne kadar değer verdiğimizi bazı olaylarla açıkça görebilirsiniz.Mesela Morcivet bugün size hakaret gerekçesi yada başka bir gerekçe ile ceza verdi ise bundan belli bir zaman dilimi öncesinde size yönelik sözler sarfeden bir yöneticiyide görevinden almıştır.
Elbbetteki herşeyden önce hepimiz insanız ve sizinde dediğiniz gibi sütten çıkmış ak kaşık değiliz.Hata yapma payımız olduğu doğrudur.Bu herkes içinde böyle olmuştur.Son olarak belirtmek istediğim şudur,yönetici önceliğinde bir dost bir kardeş olarak ricam bu kırgınlıkların artık bitmesi ve bizim kişileri kazanma çababımızı bizim tarafımıza geçerek anlamaya çalışmanızdır.Eğer söylediğim sözlerde sizi,duygusuzun diğer üyelerini yada yönetici arkadaşlarımı kıracak en küçük bir kelime ettiysem şahsım adına özür dilerim...
Sevgiler...
Ara
Firari Fırtına
İsyanbitmez ,

Bak yönetici böyle konuşturulur , yada konuşur ....

Yargıç Efendi ,

Helal olsun valla güzel açıklama alkışlıyorum seni .. Yukarıdaki sitemi yapmasak belkide yazmıyacakdın ama olsun , düşünmen yeter ..

Teşekkürler ..

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,395 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,316 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,191 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,100 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader
  Kız arayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 17 1,116 09-21-2008, Saat: 04:36 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:01 AM