:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
*yaKaMoZ*
Tutamadım kendimi kusura bakmayın ben buraya geleli çok uzun zman olmadı ztane proflimdede bu belli bu forumun eskisini yenisini bilmem kimseylede öle özel bi diyaloğum yok önce bunu belirtmek istiyorum...
Arkadaşlar bakın konuyu özele almayın bence biraz geniş düşünün ve vermek istediğiniz önemli mesalarınzı varsa yazın yani ben kimsein kavgasını okumak zorunda değilim yada kimsenin özelini kim seviyor ölüyor bunları okumak zorunda değilim...
bu siteye üye olduğumdan beri ne kadar aşka inanmasamda okadar çok imzasında çift olduklarını anladığım çok kişi var benim üye olduğum hiç bi forumda böle bişey yok kabul fakat belkide buranın güzelliği burda yani ben aşka innamasam bile bu çiftler için bi iki söz ediyor ve bazılarına kart bile yapıyorum Smile
kimse sizi bağlamasın lütfen kimsenin özeline karışarak laf konuşmayalım hepiniz seviye diye yazmışınız msjlarınzda fakat bütün seviyeyi alt üst olmuş...hepimiz belli olgunluğa erişmiş insanlarız bakmayın yaşımın küçük olduğuna Smile
bi konuyu tartışırken edeple ve özele girmeden tartışalım bence...(kimseye edepsiz dmeiyorum bu arad) Big Grin
bu konularda toplumda gördüğünüz yanlışları yazarak bi mesaj vermeye çalışırsak (yani forumla bağlaı kalmayarak)her söz yerien gider bence...
tekrar söylüyorum erkekler geç olgunlaştıklarından vede daha hırçın,atılgan olduklarından hem tartışmalarda hemde bu tarz dikkat edilmesi gerekn(sanalda aşk) hususlarda kızlara ço iş düşüyor...
Ara
isyanbitmez
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

yine çok ezik güldüm :hihi:hihi:hihi

SANA BİRŞEYLER ANLATMA ÇABAM YOK ARTIK ÇÜNKÜ ........... DEDİÄžİM GİBİ UZAKSIN. YAPTIÄžIM YORUMLARI KONU İLE ALAKALANDIRANLAR VAR. BİRAZ ÖN YARGINDAN SIYRILMAYA ÇALIŞ. SEN DE GÖRÜRSÜN ALAKALI OLDUÄžUNU. DEDİÄžİM GİBİ YİNE SEN KOŞ YANLIŞININ PEŞİNDEN TUTAN YOK.

BEN ŞEREFSİZLERİN ÇÖPÇATAN SİTESİ OLMUŞ DEMEDİM BAK BU DA BİR EZİK GÜLMEYİ HAKETTİ :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

DEDİÄžİM ......................................... ........... ŞİMDİYE KADAR BANA SÖYLEDİÄžİN .......................... BEN KİMSEYİ SAVUNMADIM AMA SEN ÇOK RAHAT YARGILIYORSUN.

SİTEYE GİRMİYECEK MİSİN? BAK ŞİMDİ SENİN RİCANI KIRAMIYCAM ........... BUNA GELSİN :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

BENİM KİMSEYLE SORUNUM YOK. SENİNLE DE YOK. SENİ SORUNUM YAPACAK KADAR DEÄžERLİ OLDUÄžUNU MU SANIYORSUN. BEN SORUNLARIMA DEÄžER VERİRİM. GÜLERKEN EZİK OLDUÄžUMUN FARKINA VARAMAMIŞIM SAÄžOL YA UYARDIN DA ÇOK EZİK GÜLDÜÄžÜMÜ ANLADIM. SANIRIM GÜLMEM SENİ YETERİNCE..............
KONULARINI SİLİP SİLMEMEK BİR TERCİH MESELESİDİR. FORUMDA BUNUNLA İLGİLİ AÇILAN KONUYU İNCELERSEN GÖRÜRSÜN. İNSANLARA VERDİÄžİM DEÄžERİ ÖLÇMEK İÇİN BÖYLE ARAÇLAR KULLANMAM. KEYİF BENİMDİR KÖY SENİNSE. ÇOK FAZLA DA KÖY VAR.

YAPTIKLARIM KONUSUNDA KİMSEYE BİRŞEY SORMADIM. YAPACAKLARIM KONUSUNDA DA SORMAM. SANA HİÇ SORMAM.

İSTEMEDİÄžİN CEVAPLARI VERDİRDİM SANA ÖYLE Mİ BU DA GERÇEKTEN ...........GÜLÜŞÜ HAKEDİYOR :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: İSTEMİYORSAN VERMEZSİN. BENİM SENİN TÜM HAKARETLERİNE RAÄžMEN SANA HAKARET ETMEDİÄžİM GİBİ.FAKAT SEN.................UZAKSIN. BUNUN İÇİN YAPABİLECEÄžİM HİÇBİR ŞEY YOK........

MorciveT : Burada kimsenin küfretmeye, kişilere hakaret etmeye, rencide etmeye hakkı yoktur...
Masal_yuzLu
Alıntı:DEDİÄžİM ŞEREFSİZLER, BİRBİRİNE RAHATÇA KÜFÜR VE HAKARET EDENLERİN SİTESİ OLMUŞSA, BU FORUMA HEPSİ MÜSTEHAK. ÇÖPÇATAN SİTESİDE OLSUN. ŞİMDİYE KADAR BANA SÖYLEDİÄžİN "ULUMA","MAL", "AHMAK", "REZİL", "EZİK" HAKARETLERİNDEN SONRA HİÇBİR UYARI ALMIYOR (Kİ ZATEN ÖNCEDEN İKİ DEFA UYARI ALMIŞSIN BU DA SENİN NE SIFATTA OLDUÄžUNU GÖSTERİYOR) YA DA "BANNED" OLMUYORSAN. DEMEK Kİ BU FORUM BUNLARA LAYIK. BEN KİMSEYİ SAVUNMADIM AMA SEN ÇOK RAHAT YARGILIYORSUN.

FORUMDA ................... KÜFÜR ETTİÄžİNİ DİLE GİTREN SENSİN?.
Tabi bunda senin o pencereden bakman SENİN KENDİNİ .............HİSSETMENDEN KAYNAKLANIYOR!..
ÇÜNÜ FORUMDA KÜFÜR EDEN KİMSE YOK..
TABİ ......... KİMSE YOKSA!..
............... OLURSA HAK EDENDE OULR!..
ŞİMDİ SİLİNİNEN KONULARIN AÇIKLANMASI BENİ İNGİLENDİRMEZ ÇÜNKÜ FORUM ............... BAŞINDA SEN GELİYORSUN??..

ALDIÄžIM UYARILAR DA BENİM FORUMUN DAHA GÜZEL OLMASI İÇİN ARKADAŞLARA YARDIM EDERKEN
YİNE KÖTÜ BENİM OLMAMDI!..

BUNDADA SENİN SAYENDE OLMUŞTU?..
EVET SEN GÜL VE ......... GÜLMELRİN ALTINDA NE KADAR................ BİLDİÄžİN HALDE..
YİNE GÜLMEYE DEVAM ET...
BUNU BEN İYİ ANLIYORUM HER NE KADAR SEN ANLAMIYORSUN DESENDE!!..

UYARILIarı ALIYORUM YADA ALMIYORUM SENİ İLGİLENDİRMEZ SİTENİN YÖNETİCİLERİ ADMİNLERİ..
VAR İSTERSE BAN ATAR SİTERLERSE ATMAZ
BUDA BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEÄžİL..

EÄžER HALA BURDAYSAM SENİN GÖREMEDİÄžİN BAŞKALARININ GÖRDÜÄžÜ BİRŞEYLER VAR..

BUDA SANA UZAK OLAN PAYLAŞIMCILIK...

BU ARADA GÜLME SMİLESLERİ sana yetmeye bilir sana yolLARIM Big Grin

HADİ KENDİNE İYİ BAK
BU ARADA GÜLERKEN .............................İYİ ÇIKIYOR!

MorciveT : Burada kimsenin küfretmeye, kişilere hakaret etmeye, rencide etmeye hakkı yoktur...
Ara
isyanbitmez
ÇOK İŞİM VAR. ŞİMDİ CEVAP İÇİN ZAMANIM YOK. BU SEFER HADDİNİ AŞTIN............
Masal_yuzLu
Ara
MorciveT
Görüyorum ki, çok değer verdiğimiz kişiler de bu şekilde ağır tartışmalar yapabiliyorlar, gönül isterdiki güzel bir tartışma olup, kendi aralarında halledilip, tatlıya bağlanması idi... Fakat bunlardan hiç biri olmadı, tam tersi oldu denilebilir...

Geçmiş zamanlardaki tartışmaları, başka insanların konularına taşınması olayından nefret ediyorum... Başkasının hakkını yediklerinin farkındalar mı bu arkadaşlar tabi onu da düşünmek gerekir...

Madem bu kadar birbirinize kin duyuyorsunuz, özelde tartışın, bunu genele taşımanın, ne anlamı var ve bu hangi akla ve mantığa sığıyor... Güzel arkadaşlıktan, dostluktan bahsediyorsunuz, fakat kendi davranışlarınızı neden kontrol edemiyorsunuz...

Duygusuz.com'da hiç bir şahsın, bir başka şahsa ; hakaret etme, kişiliğe saygısızlık, rencide etme, kışkırtma, saygısızlık gibi, formumuza aykırı nitelikleri kullanmaları kesinlikle yasaktır ve bu yaptırım haline gelemez...

Bunu defalarca soyledik fakat, nedense asıl uyması gereken, bilmesi gereken dostlarımızdan bunları görmek gerçekten bizi rencide etti...

Bundan sonra umarım, yönetim olarak bu tür tartışmalara ev sahipliği yapmayız... Biz insanız, bize yakışan davranışlar kesinlikle bu değil...

Bu tartışma hakkında kimseden birşey duymak istemiyorum, konunun sağlığı açısından... Hiç kimse buraya isyanbitmez ve Masal yüzlü'nün tartışmaları ile ilgili en ufak birşey yazmasın... Bu her kim olursa olsun...
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler .....Morcivet ....
Firari Fırtına
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kişiden kişiye değişen bir düşünce tarzı ,

Evet kişi nasıl görmek isterse öyle görür deriz ya , işte buda buna benzer bir görüş açısı ve kabullenmeninde ötesinde bu gerçekmiş gibi görünen yalana aldanmasıdır . Bu aldanmalar elbette bilinçli değil , sadeliğin ve saflığın belkide muhtaç olmanın ki gerçekde yapamayacağı şeyleri bastırılmış duygulara yöneltmenin eylemidir .

Bakış açılarımızı değişelim biraz , şöyle ki ;

Gerek forum içi gerekse mırc ortamlarında bir bayanın bir erkeğe verdiği fırsatları biliyoruz , en azından bir özel köşede (msn gibi) konuşabiliyorlar , O arada tabi fikirler uyuşuyor ( ki uyuşmasada uyuştururlar ) , düşünceler tam birbirini tamamlıyor vs.. vs.. vs... Peki bu imkanlar normal olan reel hayat içerisinde canlı canlı bir kişiye sunulsada yalansız ve görerek onu tanımanın mutluluğuna erseniz ne olur . Aslında süper olur ama kimilerinin de işine gelmez bu . Nedeni basit , bir tek yalan bile girmişse hayatına , işte onun işin çok zor ama msn de forumda kolay Smile

Evet buraya kadar olan kısmı sanırım anlaşıldı ve anlaşılmayan taraflar zaten kendimce bellidir ve altları çizikdir . Bir bayan bunu gerçekde niye yapamaz , ona gelelim . Evet Örf adetler , geri kafalar ve bilinçsiz 1965 li kuşaklar , tabi 1970 kuşağıda buna dahildir . Sonları yaşıyormuyuz elbette hayır , Allah yardımcınız olsun . Bir bayan örf ve adetleri gereği elbette toplumun müsade mekanizması izin vermediği sürece bunu düz ayak açık açık yapamaz , elbette yapanlarda gizliden gizliye vardır hayatta . En azından onlar evlilik aşamasında mutlu olabiliyorlar , diğer sanal olan ise ; Evlenenleride gördüm nişan takanlarıda , çok iyi niyetli iki insana da şahit oldum hatta ama olmuyor , inanın olmuyor . Tanımak ona güvenmek zor allah zor .

Bir başka konu , art niyet ... Sakın ola art niyetli yok diye kimse buraya en küçük bir yorum bile yazmasın . Neden biliyormusunuz ? Art niyet İnsanoğlunun kanında var . Bunlara defalarca şahit olduk ve hala da oluyoruz . İstisnalar kaydeyi bozmaz zati . Düşünebiliyormusunuz , adam reel hayatında bir baltaya bile sap olamamışken , mırc , msn yada forum vs.. gibi yerlerde aktifliği ve ön planda oluşu ile kız tavlıyor , ha babam bugün esra , yarın yasemin . ( Nede olsa beyinsiz kızlarımız çok valla ) .. Yalanmı bu değil işte , işinize gelmediği müddetce yalandır elbette anlıyorum sizide , ama gerçek ortada yalan gibi sanal iştee ...Bu kişi ve kişileri oldu olasım sevmedim sevememde , az buçuk yüzüne gül ağzından herşeyi al .

Asıl önemli son olan konu ise , forumda paylaşılması ...

Düne kadar abi Melehata ı çok seviyorum onun için ölüyorum diyen adam , şimdi canım Ayşem diye diye forumlara başlık açıyor Smile Gelde gülesinmi ağlıyasanmı . Ezik bir kişilik gereği zaten o kişinin elinden başka bişey gelmez , burda oluş amazıda zaten odur . Sonrasında başka bir kişi , Abi ben açılamıyorum bir akıl ver diyen kişi , aynı anda 3 güzel yürekli bayan üyemize açılmış , o haaaa ohaaa diyorum artık ... Kişiliksiz yapılar elbette olacakdır ama bu kadarda değil yahuu ...

Herkes kendine bir pay çıkarırsa sevinirim , Kendimi anlatmıyorum burda sadece kişisel bir makale yazdım , şahsen bana ait olan düşüncelerimin ANA sını yazdım .

Sevg ...

Konu özümüze geri dönelim ,

Anlatmak istenilen anlansın amacımda bu zaten .. Kişisel makale ama uyarı ve eleştiri içerikli oldu biraz , haliyle biz güzellikler taraftarıyız , sizlerinde öyle olduğunu biliyorum .

Sevg ...
Firari Fırtına
Bu konuda kapanmışdır ,

Sanırım anlayan anladı , anlamayanda hayatına nasıl devam ediyorsa etsin ... Bu konuyu açtığıma çok ama çpk pişman oldum ...

Yönetici arkadaşlardan ricam , konunun komple silinmesidir , silinmiyorsada kilitlenmesidir ..

Paylaşımlar acı verir oldu artık bana .

Sevg ...
PaPaTYa_PReNSeS
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konuda kapanmışdır ,

Sanırım anlayan anladı , anlamayanda hayatına nasıl devam ediyorsa etsin ... Bu konuyu açtığıma çok ama çpk pişman oldum ...

Yönetici arkadaşlardan ricam , konunun komple silinmesidir , silinmiyorsada kilitlenmesidir ..

Paylaşımlar acı verir oldu artık bana .

Sevg ...

İyi bir paylaşımcı olduğunu herkes kadar bende biliyorum Fırtına.O yüzden yapmış olduğun paylaşımdan pişmanlık duyman beni çok üzdü!
Konu süper..Her ne kadar Önyargılarından sıyrılamayıp sırf o kişiye muhalif olmaya çalışan arkadaşın sayesinde konu biraz dalgalansa da vermek istediğin(istediğimiz) mesaj istenilen yere ulaştı diye düşünüyorum.
Tabiki can-ı gönülden (harbiden) sevenlere saygımız sonsuz.Onları biliyoruz .Kişiliklerini karakterlerini.Onlara sözümüz yok.Dil uzatan olursa herkesden önce biz müdahele ederiz.Onlarda bunun farkında..

Seninde söylediğin gibi ANLAYAN ANLADI!
''Ama anlamayan hayatına nasıl devam ediyorsa etsin'' diyemicem.Hani kimse ağlayıp üzülmesin di? neden vazgeçtin ki?

Bizlerin düşüncelerine tercüman olan,okumaktan keyif duyduğumuz paylaşımlarının ACI vermemesi ümidi ile
eSeNKaLL (:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:37 AM