:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
isyanbitmez
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Giğer eklenen konular yine '' ..........................'' takılıp kalmış...
............ durmuşlar. Neyse

konuyu sanki biz onba açmış gibi gelip tümünü kendine mal eden biri yine ......... biridir...
onuda esgeçelim.

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

BİRKAÇ YÜZ DEFA DAHA OKU BELKİ........

MorciveT : Burada kimsenin küfretmeye, kişilere hakaret etmeye, rencide etmeye hakkı yoktur...
Firari Fırtına
Şu birbirinize takılmayı bırakın yahuu , aynı ortamdayız , ikiniz de güzel insanlarsınız . İyi örnek olalım dimi ama ....

Sevg ...
Masal_yuzLu
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

BİRKAÇ YÜZ DEFA DAHA OKU BELKİ........

isyan kardeş ................ olduğunu belirtmiş oluyorsun...
BENLE UÄžRAŞMAYI BIRAK
çünkü dediğim gibi ..................biri benim muhatabım değildir.
EVT BİR KAÇ YÜZ DEFA OKU BELKİ SEN ANLARSIN
........... OLDUÄžU...
yazı harfler yanlış yazıldı çünkü ben mardinde bir internet kafedeydim ve intternet kafenin klavyesindeki farflerde eşleşim hatası vardı.
YİNEDE yazmak istediğimi yazdım
ANLİYAN OLDU ANLAMAYANDA SENİN GİBİ ki senden BAŞKA YOK
.......................GÜLDÜ!!..

MorciveT : Burada kimsenin küfretmeye, kişilere hakaret etmeye, rencide etmeye hakkı yoktur...
Ara
ZeNiTH
Arkadaşlar Sakin Olun Lütfen Yaa ....
Firari Fırtına
Bir yola çıkarken , insanın yanında dost lazım . Ki dostlar yol a bakmıyor ..

Cümleten teşekkür ederim ...

Sevg ...
isyanbitmez
SEVİYESİZ Masal_yüzLü hiçbir zaman kişisel problemim olmadı kimseyle. yanlış gördüklerimi söylerim. ........................ İnsanları yargılamak hakkını kendinde bu kadar rahat buluyorsun. ............................. Kendi yanlışların peşinde koş seni tutmuyorum ve sana önem ya da değer vermiyorum. Bu müddeti çoktan doldurdun. ..................................................................... Burası çöpçatan sitesi gibi olsun. ...............................

Yazdıklarımı anlayamamanı normal karşılıyorum. Çünkü beyin faaliyetlerin yetersiz kalıyor. Benim harf eşleştirmeleriyle sorunum olmadı yazdıklarımı önyargılı olarak yorumlamana ve kelimenin tam anlamıyla saçmalamana güldüm. Gerçekten komiksin. Şimdi de tutmuş "uluyana" bir de "mal" eklemişsin. Herkesin bir sabır sınırı var!!! Haddini aşma!................

Masal_yuzLu
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEVİYESİZ Masal_yüzLü hiçbir zaman kişisel problemim olmadı kimseyle. yanlış gördüklerimi söylerim. Kişiliğin benim için beş para etmez. İnsanları yargılamak hakkını kendinde bu kadar rahat buluyorsun. ................................ Kendi yanlışların peşinde koş seni tutmuyorum ve sana önem ya da değer vermiyorum. Bu müddeti çoktan doldurdun. Bu kadar rahat hakaret edebildiğine göre bu foruma için herşey mübah demek ki? Boş çabalardayız. Burası çöpçatan sitesi gibi olsun. ..............................................

Yazdıklarımı anlayamamanı normal karşılıyorum. ........................... Benim harf eşleştirmeleriyle sorunum olmadı yazdıklarımı önyargılı olarak yorumlamana ve kelimenin tam anlamıyla ........................ güldüm. ......................... Şimdi de tutmuş "uluyana" bir de "mal" eklemişsin. Herkesin bir sabır sınırı var!!! Haddini aşma!................

SENLE POLİMİÄžE GİRMİCEM ÇÜNKÜ SEN GERÇEKTEN
YİNe KENDİNLE ÇELİŞİYORSUN
Dİğer yorumlarında konuyla alkası olmuyan yorumlar yaptın

.....................................ŞİMDİ GÜL ÇÜNKÜ SENİN GÜLMEN
PİSKOLOJİK BİR TEPKİ
EÄžER SENİN KİMSEYLE BİR SORUNUN YOKSA Kİ BUNA BEN DAHİLİM.
ÖYLE BİR GÜLME İLE CEVAP VERMEZDİN??..
VE GÜLERKEN NE KADAR .......................KENDİNDE FARKINDAYDIN..
ŞİMDİ GÜL
ÇÜNKÜ BEN SİTEYE GİRMİCEM

VE SENİN YAPTIÄžIN GİBİ ...................+ ................... KONULARIMI SİLMİCEM ( ............... )
ÇÜNKÜ İNSAN KARŞINA DEÄžER VİRDİÄžİ KADAR DEÄžERLİDİR!..
EVT SENİN BANA DEÄžER VERMENİ BEKLİCEK BİRİ DEÄžİLİM
İSTEDİÄžİN YERE İSTEDİÄžİN ŞEKİLDE İSTEDİÄžİN GİBİ ŞİKAYET EDEBİLİRSİNSmile
VE İSTEDİÄžİN ŞEYİ YAZ...
HAKARET ETMEDİM
BUNDA EMİN OLABİLİRSİN..
SENİN İSTEDİÄžİN ŞEYİ YAPTIM..
YANİ BENİ İSTEMEDİÄžİM CEVAPLAR VERİP GİTMEMİ BAŞARMAK İSTEDİÄžİN ŞEYİ YAPTIM

ŞİMDİ İSTEDİÄžİN KADAR GÜL İSTEİDÄžİN KADAR KONUŞ
EVT ....................................GÖSTERİYORSUN

Ara
ZeNiTH
Aranıza Girdim Yeter Beyler .... İLLaki Kavga Edecekseniz Özel mesaj Var ... Orda Tartısın özel Mesaj Sadece Kız Tavlamak İçin Değil her Türlü Konu İçin Konmustur... Özel Konusmalarınızı Orda Halledin Ve Bu Sizin Yazdıklarınız Size Göre Özeldir.. Burda Açılan Konuya Yorum Yapın Birbirinize Hakaret DegiL...

Ama Lütfen Yani Bunları Tek Siz Değil Herkes Okuyor...

Madem Masal_Yüzlü Baska Kisiye Saygın Olmayabilir...

Ama Diğer Kişilere Bari Saygılı OL...

Alakam Yok Belki Konuyla Ama Belirtmek İstedim Sende Nerden Çıktın Demeyin.. Smile
lorient_19
emrehan hoş güzel demişsin ama adam resmen laf sokmaya çalişio millete
Ara
ZeNiTH
O Bizi İLgilendirmez ...
Kime Laf Atcak Veya Kime Atmıcak Bilemeyiz...

Kişisel Sorunu...

Ama SaygıLı Olmayı UnutmamaLı....

Yanlış Anlaşılmak İstemiyorum....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:13 PM