:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
Firari Fırtına
Düşünsenize ,

Bir geçmişdir hep hayatımızda olanlar , gelecekde var olmak adına geçmişe dayanan değerler kaybolmasın hayatımızda . Durum ne olursa olsun , kişi özünde de sözünde de bir olmalı diyorum . Kimilerinin yanlışı bana doğru gelebilir , kimilerinin doğrusu size yanlış gelebilir . Bu normalmıdır , normaldir .

Paylaşımların verdiği acı , elbette acı bir cümledir , oysa içeriği daha da acıdır kimbilir . Pişmanlık ise inanın sadece anlatamamakdır kendimi . Sanmıyorum ki bu makale de asıl vurgulamak istediğim öz ü o şahıslar anlamadı , anladımı acaba . Sorun bu çerçevede yokdur elbette . Kişi hak ve hukuk una etki yapacak bir mercii olmadığımız gibi , onları direk eleştirme hakkınada sahip değilizdir . Lakin , küçük bir sitem , küçük bir uyarı belki işe yarar dedim , tınlayan yok .

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim , Duygulara tercuman olmak ne mutlu . Bunu ben değil ben ve siz gibileri hep yapıyor , yapıyoruz dimi ...

Teşekkürler ...

Sevg ...
Rüya Güzeli
Ben bu konudaki bazı yerleri üstüme alıunıyorum gerçi firari fırtına arkadaşımızın beni düşüncek weya yazcak kadar geri kafalı olmadıgını biliyorum ama yinede söylemek istedim
ÜSTÜME ALINMAMIM SEBEBİ:
Benim bu forumda bir tane çıktıgım oldu we şuan birtanede çıktıgım war
firari fırtına arkadaşımız bi yerde benim ismimi örnek bir isim olarak yazmış ama üstüme alındım
Ara
Firari Fırtına
O örnekleme nerde yazıyor , isminiz nedir sizin ?
Rüya Güzeli
ismim esra
Ara
Firari Fırtına
Örneklemeyi buraya copy yaparmısınız Esra hanım ...
Firari Fırtına
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bu konudaki bazı yerleri üstüme alıunıyorum gerçi firari fırtına arkadaşımızın beni düşüncek weya yazcak kadar geri kafalı olmadıgını biliyorum ama yinede söylemek istedim
ÜSTÜME ALINMAMIM SEBEBİ:
Benim bu forumda bir tane çıktıgım oldu we şuan birtanede çıktıgım war
firari fırtına arkadaşımız bi yerde benim ismimi örnek bir isim olarak yazmış ama üstüme alındım

Evet ...

Oldum olası zaten aslı olmayan düşünceleri sevmemişimdir . Yukarıda örneği mükemmel derecede var . Kişinin adını bile bilmediğim halde , kişinin kullanmış olduğu cümleler cansıkıcı , lakin kaydadeğer olmadı için hepden geçersizdir . Bizlere güzel bir örnek lazımdı , alın size örnek iştee ... Biriyle çıkmış , şimdi başaka biriyle .. Teşekkür ederim bu örnek için ...

İşte burda bunları paylaşmamızın amacıda zaten bu gibi durumların olmaması , kimseler üzülmesin diyoruz ve yalanlarla avutulmasın diyoruz .

Sevg ...
Firari Fırtına
Bir makalem vardı benim ...

Seni seviyorum leyla diye .... Hatırlayın lütfen ,

Unutamadım seni Ayşem , Özlemim hep sanadır Neslihanım , Bir başka sevmişim seni Haticem ...

O makaleninde asıl amacı buydu ama anlayan çok az kişiydi , hatta 3 kişiydi ...

Sevg ...
Firari Fırtına
İşte tıklayın okuyun lütfen ...

Seni Seviyorum Leyla ...!!!

Burda gerçekleri dile getirmek istedik , umarım anlayanların sayısı çoğalır ...

Sevg ...
Rüya Güzeli
[quote=Firari Fırtına] ha babam bugün esra , yarın yasemin . ( Nede olsa beyinsiz kızlarımız çok valla ) ..
[quote]

anlatmak istediğini ben çok iyi anladım ztn arkadaşım
Bundan 1 sene önce herhalde netten arkadaşlıkları aşkları duyuyordum we ne kadar aptal war diyodum Big Grin sonra msn de beni gerçekten sewen biriyle karşılaştım halada sewiyo ama ben yapamadım o çocukla ayrıldım ama gerçekten sewgiye layık olan biriydi sonra bu forumdan 2 kişiden hoşlandım we sonradanda çok sewdim dediğin gibi aptallık yaptım we o kişinin çıkma teklifini kabul ettim buda diqeri gibi olcak sandım ama ALDATILDIM ya kıscası
söz konusu AŞK olunca insan kendini frenleyemiyo belki aldatıldım ama yinede pişman deqilim çünkü sewmiştim
Ara
Firari Fırtına
[quote=*_-_€$?@_-_*][quote=Firari Fırtına] ha babam bugün esra , yarın yasemin . ( Nede olsa beyinsiz kızlarımız çok valla ) ..
[quote]

anlatmak istediğini ben çok iyi anladım ztn arkadaşım
Bundan 1 sene önce herhalde netten arkadaşlıkları aşkları duyuyordum we ne kadar aptal war diyodum Big Grin sonra msn de beni gerçekten sewen biriyle karşılaştım halada sewiyo ama ben yapamadım o çocukla ayrıldım ama gerçekten sewgiye layık olan biriydi sonra bu forumdan 2 kişiden hoşlandım we sonradanda çok sewdim dediğin gibi aptallık yaptım we o kişinin çıkma teklifini kabul ettim buda diqeri gibi olcak sandım ama ALDATILDIM ya kıscası
söz konusu AŞK olunca insan kendini frenleyemiyo belki aldatıldım ama yinede pişman deqilim çünkü sewmiştim
[/quote]

Yazmış olduğum makalade o bahsi geçen bayan isimleri tarafımca öylesine ayşe , fayma misali yazılmışdır . Elbette siz yada bir başkasını bu durumda incitmek yada kırma haddime düşmez .

Lakin konuyu anlamış olmanıza sevindim , üzülmeyin pişmanda olmayın bence , olan olmuş geriye dönüş yokdur . Önemli olan bundan sonraki hayatta mutlu olabilmekdir . Dikkat ve güven şarttır ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:00 PM