:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
Firari Fırtına
Kişiden kişiye değişen bir düşünce tarzı ,

Evet kişi nasıl görmek isterse öyle görür deriz ya , işte buda buna benzer bir görüş açısı ve kabullenmeninde ötesinde bu gerçekmiş gibi görünen yalana aldanmasıdır . Bu aldanmalar elbette bilinçli değil , sadeliğin ve saflığın belkide muhtaç olmanın ki gerçekde yapamayacağı şeyleri bastırılmış duygulara yöneltmenin eylemidir .

Bakış açılarımızı değişelim biraz , şöyle ki ;

Gerek forum içi gerekse mırc ortamlarında bir bayanın bir erkeğe verdiği fırsatları biliyoruz , en azından bir özel köşede (msn gibi) konuşabiliyorlar , O arada tabi fikirler uyuşuyor ( ki uyuşmasada uyuştururlar ) , düşünceler tam birbirini tamamlıyor vs.. vs.. vs... Peki bu imkanlar normal olan reel hayat içerisinde canlı canlı bir kişiye sunulsada yalansız ve görerek onu tanımanın mutluluğuna erseniz ne olur . Aslında süper olur ama kimilerinin de işine gelmez bu . Nedeni basit , bir tek yalan bile girmişse hayatına , işte onun işin çok zor ama msn de forumda kolay Smile

Evet buraya kadar olan kısmı sanırım anlaşıldı ve anlaşılmayan taraflar zaten kendimce bellidir ve altları çizikdir . Bir bayan bunu gerçekde niye yapamaz , ona gelelim . Evet Örf adetler , geri kafalar ve bilinçsiz 1965 li kuşaklar , tabi 1970 kuşağıda buna dahildir . Sonları yaşıyormuyuz elbette hayır , Allah yardımcınız olsun . Bir bayan örf ve adetleri gereği elbette toplumun müsade mekanizması izin vermediği sürece bunu düz ayak açık açık yapamaz , elbette yapanlarda gizliden gizliye vardır hayatta . En azından onlar evlilik aşamasında mutlu olabiliyorlar , diğer sanal olan ise ; Evlenenleride gördüm nişan takanlarıda , çok iyi niyetli iki insana da şahit oldum hatta ama olmuyor , inanın olmuyor . Tanımak ona güvenmek zor allah zor .

Bir başka konu , art niyet ... Sakın ola art niyetli yok diye kimse buraya en küçük bir yorum bile yazmasın . Neden biliyormusunuz ? Art niyet İnsanoğlunun kanında var . Bunlara defalarca şahit olduk ve hala da oluyoruz . İstisnalar kaydeyi bozmaz zati . Düşünebiliyormusunuz , adam reel hayatında bir baltaya bile sap olamamışken , mırc , msn yada forum vs.. gibi yerlerde aktifliği ve ön planda oluşu ile kız tavlıyor , ha babam bugün esra , yarın yasemin . ( Nede olsa beyinsiz kızlarımız çok valla ) .. Yalanmı bu değil işte , işinize gelmediği müddetce yalandır elbette anlıyorum sizide , ama gerçek ortada yalan gibi sanal iştee ...Bu kişi ve kişileri oldu olasım sevmedim sevememde , az buçuk yüzüne gül ağzından herşeyi al .

Asıl önemli son olan konu ise , forumda paylaşılması ...

Düne kadar abi Melehata ı çok seviyorum onun için ölüyorum diyen adam , şimdi canım Ayşem diye diye forumlara başlık açıyor Smile Gelde gülesinmi ağlıyasanmı . Ezik bir kişilik gereği zaten o kişinin elinden başka bişey gelmez , burda oluş amazıda zaten odur . Sonrasında başka bir kişi , Abi ben açılamıyorum bir akıl ver diyen kişi , aynı anda 3 güzel yürekli bayan üyemize açılmış , o haaaa ohaaa diyorum artık ... Kişiliksiz yapılar elbette olacakdır ama bu kadarda değil yahuu ...

Herkes kendine bir pay çıkarırsa sevinirim , Kendimi anlatmıyorum burda sadece kişisel bir makale yazdım , şahsen bana ait olan düşüncelerimin ANA sını yazdım .

Sevg ...
Firari Fırtına
Not : Saygı duyduğum birlikteliklerde var , onlara değer veriyorum ve onları seviyorum , onlarda bunu biliyor zaten ....

Teşekkürler ...
MasaL_perisi
Teşekürler Fırtına....Smile
Bundan güzel kişisel makale olamaz.
Çünkü gerçekten kişisel ve kişilik ile ilgili...Smile
Fazla söze de gerek yok herkes görüyor ama anlıyor mu ?
Demek ki pek çok anlamayan da var ki boyle kişilere kanıp Aşkım diyebiliyorlar
Neyse ben en iyisi mi teşekür ediim o kadar
Anladın sen Onu...Smile
Yüreğin dert görmesin Fırtına

Benim için önemli olan Aşkım... gerçek Aşkım gerisi boş ve yakında 1sene olacak Aşkım hala da Aşkım ve hep oyle olacak...Sonu ne olursa olsun Sonsuz Aşkım o benim...Smile
Ara
ZeNiTH
Çok Teşekkür Ederim ....
Çok Güzel Bir Makaleydi..
Yalan Ortamda Gerçeği Söylemişsin...

Tekrar Tşk...
Firari Fırtına
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Fırtına....Smile
Bundan güzel kişisel makale olamaz.
Çünkü gerçekten kişisel ve kişilik ile ilgili...Smile
Fazla söze de gerek yok herkes görüyor ama anlıyor mu ?
Demek ki pek çok anlamayan da var ki boyle kişilere kanıp Aşkım diyebiliyorlar
Neyse ben en iyisi mi teşekür ediim o kadar
Anladın sen Onu...Smile
Yüreğin dert görmesin Fırtına

Belki yanlışda düşünüyor olabilirim , Her kişinin de bu düşünceyi kabullenmesinide istiyemem , Lakin bunları burda paylaşıma sunmamın bir anlamı vardı , onuda sen çözmüşsün yine , Ben yinede küçük bir açıklama getireyim tekrardan ...

Bu foruma kız için , yada kızlarda erkek için geliyorlar ise bu işi yapan çok çöpçatan forumları ve siteleri var . Ben duygusuzun bu siteler gibi olmasını istemiyorum , Bu suç sa açık açık bu bana söylensin kabullenir saygımla giderim buralardan ...

Geçenlerde bir dost a mail attım , duygusuza davet için , adam ne dedi biliyormusunuz , orda kız bol orası çöpçatan sitesi değilmi diye bana soru yöneltti , düşünün işte haliyle ben üzüldüm , Biz çöpçatan sitelerinde duramayız barınamayız . O kadar ....

Masal Perisi ...

Allah kerimdir herkes her şeyi biliyor aslında , işine gelmeyenler elbette susacak , konuşacak cemali yok onun ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok Teşekkür Ederim ....
Çok Güzel Bir Makaleydi..
Yalan Ortamda Gerçeği Söylemişsin...

Tekrar Tşk...

Çok tşk ederim .. Gerçekleri söylemek aslında pek iyi değildir , bizim toplum kurallarımızda salla kafayı al maaşı usulü kafalara yerleşmişdir , düzen değişecekse değişsin , değişmeyecekse yalanlarla yaşamanında bir anlamı yokdur . Bizler kendi gerçeklerimizlede yaşarız evel Allah ...

Sevg ...
MasaL_perisi
Yalnış değilsin Fırtına
Gerçektende son zamanlar duygusuz bu izlenimi vermeye başladı ki bende artık rahatsız olmaya başladımSad
Güzel paylaşımlarım vardı ve hala var ama içimden pek gelmiyor çünkü çoğu başka bir şeyle ilgili burda
Keşke gerçek anlamda paylaşım nasıl olur ve her paylaşımın tartışma konusu ya da fikirleri sunabilseler
Ama yok
Kuru bir tşk ya edilir ya edilmez konulara ve çopçatanlığa devam
Üstüme almadım çünkü ben bu siteye Masalla geldim eski aşklar olarakSmile
yani burda tanışmadık
Ha bu da var tanışmak isterlerse de karışmıyoruz yanlış anlaşılmasın ama bunun için özel mesaj sistemi var kimse bilmeden ve görmeden..
Tavlayana kadar da güzel konular açan nedense birden kesiyor paylaşımı onuda anlamış değilim
O zaman aklıma bu geliyor
Demek ki konuları sadece araç olarak kulandı
Bizlere ya da kendilere bile kaydeye almadılar
Offff kesiim ben
Konuşmamam lazım çünkü çok doluyum ve konuşursam kırarım birilerini diye korkarım
Herkesi seviyorum...Smile
Ara
Firari Fırtına
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalnış değilsin Fırtına
Gerçektende son zamanlar duygusuz bu izlenimi vermeye başladı ki bende artık rahatsız olmaya başladımSad
Güzel paylaşımlarım vardı ve hala var ama içimden pek gelmiyor çünkü çoğu başka bir şeyle ilgili burda
Keşke gerçek anlamda paylaşım nasıl olur ve her paylaşımın tartışma konusu ya da fikirleri sunabilseler
Ama yok
Kuru bir tşk ya edilir ya edilmez konulara ve çopçatanlığa devam
Üstüme almadım çünkü ben bu siteye Masalla geldim eski aşklar olarakSmile
yani burda tanışmadık
Ha bu da var tanışmak isterlerse de karışmıyoruz yanlış anlaşılmasın ama bunun için özel mesaj sistemi var kimse bilmeden ve görmeden..
Tavlayana kadar da güzel konular açan nedense birden kesiyor paylaşımı onuda anlamış değilim
O zaman aklıma bu geliyor
Demek ki konuları sadece araç olarak kulandı
Bizlere ya da kendilere bile kaydeye almadılar
Offff kesiim ben
Konuşmama lazım çünkü çok doluyum ve konuşursam kırarım birilerini diye korkarım
Herkesi seviyorum...Smile

Yüreğimin tercumanı olmuşsun , daha ne diyeyim sana Smile

Teşekkürler ki sonsuz olanından ....

Sevg ...
MasaL_perisi
Ben teşekür ediyorum Fırtına ki bunu dile getirdin
İnşallah çopçatanlık meşgul olmazlar da okurlar...Smile
Ara
Masal_yuzLu
Alıntı:Düşünebiliyormusunuz , adam reel hayatında bir baltaya bile sap olamamışken , mırc , msn yada forum vs.. gibi yerlerde aktifliği ve ön planda oluşu ile kız tavlıyor , ha babam bugün esra , yarın yasemin . ( Nede olsa beyinsiz kızlarımız çok valla ) .. Yalanmı bu değil işte

Valla ben işsizim sap bile sayılmam çünkü bana göre balta yokSmile
o kadar kötü yaniSmile

güzel paylaşım..
Hem benim profilime bakan varsa orda işsiz olduğumu yazdığımı görmüştür.
Ve nakadar ilginç bir durum saolsun BENİ KIZ SANAN BİRİ.
PROFİLİME BAKMIŞ VE BANA ÖZEL MESAJ YAZIP ...
İŞSİZ OLDUÄžUNUZU YAZMIŞSINIZ BEN BİR YÖNETİCİYİM SİZE İŞ VERİRİM ...

Smile))
öyle işte ERKEK OLDUÄžUMU BİLSEYDİ ÖZEL MESAJ YAZMAZDI Smile
saolsun yine Smile)))
BENİ ÇOK GÜLDÜRMÜŞTÜ O MESAJDA..

profilim burda Smile
Doğum Günü Tarihi:
February 28, 1985 Yaş:
21 Nerden ?:
bilmem ki.. Hobilerin:
her?eyle Smile Mesleğin:
iş oda ne? işsizim abi Smile) iş verecen mi? Kısaca Sen ?:
ben nas?l kendinimi anlatim ki..