:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
PaPaTYa_PReNSeS
Çok hoş bir paylaşımdı
Hislerimin dillendirilmiş haliyldi
teşekkürler...
Ara
Albatros
hımm baksen .....
Ara
Firari Fırtına
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PEKİ SORUNU TESPİT ETTİK BUNUN İÇİN ÇÖZÜMÜN NE? MasaL_perisi'NİN BAHSETTİÄžİ ŞEKİLDEKİ KONULAR MI KALDIRILACAK FORUMDAN. BUNUN İÇİN DÜŞÜNDÜÄžÜN ÇÖZÜM NE? KIZLARA ÇAÄžRIMI YAPALIM DİKKAT ALDATILABİLİRSİNİZ; FORMUMUZDA GÜNLÜK AŞKLAR YAŞAYANLAR VAR GİBİ. BUNUN ÇÖZÜMÜ GERÇEKTEN ZOR NEDENİNE GELİNCE HERKES SEVİLMEK İSTER. (İSTİSNALAR VARDIR).SENİN ÖNERİN NE MERAK ETTİM. ARTIK YATMALIYIM..........

Sevgili İsyanbitmez ,

Ben uyudukdan sonra yazmışsın bunları , haliyle şimdi okudum , inan önce okusaydım yatmazdım senin gibi ..

Evet çözüm , aslında çözüm yok gibi , çünkü inan bu tür insanlarla uğraşmak çok ama çok zor , onlar bu konuya tanımmı bile getiremezler . Amacım şahsen tüm forum üyeleri burda yazılan ve çizilenleri okusun , birşeyler öğrensin elbette bilmeyenler için söylüyorum . Bir nebzede yardımcı olabilmek adına mutlu olmazmıyız isyanbitmez . Elbette oluruz .

Yönetimde ön ayak olmak zorunda , olmaz iseler ben sıfır mesajla kızlarımıza devamlı özel mesaj atanları burdan lafla , kovarım . Bu da hakkımız olsun bari ..

Bak isyanbitmez , arada bir 1 saat kimler onlıne listesine gir orayı takip et , en az 3 kişi yakalarsın özel mesaj atan , sadece bu . Adamın burda paylaşımla forumla bir alaksı yok . Amacı belli ..

Eee onun amacı belli ise bizimde amacımız belli olsun istedim . Anlıyorsun dimi ..

Teşekkürler ..

Sevg ...
Firari Fırtına
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok hoş bir paylaşımdı
Hislerimin dillendirilmiş haliyldi
teşekkürler...

Hisler aslında sessiz kalmamalı , sessiz kaldığımız müddetce yanlışlar yahatımızda hep olacakdır . Teşekkürler Prenses ..

Sevg ...
Firari Fırtına
BAKINIZ ÖZEL MESAJCININ BİRİNİ YAKALADIM ...

resim1gy2.png
MasaL_perisi
SmileSmileSmileSmile

Torpili var onun Smile Olacak o kadar...Smile
Alemsın Fırtına...Smile
Ara
Firari Fırtına
Yahu öyle tabi , sadece bir örnek olsun istedim ..SmileSmile:9

Hepimiz alemiz valla SmileSmileSmile
Masal_yuzLu
Konu güzeldi ama yine boş bir hal aldı...
Bu gün güzel şeyler olur diye belki birileri uyanır düzenleme yapar diye baktım.
Giğer eklenen konular yine '' ...................'' takılıp kalmış...
bocalayıp durmuşlar. Neyse

konuyu sanki biz onba açmış gibi gelip tümünü kendine mal eden biri yine ........... biridir...
onuda esgeçelim.
KONUYU AÇAN SEVGİLİ FIRTINA son mesjında makaraya alman
KONU saptırman beni üzdü....

KONU YİNE BOŞ KONULAR ARASINA GİRDİ...
sevgiler...

MorciveT : Burada kimsenin küfretmeye, kişilere hakaret etmeye, rencide etmeye hakkı yoktur...
Ara
Firari Fırtına
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu güzeldi ama yine boş bir hal aldı...
Bu gün güzel şeyler olur diye belki birileri uyanır düzenleme yapar diye baktım.
Giğer eklenen konular yine '' ....................
konuyu sanki biz onba açmış gibi gelip tümünü kendine mal eden biri yine .................
onuda esgeçelim.
KONUYU AÇAN SEVGİLİ FIRTINA son mesjında makaraya alman
KONU saptırman beni üzdü....

KONU YİNE BOŞ KONULAR ARASINA GİRDİ...
sevgiler...

Canımsın

Konu gereği bir örnekleme yaptım , zaten bu kişileri burdanda takip edeceğim için bir örnek vermem gerekiyordu , verdim . Konu asla ve asla boş olmayacak , buna emin ol , bekle ve gör lütfen .

Daha bildiklerim ama buraya yazmadıklarım var , onları okuduğunda şaşıracaksın emin ol , az sabır ....

Sevg ...
Firari Fırtına
Ben bu konuyu açarken , tüm planlarımı ve projelerimi hazırladım temelini attım öyle açtım , çok kişinin hoşuna gitmeyecek ama gerçekleri döktüğümde tek tek bireyleri göreceğiz .

Lütfen bana güven ve az sabır ....

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:31 AM