:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
MasaL_perisi
İsyanbitmez
Bakın bu sefer doğru yazdım...Smile
Boş konular derken bence iyi forum takipçileri bilirler hangi konular boş...Smile
Yalnız bunu belirtmeliyim ki sizinle alakalı değil ve sildiniz konular için üzülen kişilerdenim.
Aşk olacak olmalı da ama dikat etiyseniz eğer
Çok üyemiz var ki konu açıyor mesela
Ben yalnızım aşık olmak istiyorum ya da ben niye aşık olmuyorum ya da ben ayrıldım niye ayrıldım ya da ben kızarkadaşım olmasını istiyorum. ya da...ya da...ya da......Smile
Ve daha çok boyle belki küçük ornekler ama bana göre buyuk....Smile
Peki ben şimdi boyle paylaşımlara ve konulara dolu paylaşım ya da konu mı demeliim.
Kimse herşeyi beğenmek sorunda değil tabi ki
Ve de beğenmek zorunda değiliz ama konu konuysa.
Ben kimseye beğendirmek ya da elit olmak için konular açmıyorum.
Bu benim için bir zevk ve en azından en güzel ve göze hitap edecek şeklinde olmasına çabalıyorum.
Herkes de oyle yapıyor ve onlara ben boş konu demiyorum
Boş konular yukardaki verdim örnekler gibi boş görüyorum
Aşk için olsun ya da konu için olsun aynı fikirdeyim sabit yani...Smile
Ya da şoyle bir örnek daha vereyim ben şahsen takip etim
Bir hafta içinde 1 şiir 15 kere açıldı
Ve en komik da aynı kişi tarafından 3 kez
Varsa arama motoru kulanmak içindir
bir iki gözden kaçar ama üçüncüsünde ilaki çikar...Smileve biliyorum ki o şiir daha çok açacaklar...Smile
Şimdi bu boş değil de ne
Yani ben o zaman şupelenmeye başlıyorum acaba konuları açarken bazıları okuyorlar mı açtıkları konu yoksa konu olsun mu diye
Ben meraklısı değilim elit ya da illaki burda olmaya
Benden rahatsızlık duyulduna hisetim anda zaten gelmem.
Benim çabam ya da karakterim gereği düzeni ve düzenli herşeyi severim
İsterdim ki arkadaşlarım da sevsinler
Kendim için bunu rica etmiyorum ben bügün burdayım yarın bilinmezde de olabilirim ama burası bir ev benim için.
Yani kısacası türkçem yeti kadarıyla anlatmaya çalıştım
Umarım yalnış anlaşılmam
Ve Aşk var sanal da var reel de var
İnanıp inanmak ya da güvenip güvenmemek kişilere bağlı
Ben sadece bu şekilde ağırlık sitede bu konular olmasından rahatsızlık duyduma belirtmek istedim.
Neyse ben yormiim kendimi boşuna çünkü herkes başka bir anlam çikartacak da biliyorum

Not: Ayrıca da Sizin ve Bilgeis için çok sevindim...İnanıp inanmak size kalmış ama bilgeis bunu biliyordur çünkü daha kimse hiç birşey bilmezken ben o melek kim olduğunu biliyordum.Kedi resmi de ele verdiSmile
Mutluluklar ikinizede
Ara
Firari Fırtına
Alıntı: BENCE SANAL AŞK YOKTUR YANİ AŞKI BU ŞEKİLDE KULLANMAKTAN İMTİNA ETTİÄžİM İÇİNDİR. HER İNSAN AYNI DEÄžİL. MorciveT'İN YORUMUNDAKİ GİBİ BUNLARIN ÇEŞİTLİ NEDENLERİ VAR. HERKESİN AŞKTAN ANLADIÄžI FARKLI. *yaKaMoZ*'UN DEDİÄžİNE BİR YÖNDEN KATILIYORUM BURADA GERÇEKTEN KIZLARA DAHA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR ÇÜNKÜ ERKEKLERİN ÇOÄžUNLUÄžU İÇİN AŞK BİR ALDATMA OYUNUNA DÖNMÜŞ, SANAL ALEMDE GERÇEKTEN BUNUN İÇİN ÇOK İYİ BİR ZEMİN.........

Bende diyorum ki , işte bu zemin duygusuz da olmasın , gücümün yettiği yere kadar isyanbitmez , sende destek ver işte . Belki birşeyler başarabilir , bir genç kızımızın ağlamasını engelleyebiliriz .

Belki gülenlerde vardır bana ama olsun gülenler de olsun ne yapalım , en azından onu güldürmekde bir hoşdur .

İsyanbitmez , Konuya olan ilgin ve yorumların için sonsuz Teşekkür ederim ..

Sevg ...
Firari Fırtına
Masal Perisi .... isyanbitmez

Lütfen kişisel tartışmalar yada eski konulara dönüş açıklamaları ile konuyu uzaklara taşımayalım olurmu . Konumuz Sanal Aşk Muhabbetleri ....

Anlayışınız için tşk. ederim ...

Sizden beklentim budur zaten , anlayın beni ..

Sevg ....
MasaL_perisi
Fırtına sen beni tartıştığıma hiç gördün mu arkadaşım...Smile
Bu son cevabım bir daha cevap yok benden...Smile
Sanal daha çok can yakacak kızların ki ve erkeklerinki
Ama aynı anda da ender de olsa mutlu sonlar da olacak
Neyse ben çekiliyorum bu konudan ve herkese diyorum ki
Kendinize değer verin bir iki şiire ya da şarkıya kanmayın
Anlayan anlasın
Darılan darılsın
Sevgiler
Kendinize iyi ve mutlu bakın
Tartışmak benim tarzım değil ben sadece soylerim...Smile
Ara
Firari Fırtına
Beklediğim buydu , yanılmamışım .. Mutluyum ...

Sevg ...
isyanbitmez
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İsyanbitmez ,

Oklar savrulmadı , ortada bir yanlış gördüm yazdım . Hatalıysam zaten sonunda özrümü diler affınıza sığınırım , Lakin hatayı sabitlemek içinde bir takım yanıltmalar vede örneklemeleride kabul etmiyorum . Elbete düşüncelerine saygım sonsuzdur , ki bunu çok iyi biliyorsun aslında .

Bu konuda tamamen hemfikiriz .

Bu konudaki tek amacım bellidir , bu amaç duygusuz un çöpçatan forumu olmamasıdır . Kusura bakmayınız ama olayı birazda genel düşününüz , yani ben leri kaldırın hayatınızda en azından bu forumda , biz olsun biz diyelim , biz başaralım bazı şeyleri .

İsyanbitmez , Yazının hemen altında ikinci mesajı politika vari bilinçli bir şekilde oturttum , Neden biliyormusun ? Bu konuda gerçek sevenlere saygımız sonsuzdur , keşke bunu anlayabilseydin . Anlasaydın boşu boşuna bu kadar yorulmaz bir sayfa yazı yazmazdın , bari sen anla beni demek isterdim ama sende anlamamışsın .

Sevg ...

BEN DE DUYGUSUZUN BİR ÇÖPÇATAN SİTESİ OLMASINDAN YANA DEÄžİLİM HATTA KARŞIYIMDA. YALNIZ ŞU VAR BURASI ARKADAŞLIK VE DOSTLUK SİTESİ VE BAZEN ARKADAŞLIKLAR DÖNÜŞÜME NEDEN OLABİLİYOR. OLAYIN BANA BAKAN YÖNÜNÜ AÇIKLAMAYA ÇALIŞTIM. BEN DE BİRÇOK TARTIŞMAMI BU FORUM İÇİN YAPIYORUM BUNU GÖZARDI ETMEYİN.

FİRARİ FIRTINA İKİNCİ MESAJI OKUDUM TABİKİ. BUNU ANLAYAMADIÄžIMI SANMAN ÜZDÜ BENİ. BEN GERÇEK BİR SEVEN OLDUÄžUM İÇİN BU YAZIYI YAZMAYA GEREK DUYDUM VE SEN BİLSENDE BİLMEYENLER OLACAKTIR. HERKES BİLSİN. SENİ ANLAMADIÄžIMI SANIYORSUN AMA BUNDA DA YANILIYORSUN. DUYDUÄžUN KAYGI BENİ FAZLASIYLA MUTLU ETTİ. BEN DE BU KAYGIYI TAŞIYORUM........
Firari Fırtına
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
BEN DE DUYGUSUZUN BİR ÇÖPÇATAN SİTESİ OLMASINDAN YANA DEÄžİLİM HATTA KARŞIYIMDA. YALNIZ ŞU VAR BURASI ARKADAŞLIK VE DOSTLUK SİTESİ VE BAZEN ARKADAŞLIKLAR DÖNÜŞÜME NEDEN OLABİLİYOR. OLAYIN BANA BAKAN YÖNÜNÜ AÇIKLAMAYA ÇALIŞTIM. BEN DE BİRÇOK TARTIŞMAMI BU FORUM İÇİN YAPIYORUM BUNU GÖZARDI ETMEYİN.

FİRARİ FIRTINA İKİNCİ MESAJI OKUDUM TABİKİ. BUNU ANLAYAMADIÄžIMI SANMAN ÜZDÜ BENİ. BEN GERÇEK BİR SEVEN OLDUÄžUM İÇİN BU YAZIYI YAZMAYA GEREK DUYDUM VE SEN BİLSENDE BİLMEYENLER OLACAKTIR. HERKES BİLSİN. SENİ ANLAMADIÄžIMI SANIYORSUN AMA BUNDA DA YANILIYORSUN. DUYDUÄžUN KAYGI BENİ FAZLASIYLA MUTLU ETTİ. BEN DE BU KAYGIYI TAŞIYORUM........

Sevgili İsyanbitmez ,

Anladığını aslında yazılarında hissetmişdim , mutlu olmuşdum lakin bunu pekiştirmem gerekiyordu öyle yazmak zorun kaldım , hatta iyikide yazmışım . Çok güzel bir açıklama yapmışsın , bu konuda kaygılarımız aynı bunuda biliyorum ve son olarak gerçek sevensin , sakın bunu bilmediğimi sanma . Bilgeis e sor o sana anlatsın .

Herşey için teşekkür ederim ...

Sevg ...
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İsyanbitmez
Bakın bu sefer doğru yazdım...Smile
Boş konular derken bence iyi forum takipçileri bilirler hangi konular boş...Smile
Yalnız bunu belirtmeliyim ki sizinle alakalı değil ve sildiniz konular için üzülen kişilerdenim.
Aşk olacak olmalı da ama dikat etiyseniz eğer
Çok üyemiz var ki konu açıyor mesela
Ben yalnızım aşık olmak istiyorum ya da ben niye aşık olmuyorum ya da ben ayrıldım niye ayrıldım ya da ben kızarkadaşım olmasını istiyorum. ya da...ya da...ya da......Smile
Ve daha çok boyle belki küçük ornekler ama bana göre buyuk....Smile
Peki ben şimdi boyle paylaşımlara ve konulara dolu paylaşım ya da konu mı demeliim.
Kimse herşeyi beğenmek sorunda değil tabi ki
Ve de beğenmek zorunda değiliz ama konu konuysa.
Ben kimseye beğendirmek ya da elit olmak için konular açmıyorum.
Bu benim için bir zevk ve en azından en güzel ve göze hitap edecek şeklinde olmasına çabalıyorum.
Herkes de oyle yapıyor ve onlara ben boş konu demiyorum
Boş konular yukardaki verdim örnekler gibi boş görüyorum
Aşk için olsun ya da konu için olsun aynı fikirdeyim sabit yani...Smile
Ya da şoyle bir örnek daha vereyim ben şahsen takip etim
Bir hafta içinde 1 şiir 15 kere açıldı
Ve en komik da aynı kişi tarafından 3 kez
Varsa arama motoru kulanmak içindir
bir iki gözden kaçar ama üçüncüsünde ilaki çikar...Smileve biliyorum ki o şiir daha çok açacaklar...Smile
Şimdi bu boş değil de ne
Yani ben o zaman şupelenmeye başlıyorum acaba konuları açarken bazıları okuyorlar mı açtıkları konu yoksa konu olsun mu diye
Kendim için bunu rica etmiyorum ben bügün burdayım yarın bilinmezde de olabilirim ama burası bir ev benim için.
Umarım yalnış anlaşılmam
Ve Aşk var sanal da var reel de var
İnanıp inanmak ya da güvenip güvenmemek kişilere bağlı
Ben sadece bu şekilde ağırlık sitede bu konular olmasından rahatsızlık duyduma belirtmek istedim.
Neyse ben yormiim kendimi boşuna çünkü herkes başka bir anlam çikartacak da biliyorum

Not: Ayrıca da Sizin ve Bilgeis için çok sevindim...İnanıp inanmak size kalmış ama bilgeis bunu biliyordur çünkü daha kimse hiç birşey bilmezken ben o melek kim olduğunu biliyordum.Kedi resmi de ele verdiSmile
Mutluluklar ikinizede
MasaL_perisi BU SEFER DOÄžRU YAZMIŞSIN Smile İLK SEFERDE SÖYLEDİÄžİM GİBİ BU O KADAR ÖNEMLİ DEÄžİL. BEN SADECE DOÄžRU ŞEKLİYLE YAZILMASININ BENİ MEMNUN EDECEÄžİNİ SÖYLEMİŞTİM. TARAFINDAN HALA MUHATAP OLARAK KABUL EDİLMEK BENİM İÇİN ÇOK HOŞ.

DEDİÄžİN GİBİ KONULAR VAR. BAZI ÜYELERİN TEK AMACI BİR AŞK BULMAK. BU BENİ RAHATSIZ EDİYOR ELBETTE. AMAÇ PAYLAŞMAK MI BURDA TARTIŞILIR? BİR ÇÖPÇATAN SİTESİ GİBİ DÜŞÜNÜLÜYOR SANIRIM. BU İMAJI ÇOKTAN KABULLENDİK AMA BU AÇILAN KONULARA HİÇBİR YÖNETİCİNİN OLUMSUZ BİR YAKLAŞIMINI GÖRDÜNÜZ MÜ? BEN GÖRMEDİM. BİZCE YANLIŞ AMA HERKES AYNISINI DÜŞÜNMÜYOR DEMEK Kİ? BÖYLE PAYLAŞIMLARA PAYLAŞIM DENİR Mİ? BİLEMEM ANCAK BOŞ OLDUÄžUNU SÖYLEMEK YİNE DE YANLIŞ OLACAKTIR. KONULARIMI SİLME SEBEBİMİ ÜSTTE SÖYLEDİM.

HAKLI OLDUÄžUN AÇIK BİR NOKTA DA ÜÇ KERE AÇILAN BİR ŞİİR VAR! PEKİ HANGİ YÖNETİCİ BUNU UYARDI? SON ZAMANLARDA MOD OLAN ÇOK KİŞİ OLDU. HEPSİNE YETİŞMESİ ZOR TABİ Kİ AMA BU DA GÖZDEN KAÇMAZ. KİŞİ KENDİ AÇTIÄžI KONULARI BİLMİYORSA DA AÇTIÄžI KONU BOŞ OLARAK İFADE EDİLMEMELİ. EN AZINDAN ŞİİRİN SAHİBİNİN EMEÄžİ DÜŞÜNÜLMELİ. BU YAPILAN YANLIŞ ONUN SUÇU DEÄžİL. BU ŞEKİLDE AÇILAN KONULAR İÇİN BİR YAPTIRIMA GİDİLEBİLİR YA DA BAŞKA UYGULANABİLECEK DURUMLAR VAR.

Umarım yalnış anlaşılmam

BUNLARI KULLANMASAYDIN; BENİM BAHSETTİÄžİM ELİT KİŞİLERİN ELİTLİÄžİ DEÄžİLDİ. SENDEN RAHATSIZLIK DUYACAK KİŞİLER İÇİN GİTMEK YERİNE SENİN BU FORUMDA OLMANDAN MEMNUN OLAN KİŞİLER İÇİN KALMAYI SEÇMENİ İSTERDİM. BURASI BENİM İÇİNDE ÖNEMLİ O YÜZDEN EN SEÇİMLERİNDE EN SİVRİ DİLLİ VE EN CİDDİ SEÇİLDİM. GERÇİ ONA DA BİR ÇİFT SÖZÜM OLACAK. BİRÇOK TARTIŞMAMI BU FORUM İÇİN YAPTIM BUNUN BİLİNMESİNİ İSTERİM. SENİ YANLIŞ ANLADIÄžIMI SANMIYORUM. BUNDAN AYRILMAYI DA DÜŞÜNME LÜTFEN.

BEN DE SİTENİN BU DURUMUNDAN MEMNUN DEÄžİLİM. İLK BAŞTAKİ AÇILAN KONULARLA İLGİLİ YA DA ..... YA DA LARLA İLGİLİ.

Mutluluklar ikinizede

NOT: TEŞEKKÜRLER. SİZE İNANMAMAM GİBİ BİR DURUM YOK ORTADA. O KONUYU OKUDUM BEN DE ANLADIÄžINIZI DÜŞÜNDÜM ORADA. KEDİYE KADAR EMİN OLAMAMIŞSINIZ Smile MUTLULUKLAR GERÇEKTEN SEVMESİNİ BİLENLERE.........

isyanbitmez
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Masal Perisi .... isyanbitmez

Lütfen kişisel tartışmalar yada eski konulara dönüş açıklamaları ile konuyu uzaklara taşımayalım olurmu . Konumuz Sanal Aşk Muhabbetleri ....

Anlayışınız için tşk. ederim ...

Sizden beklentim budur zaten , anlayın beni ..

Sevg ....
BEN NEDENSİZ VE AMAÇSIZ TARTIŞMAM. BİR YANLIŞ VAR. TARTIŞMAK KÖTÜ DEÄžİLDİR BANA GÖRE. SONUCUNDA UZLAŞMA SAÄžLANIR. AMAÇ DOÄžRUYA ULAŞMAK. KİMSEYLE KİŞİSEL PROBLEMİM YOK OLMAZDA. Masal_perisi İLE GİRDİÄžİMİZ DİYALOGDA BENCE OLUMSUZ DEÄžİLDİR.

KONUDAN AYRILMAM. BU GERÇEKTEN ÖNEMLİ BİR KONU........
isyanbitmez
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende diyorum ki , işte bu zemin duygusuz da olmasın , gücümün yettiği yere kadar isyanbitmez , sende destek ver işte . Belki birşeyler başarabilir , bir genç kızımızın ağlamasını engelleyebiliriz .

Belki gülenlerde vardır bana ama olsun gülenler de olsun ne yapalım , en azından onu güldürmekde bir hoşdur .

İsyanbitmez , Konuya olan ilgin ve yorumların için sonsuz Teşekkür ederim ..

Sevg ...

PEKİ SORUNU TESPİT ETTİK BUNUN İÇİN ÇÖZÜMÜN NE? MasaL_perisi'NİN BAHSETTİÄžİ ŞEKİLDEKİ KONULAR MI KALDIRILACAK FORUMDAN. BUNUN İÇİN DÜŞÜNDÜÄžÜN ÇÖZÜM NE? KIZLARA ÇAÄžRIMI YAPALIM DİKKAT ALDATILABİLİRSİNİZ; FORMUMUZDA GÜNLÜK AŞKLAR YAŞAYANLAR VAR GİBİ. BUNUN ÇÖZÜMÜ GERÇEKTEN ZOR NEDENİNE GELİNCE HERKES SEVİLMEK İSTER. (İSTİSNALAR VARDIR).SENİN ÖNERİN NE MERAK ETTİM. ARTIK YATMALIYIM..........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:11 AM