:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yönetimden şikayetçiyim!!!
MorciveT
Hoşgeldin Smile wowowowwowow Smile
Ara
MasaL_perisi
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MSJ TARAFIMDAN YAZILMISTIR..
Afarozcu adlı Uye cezali bulundugu sure ıcınde baska ısımle sıteye gırmıs.. Uyarılara kulak asmamısdır.. Sonuc olarak msjda yazdıgım gıbı Suresız banlandı...( arafozcu Nıckı)

Tebriklerrrrr
Hadi Gözünüz aydın sonunda rahat nefes alırsınız çünkü çok batıyorduk göze
Rica etsem şimdi beni de banla ve kökünden bitirin işinizi

İsyanbitmez siz de bayram bayraklarını açın ki sonunda sizi rahatsız edecek kimse kalmadı
Bukadar arzu dolu birinin banlanması için hemde süresiz istemesi bu kin değil de ne
Bu kin ...bu nefret...bu hırs...
Sen nekadar hayır desen ben evet olduğunu biliyorum

Oyle devam edin çok başarıya ulaşacaksınız emin olun
Herkes süten çikmış ak kaşıksınız ya hatasızsınız ya...Sad
Beni bile bu hale getirmeye başardıysanız düşünün artık haklı ve haksız olduğunuz yönlere
Serhat ben de yöneticilik yapmıştım ama bunu boyle yönetici olduğumu göstermedim
Ne yapmasını beklerdin. Siz herkes konuşurken o ezik sizi izlemesini mı beklerdiniz
Kusura bakmayın ama bunu ancak karaktersiz biri yapar
Onuru ve karakteri oturmuş bir insan asla pes etmez kendini savunmaktan
Neyse site sizin hak sizin
Üye kaybetmeye de yine sizin kararınız
Dicem şu ki hadi rahatsız ve şimdi mutlu olanlar çiksın da halaylarını çeksinler.

Ben hep sustum ve herkesi kazanmaya çalıştım yönetimde olmamama rağamen
Ama herkes beni kaybetmeye göze aldı
Herkese teşekürler
İyi forumlar
Ara
*yaKaMoZ*
yönetim bu konun bölece sürüp gitmesini eminim istemez o zaman neden hala bu konu burda asılı duruyor merak ediyorum açıkçası...kimse kimse ile konuşmamış belli eh bu şekildede sorun hallolmuo kaç gündür bu başlığı burda tutp herkes birbirne laf sölemsi hiçte hoş olmmuo başlık bi an önce kilitlenmeli bence...
herkes birbirne kırılmaktan başka bi işe yaramıyor şimdiliki bu başlık...
Ara
MasaL_perisi
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Masal Perisi suresız banlanan Nıck Afarozcu.. Masal_Yuzlu nıckı Surelı banlıı Ceza bıtımınde Sıteye Gırebılır...

Ben bir fark göremiyorum....Sad
İkisi de aynı kapıya çikıyor
Sen belki şimdi anlayamasın ama zaman gelecek ve düşününce ne demek istediğimi anlarsın
Sadece fark nerdeydı biliyormusunuz
ben size soyliim çünkü siz görmediniz
Masal Yüzlü=Afarozcu kelimeleri düz kulanırken (sizin deyimiyle küfürü)
İsyanbitmez entelektüel tarsında küfürü kulandı
FARK İŞTE BURDA
Ama herkes türkçeye ve entelektüal tarzında konuşmaya alışık olmadığı için
pek anlamamıştınız
Farkı anlamanız için örnek
Biri der ki beynsiz ya da aptalsın
Diğeri der ki efendim sizin zekanızla sorununuz var kafanız içinde boş.
İşte bütün farklar size anlamanız için
Neyse ben uzatmayım
Masal Yüzlü yu savunmak için de girmedin yanlış anlaşılmasın
Benin savunmama ihtiyacı yok onun
Sadece haksızlığa artık tahamül edemedim için
Ve başka biri için de olsaydı yine gelir size aynısını yazardım
Ara
MorciveT
Masal Perisi olaylara duygusal yönden bakıyorsun... Objektif olmanı dilerdim. Herkez belirli saygı çerçevesi içinde olmalı ki, güzel bir ortam içinde hep beraber düzgün ve tadını çıkartacağımız sohbetlerimiz olsun... Bazı şeylerin üstüne gitmek, insana gerçekten zarar veriyor. Bizim burada amacımız kimseyi kırmak değil, incitmek değil, herkes için geçerli kurallar vardır, uymayanlar gereken cezayı alır... O cezayı almazsa, bir başkası aynı şeyi yaptıgında ona ceza verirsek, bize demez mi niçin diğer kişi almadıda bana verdiniz bu cezayı diye... Bir yerde haksızlık yapılıyorsa, bunun kokusu çıktıkça çıkar, çevredeki insanlarda bundan zarar görür...

Amacımız, hep birlikte olmak, aile olmak, dostluk kurmak, birbirimizi yemek felan değil... Forumda birisi, göz göre göre küfredecek ve şahıs ceza almayacak, affedilecek... böyle birşey olamaz...

Başka kişilerin aldığı cezayı, kendinle kıyaslamana gerek yok, sana burda kimse kötü bişi demedi... Sevilen bir üyemiz olarak, değer verilen bir üyemiz olarak, objektif bakar mısın konulara bir kez...
Ara
MasaL_perisi
Ben ceza aldı için şikayetçi değilim arkadaşım Mesut
Sadece İsyanbitmezin süresiz banlanmasına istemesinden şikayetçiyim
Artı Afarozcuya buna uyarak süresiz ban verilmesinden şikayetçiim
Kaldı ki bende hakediyorsam bana da ceza verilecektir muhakak.
Kırılan bardaktan su içilmez artık...
Yeni bardak alınana kadar
Neyse arkadaşım uzamiim artık
Dayanamadım içimdekilere soyledim
Herkese iyi eğelenceler bir daha yazmicam meraketmeyin kim ne derse desin cevabim yok artık kimseye
Ara
MorciveT
Canım, isyanbitmez istedi diye Afarozcu süresiz banlanmadı... Sence bunu yapacak kadar kişiliksiz biri miyiz...
Ara
isyanbitmez
ya bir yönetici de çıkıp yazdığım mesaja cevap vermeyecek mi Smile ..........
isyanbitmez
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MSJ TARAFIMDAN YAZILMISTIR..
Afarozcu adlı Uye cezali bulundugu sure ıcınde baska ısımle sıteye gırmıs.. Uyarılara kulak asmamısdır.. Sonuc olarak msjda yazdıgım gıbı Suresız banlandı...( arafozcu Nıckı)
ben yanlış anlamışım sadece bu sadece diğer rumuzlarımız içinmiş benim de isyanbitmezzz rumuzum için Smile işin komik tarafı ben de yazardım o rumuzla (bir daha kullanmayacağım açıktır) ama bu uyarıdan sonra yazmama nezaketini gösterdim. herkesin tavrı değişir........
isyanbitmez
*yaKaMoZ* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yönetim bu konun bölece sürüp gitmesini eminim istemez o zaman neden hala bu konu burda asılı duruyor merak ediyorum açıkçası...kimse kimse ile konuşmamış belli eh bu şekildede sorun hallolmuo kaç gündür bu başlığı burda tutp herkes birbirne laf sölemsi hiçte hoş olmmuo başlık bi an önce kilitlenmeli bence...
herkes birbirne kırılmaktan başka bi işe yaramıyor şimdiliki bu başlık...
eğer neşter vurmazsanız kangren bütün vücudu sarar. bu örnek sadece. ortada düşündüğüm yapılan bir hata var. kişisel görüşümdür elbette. buna cevap isteme hakkımı çok görmeyin. üstteki yazıyı okuyarak mı yaptınız yorumu. lütfen söylediklerimden yanlış anlam çıkarmayın sadece merak ettim çünkü çok uzun bir yazı..........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,395 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,316 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,191 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,100 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader
  Kız arayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 17 1,116 09-21-2008, Saat: 04:36 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:11 AM