:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal Aşk Muhabbeti ...
Firari Fırtına
*yaKaMoZ* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazıda katıldığım yada katılmadığım yönler var elbet ama güzel bi konu gerçekten...
Başlık sahibi Arkadaşın affına sığınarak bi kaç kelime bende etmek istiyorum....öncelikle hiç bi insana kimse yüzde yüz güvenmesin insanların içine ne zman şeytan girer yada ne zaman nefsine yenik düşer bilinmez...bu yü<den öyle çok güven içinde olmayın...aslında çok hasas bi konu...bunun yüzünden okadar çok genç üzülüyor ve harab ediyoki kendini bi taraf çok ciddi iken bi taraf lay lay lom takılıo..
biliyorumki hepiniz çok iyi net kullanıcısınız bu yüzden hepinzin başına gelmiştir mutlalka en az birnden hoşlanmışınızdır bu nette..
ama şunu okadar net görüyorum ki erkek ler daha bi her gördüğü kıza hoşlanıo bu şekilde açılıo...kızlar da alemin sazanı gibi atlıo...
en kızdığım noktalar neden bu kadar güveniyosunuz...tmm gerçek gibi yaşayın fakay hemen canım cicim neden oluyosunuz insanlarla madem neti gerçek yaşıosunuz (genelde ben reeldede aynıyım nette aynıyım derler ya)siz bu kadar samimisiniz reelde insanlarla yani hemen tanıdığın insna canım diye mi hitap edersinzi bunu sadece aslında ilişkiler olarak ele almayın...
kendimden küçük bi örenk vereyim başörtülü bi bayan olduğum için msn de konuştuğum kimse (erkekler)beni görememiştim ama okadar çok açılan kişi olduki bunun sayısını ben bile unuttum forumlarda kardeşim diyen adaamlar gelip neler diyo yada birbirlerine kardeşim diyenleride gördüm tutup aynı kıza gayet rahat açılıyorlar bu nası bi medeniyet anlayışı hala anlamadım gitti...
yani demem o ki güzel olmuunuz olmamaışınız çoğu zmana farketmiyo anlamsız yere kapılıolar...
aslında bu olaylarda en büyük görev kız arkadaşlara düşüyor bence...
daha diyecek çok şeyim var aslında ama şunuda gayet iyi biliyorum çok güzel ilişkilerde çıkıyor bunun en yakın şahtiyim evimden biri yakında bu şekilde evlenebilir Smile
ama dediğim gibi çok dikkatli atmalısınız adımlaerınızı....özellikle bayan arkadaşlar...
yeter bu kadar çok konuştum Big Grin

Yüreğinizden gelen bu yorum için sonsuz teşekkür ederim size ... Çok ama çok haklısınız ...

Sevg ...
MasaL_perisi
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ok olabilir ama benım demek istedigim burda editor war onca yeterınce kontrol edilmiyomu yoksa bu kounlar bence ediliyo kalkıp burda siyasi konu açarsan gerçi siyasi bıraz agır olur ama yınede bir örnek sonuçta burada konular yeterince güzel bence matrak zaman geçire biliyoruz ama bıraz daha dıkkatli olunursa konulardan kaçila bilir ama emınım bu yazılar okunduktan sonra daha güzel arkadaşlık kuarbiliriz YAKAMOZ SENIN DEDIKLERINEDE KATILIYORUM AMA BAZILARINA BENCE BU AKŞAMLIK BU KADAR YETER BU KONUYU BIRAZ DAHA İNCELERSEK BAZI ARKADAŞLAR KIRLIR ONUN İÇİN BİŞİ İMA ETMEDEN YAZIMA SON WERMEK İSTİYORUM SİZE İYİ GECELER

Teşekürler....Smile
Sevgi ve saygıyla kalın arkadaşım...Smile
Ara
Firari Fırtına
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Yakamoz çok ta güzel konuştun..Smile
Yüreğine sağlık huzur ve mutluluk arkadaşım..Smile
Fırtına tutamadım kendimi senin yerine ben teşekür etim....Smile
Ama neden bi sor
Çünkü biliyorum bana kızmasın diye...Smile

Kızmak yok hayatımızda ... Elbette konu derin olunca takip şart ...

Teşekkür ederim ilgine Güzel yürekli kardeşim ..

Sevg ...
Firari Fırtına
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ok olabilir ama benım demek istedigim burda editor war onca yeterınce kontrol edilmiyomu yoksa bu kounlar bence ediliyo kalkıp burda siyasi konu açarsan gerçi siyasi bıraz agır olur ama yınede bir örnek sonuçta burada konular yeterince güzel bence matrak zaman geçire biliyoruz ama bıraz daha dıkkatli olunursa konulardan kaçila bilir ama emınım bu yazılar okunduktan sonra daha güzel arkadaşlık kuarbiliriz YAKAMOZ SENIN DEDIKLERINEDE KATILIYORUM AMA BAZILARINA BENCE BU AKŞAMLIK BU KADAR YETER BU KONUYU BIRAZ DAHA İNCELERSEK BAZI ARKADAŞLAR KIRLIR ONUN İÇİN BİŞİ İMA ETMEDEN YAZIMA SON WERMEK İSTİYORUM SİZE İYİ GECELER

Her güzellik gönlünüzde olsun , Teşekkürler ...

Sevg ...
*yaKaMoZ*
ben teşekkür ederim arkadaşlar asıl...Keşke heyecanımıza yenilip de 'bilinçli genç' olma kavramından uzaklaşmasak...
ayrıca bu 'önemli' konu için teşekkürler fırtına arkadaşım Wink
Ara
Firari Fırtına
*yaKaMoZ* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben teşekkür ederim arkadaşlar asıl...Keşke heyecanımıza yenilip de 'bilinçli genç' olma kavramından uzaklaşmasak...
ayrıca bu 'önemli' konu için teşekkürler fırtına arkadaşım Wink

Ben tşk. ederim , güzel yorumunuz ve konuya olan ilginiz açısından sonsuz teşekkürlerimi kabul edin lütfen ... Güzel örnekleme ile konuya anlam kazandırdınız , herçek budur iştee ..

Sevg ...
MorciveT
Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu kişiden kişiye değişir evet, fakat şunu da unutmamak gerekir %90'ı erkeklerin kötü emmelleri var ve bu boyle devam edicektir... Diğer %10 kalan kısmıda gerçekten seven, birşeyler yşamak isteyen şahsiyetlerdir...

İnternet aleminde, karşındaki insanı rahat bir şekilde kandırabilirsiniz... İster erkek, ister bayan farketmez... Kim bilir karşınızdaki akrabanız olabilir ve sizi işletiyorda olabilir... Karşındaki insanın samimiyetini ne kadar güvenebilirsiniz ki ?

Bazı erkeklerin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum, real hayatta karşı cinsle konuşamıyorlar, bu ; fiziki durumdan kaynaklı olabilir, ruhen olabilir, utandığı için olabilir, ailevi olabilir... Bu sebeplerden dolayı internette karşındaki ile sadece teknoloji uzerinden konustugu için, rahat davranabiliyor, real hayatta harekete geçiremediği duygularını, sanal ortamda harekete geçiriyor ve kendini tatmin ediyor... Bu alışkanlık halina geliyor ve sürekli birilerini tavlama gibi merak içindeler... Bazıları arkadaşlarına hava atmak için yapmıyor değill yani... Tanıdıgım kişiler var...

Bayanlara gelince, toplumumuzda ilişki yaşamak çok kötü bir davranış olarak görülüyor, ilişki derken genel anlamda soyledim... Bayanlar, sanal ortamda, kimsenin onu tanımayacağından ve kendisinin fiziken bir zarar veya temas içinde olmadıgını bildigi için rahat davranıyor, karşısındaki erkekte de güzel bir dil ve tecrübe varsa zamanla, kendine aşık ediyor bayanı... Ondan sonra yalan ama büyük aşk başlıyor...

Bu gibi durumlarda bayanlar için soyluyorum, erkeğin ev telefon numarasını isteyin bakalım verebiliyor mu Smile ? İlişki başlamadan once isteyin tabiki Big Grin

Az öncede dediğim gibi, bir kişinin gün aşırı sevgili değiştirmesi, alışkanlık ve psikolojik sorunlar ya da arkadaş çevresinden kaynaklanıyor...

Diikkate almanızı istediğim bir nokta var, herkes için soylemiyorum, gerçekten seven insanlarda gördüm, ve hala gördüklerim var...
Ara
isyanbitmez
FİRARİ FIRTINA

HİÇ KİMSE İSİM VERMEDEN OKLARINI SAVURMUŞ. BEN KENDİ ADIMA CEVAP VERİYORUM...

Bir bayan bunu gerçekde niye yapamaz , ona gelelim . Evet Örf adetler , geri kafalar ve bilinçsiz 1965 li kuşaklar , tabi 1970 kuşağıda buna dahildir . Sonları yaşıyormuyuz elbette hayır , Allah yardımcınız olsun . Bir bayan örf ve adetleri gereği elbette toplumun müsade mekanizması izin vermediği sürece bunu düz ayak açık açık yapamaz , elbette yapanlarda gizliden gizliye vardır hayatta .

PEK KALAN ÖRF ADETİMİZ OLDUÄžU KONUSU TARTIŞILIR. GERİ KAFALILIKTA ÖYLE. 65 VE 70 KUŞAÄžINI TÜMDEN DIŞARI ATMAK İSE ÇOK KÖTÜ. HER TOPLUMUN BİR MEKANİZMASI VARDIR. YAPILABİLİRLİK AÇISINDAN. BİRÇOK ŞEY ZATEN GERİDE KALMIŞ DURUMDA. BU KONU ÜZERİNDE FAZLA KONUŞMA LÜZÜMU GÖRMÜYORUM.

adam reel hayatında bir baltaya bile sap olamamışken , mırc , msn yada forum vs.. gibi yerlerde aktifliği ve ön planda oluşu ile kız tavlıyor , ha babam bugün esra , yarın yasemin . ( Nede olsa beyinsiz kızlarımız çok valla ) .. Yalanmı bu değil işte , işinize gelmediği müddetce yalandır elbette anlıyorum sizide , ama gerçek ortada yalan gibi sanal iştee ...Bu kişi ve kişileri oldu olasım sevmedim sevememde , az buçuk yüzüne gül ağzından herşeyi al .

GERÇEK HAYATINDA BİR BALTAYA SAP OLAMAMIŞ KİŞİLERİN SEVME HAKKINI ELİNDEN ALMAK OLMAZ. SIRF DEDİÄžİN YERLERDE AKTİF OLDUKLARI İÇİN. ANCAK BAHSETTİÄžİN FARKLI HERGÜN BAŞKA BİR KIZ İLE OLMALARI YANLIŞ GÖRÜLEBİLİR AMA DİÄžER TARAFTAN BU KİŞİLERİ SEVEN KIZLAR HAKKINDA SÖYLEDİKLERİN GERÇEKTEN HİÇ İYİ OLMAMIŞ. "SEVMEK ONLARIN BEYİNSİZLİÄžİ" YANİ SEVMEKLE SUÇLANIYORLAR. İNSANLARDA ART NİYET VARDIR ELBETTE AMA BU VAR DİYE İNSANLARDAN KAÇACAK BOYUTA GELMEK DOÄžRU MUDUR? SEVMEYELİM Mİ ART NİYETLİ OLABİLİR DİYE. SANALDA ANLAYAMAM DİYE? BUNLAR DA KİŞİLERE GÖRE DEÄžİŞİR.

Asıl önemli son olan konu ise , forumda paylaşılması ...

Düne kadar abi Melehata ı çok seviyorum onun için ölüyorum diyen adam , şimdi canım Ayşem diye diye forumlara başlık açıyor Smile Gelde gülesinmi ağlıyasanmı . Ezik bir kişilik gereği zaten o kişinin elinden başka bişey gelmez , burda oluş amazıda zaten odur . Sonrasında başka bir kişi , Abi ben açılamıyorum bir akıl ver diyen kişi , aynı anda 3 güzel yürekli bayan üyemize açılmış , o haaaa ohaaa diyorum artık ... Kişiliksiz yapılar elbette olacakdır ama bu kadarda değil yahuu ...

GELELİM ASIL ÖNEMLİ KONUYA...
FORUMDA PAYLAŞMAYALIM MI? EÄžER AÇTIÄžIMIZ (ÇÜNKÜ SADECE BENİM SÖZ HAKKIM YOKTUR ÜSTÜNDE) BİLGEİS & İSYANBİTMEZ KONUSUNDAN RAHATSIZLIK DUYAN BUNUN KİŞİSEL MAKALE ÖZELLİKLERİNİ TAŞIMADIÄžINI DÜŞÜNEN VARSA. BUNU DUYMAK İSTERİM.
İKİNCİ OLARAK KİŞİLER İLK ÇIKTIKLARIYLA EVLENMİYORLAR. BELLİ BİR TANIMA SÜRECİNDEN GEÇİYORLAR. BU SÜREÇ İÇERİSİNDE FORUMDA BİRBİRLERİNE AŞKIM, CANIM GİBİ İFADELERİ KULLANABİLİYORLAR. DAHA SONRA ANLAŞAMIYORLAR. YİNE BAŞKA BİRİYLE DAHA AYNI DURUMDA GÖREBİLİYORUZ FORUMDA . BUNDAN NİYE RAHATSIZLIK DUYMAMIZ GEREKİYOR Kİ? ASLINDA ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK VAR AMA İSİM VERMEYİP OLAY ÜSTÜNDE KONUŞALIM. BU KİŞİSİZLİK DEÄžİLDE FARKLI BİR KİŞİLİK DURUMUDUR. BENCE BU İFADE DAHA UYGUN. KİMSEYİ YARGILAMA HAKKIMIZ YOK.

Bu foruma kız için , yada kızlarda erkek için geliyorlar ise bu işi yapan çok çöpçatan forumları ve siteleri var . Ben duygusuzun bu siteler gibi olmasını istemiyorum ,

BU FORUMDA BULUNMA NEDENİM BURADAKİ BAZI PAYLAŞIMLARI VE PAYLAŞIMCILARDAN BAZILARINI SEVMEMDİR. BURADA SEVDİÄžİM İNSANLA TANIŞTIÄžIM İÇİN SUÇLU GÖRÜLÜYORMUŞUM GİBİ BİR DURUM VAR.
BEN DE BU ÇÖPÇATAN DURUMUNUN UZUN ZAMANDIR FARKINDAYIM YENİ BİR OLUŞUM DEÄžİL. DAHA ÖNCE YİNE BU FORUMDAN BİRKAÇ KİŞİYE BU DURUMU SÖYLEDİM. FARKLI BİR TARAF VAR YİNE DE BURADA PAYLAŞIMLAR. İNSANIN KENDİNİ İFADE ETTİÄžİ BÖLÜMLER VAR. FAKAT AMAÇ BİR SEVGİLİ EDİNMEK OLDUÄžUNDA GERÇEKTEN BURDA OLMAK HİÇ HOŞUMA GİTMİYOR.

MasaL_perisi

GERÇİ BİLMİYORUM BENİMLE MUHATAP OLMAYACAÄžINI SÖYLEMİŞTİ AMA BEN YİNE DE HİÇ BİR İNSANI SİLMEDİÄžİM İÇİN BİRKAÇ NOKTAYA DEÄžİNECEÄžİM.

Güzel paylaşımlarım vardı ve hala var ama içimden pek gelmiyor çünkü çoğu başka bir şeyle ilgili burda.

İLGİLİ OLMAYANLARA HAKSIZLIK OLMUYOR MU BU?

Keşke gerçek anlamda paylaşım nasıl olur ve her paylaşımın tartışma konusu ya da fikirleri sunabilseler
Ama yok
Kuru bir tşk ya edilir ya edilmez konulara ve çopçatanlığa devam

HERKESİN PAYLAŞIM ANLAYIŞI FARKLI OLUYOR. MESELA BENİM SADECE TEŞEKKÜR ETTİÄžİM KONU ÇOK AZDIR. DAHA ÇOK BANA HİSSETTİRDİKLERİNİ YAZARIM. YA DA KONUYLA İLGİLİ KAFAMDAKİ SORULARI SORARIM, YA DA FORUM AÇISINDAN YANLIŞ BULDUÄžUM DURUMLARDA TARTIŞMALARA GİRERİM EN AZINDAN ALTINI ÇİZERİM.

Üstüme almadım çünkü ben bu siteye Masalla geldim eski aşklar olarakSmile
yani burda tanışmadık

BURDA TANIŞMIŞ OLMAK SUÇ MU?

Ha bu da var tanışmak isterlerse de karışmıyoruz yanlış anlaşılmasın ama bunun için özel mesaj sistemi var kimse bilmeden ve görmeden..
Tavlayana kadar da güzel konular açan nedense birden kesiyor paylaşımı onuda anlamış değilim
O zaman aklıma bu geliyor
Demek ki konuları sadece araç olarak kulandı
Bizlere ya da kendilere bile kaydeye almadılar

ŞİMDİ ŞUNU SÖYLEMEK GEREKİR. TANIŞMAK İÇİN ÖZEL MESAJ SİSTEMİNİ KULLANMAK BİR ZORUNLULUK DEÄžİL TERCİHTİR. DİÄžER KONUDA İSE (GERÇİ BİLMİYORUM DAHA ÖNCE AÇTIÄžIM KONULAR İÇİN GÜZEL DER MİSİN) BENİM AÇTIÄžIM KONULARIN KESİLMESİNİN NEDENİ YÖNETİMİN YANLIŞ BULDUÄžUM BİR AÇIKLAMASIYDI. YOKSA PAYLAŞIMIN KESİLMESİNİN NEDENİ YUKARIDAKİ NEDEN OLAMAZ. KALDI Kİ ŞU ANDA YAZDIÄžIMIZ KONUMUZDAKİ HER BİRİ BİR KİŞİSEL MAKALE OLARAK DEÄžERLENDİRİLEBİLECEÄžİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

FİRARİ FIRTINA

Yorumunuz için tşk. ederim , lakin masal yüzlü ye gerekli notu ilettim sorun olmayacakdır , o da belli derecede huzursuz olduğu konulara sitemkardır , onuda anlamak lazım dimi ..

SİTEMLE HAKARET ARASINDA FARK YOK MUDUR? KİM OLURSA OLSUN BİR İNSANA SÖYLENMEYECEK SÖZLER VAR. BOŞ BİR İNSAN OLDUÄžUNU SÖYLEDİKLERİNİ DÜŞÜN?

MasaL_perisi

Ama şuna da kabuletmek lazım ki bazı üyelerimiz gerçektende artık ne yapacaklarına şaşırmış durumda ve gerçektende boş konular açılıyor
Hele ki son günlerde bi moda aldı başına giti
Herkes onlarca anket açıyo ve anketlere karşı değilim ama artık ne sorucaklarına şaşırmışlar
nerdeyse nefes alıyormusun diye anket açacaklar
Sen soyle bu boş konu değil de ne
Anket oyle her soru için açılmaz forumu da doldurulamaz bu forumun bir nevi kirliliği oluşturuyor

BİR BAŞKA BAKIŞ AÇISI BUNUN FORUMUN ZENGİNLİÄžİ OLARAK DÜŞÜNEBİLİR. HER ÜYE DÜŞÜNDÜÄžÜ, MERAK ETTİÄžİ KONUDA FORUM KURALLARI DAHİLİNDE İSE KONU AÇABİLİR. BU ANKET KONUSUNDA YAPTIÄžIN BU YORUM BİRAZ İNSAFSIZCA OLMUŞ NEDENİNE GELİNCE; BİR ARZ TALEP İLİŞKİSİ İÇİNDE İŞLİYOR. AÇILAN BU KONULARA YORUM YAPAN KİŞİLER OLDUÄžUNU DÜŞÜNÜRSENİZ BU ONLARI DA BOŞ KONULARDA YORUM YAPMAKLA NİTELENDİRMEK OLACAKTIR. AÇTIÄžIMIZ KONUYU KİMİN BOŞ VE GEREKSİZ BULACAÄžINI BİLEMEYİZ. SİZİN AÇTIÄžINIZ BİR KONUYU DA BOŞ VE GEREKSİZ BULABİLİRLER BUNU DUYMAK BENCE HOŞ DEÄžİL.
Gitikçe seviye düşüyor forumun
Bunu zamanla sen de farkedeceksin eğer değişmese birşeyler ve sende burda olursan

FORUMUN SEVİYESİ??? BUNUNLA KASTETTİÄžİMİZ NEDİR? FORUMUMUZ BİR PAYLAŞIM PLATFORMU VE KURALLARI DAHİLİNDE HERKES PAYLAŞIMDA BULUNABİLİYOR. FORUMDA BİR ELİT OLMA ÇABASI VAR MIDIR? OLMALI MIDIR? ÜYELERİMİZ SEVİYEMİZİN NE OLDUÄžU VEYA NE OLMASI GEREKTİÄžİNE GÖRE Mİ PAYLAŞIMDA BULUNACAKLAR?

FORUMUN SEVİYESİNİ DAHA ÇOK YÖNETİCİLER BELİRLİYOR SANIRIM. KİŞİSEL MAKALELERDE KONUNUN YANLIŞ YERE AÇILDIÄžINI SÖYLEDİÄžİMDE VE KENDİMCE YANLIŞ GÖRDÜÄžÜM BİR DURUMU SÖYLEDİÄžİMDE BUNUNLA ALAY EDEN ÜYELERİ DAHA SONRA MOD OLARAK GÖRÜYORUM. BU VE BENZERİ DURUMLAR ARTIK ÇOÄžALMAYA BAŞLADI.

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI DEÄžİL KONU VE YORUMLARINIZ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİMDİR.

BENCE SANAL AŞK YOKTUR YANİ AŞKI BU ŞEKİLDE KULLANMAKTAN İMTİNA ETTİÄžİM İÇİNDİR. HER İNSAN AYNI DEÄžİL. MorciveT'İN YORUMUNDAKİ GİBİ BUNLARIN ÇEŞİTLİ NEDENLERİ VAR. HERKESİN AŞKTAN ANLADIÄžI FARKLI. *yaKaMoZ*'UN DEDİÄžİNE BİR YÖNDEN KATILIYORUM BURADA GERÇEKTEN KIZLARA DAHA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR ÇÜNKÜ ERKEKLERİN ÇOÄžUNLUÄžU İÇİN AŞK BİR ALDATMA OYUNUNA DÖNMÜŞ, SANAL ALEMDE GERÇEKTEN BUNUN İÇİN ÇOK İYİ BİR ZEMİN.........

Firari Fırtına
İsyanbitmez ,

Oklar savrulmadı , ortada bir yanlış gördüm yazdım . Hatalıysam zaten sonunda özrümü diler affınıza sığınırım , Lakin hatayı sabitlemek içinde bir takım yanıltmalar vede örneklemeleride kabul etmiyorum . Elbete düşüncelerine saygım sonsuzdur , ki bunu çok iyi biliyorsun aslında .

Alıntı: FORUMUN SEVİYESİNİ DAHA ÇOK YÖNETİCİLER BELİRLİYOR SANIRIM. KİŞİSEL MAKALELERDE KONUNUN YANLIŞ YERE AÇILDIÄžINI SÖYLEDİÄžİMDE VE KENDİMCE YANLIŞ GÖRDÜÄžÜM BİR DURUMU SÖYLEDİÄžİMDE BUNUNLA ALAY EDEN ÜYELERİ DAHA SONRA MOD OLARAK GÖRÜYORUM. BU VE BENZERİ DURUMLAR ARTIK ÇOÄžALMAYA BAŞLADI.

Bu konuda tamamen hemfikiriz .

Bu konudaki tek amacım bellidir , bu amaç duygusuz un çöpçatan forumu olmamasıdır . Kusura bakmayınız ama olayı birazda genel düşününüz , yani ben leri kaldırın hayatınızda en azından bu forumda , biz olsun biz diyelim , biz başaralım bazı şeyleri .

İsyanbitmez , Yazının hemen altında ikinci mesajı politika vari bilinçli bir şekilde oturttum , Neden biliyormusun ? Bu konuda gerçek sevenlere saygımız sonsuzdur , keşke bunu anlayabilseydin . Anlasaydın boşu boşuna bu kadar yorulmaz bir sayfa yazı yazmazdın , bari sen anla beni demek isterdim ama sende anlamamışsın .

Sevg ...
Firari Fırtına
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu kişiden kişiye değişir evet, fakat şunu da unutmamak gerekir %90'ı erkeklerin kötü emmelleri var ve bu boyle devam edicektir... Diğer %10 kalan kısmıda gerçekten seven, birşeyler yşamak isteyen şahsiyetlerdir...

İnternet aleminde, karşındaki insanı rahat bir şekilde kandırabilirsiniz... İster erkek, ister bayan farketmez... Kim bilir karşınızdaki akrabanız olabilir ve sizi işletiyorda olabilir... Karşındaki insanın samimiyetini ne kadar güvenebilirsiniz ki ?

Bazı erkeklerin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum, real hayatta karşı cinsle konuşamıyorlar, bu ; fiziki durumdan kaynaklı olabilir, ruhen olabilir, utandığı için olabilir, ailevi olabilir... Bu sebeplerden dolayı internette karşındaki ile sadece teknoloji uzerinden konustugu için, rahat davranabiliyor, real hayatta harekete geçiremediği duygularını, sanal ortamda harekete geçiriyor ve kendini tatmin ediyor... Bu alışkanlık halina geliyor ve sürekli birilerini tavlama gibi merak içindeler... Bazıları arkadaşlarına hava atmak için yapmıyor değill yani... Tanıdıgım kişiler var...

Bayanlara gelince, toplumumuzda ilişki yaşamak çok kötü bir davranış olarak görülüyor, ilişki derken genel anlamda soyledim... Bayanlar, sanal ortamda, kimsenin onu tanımayacağından ve kendisinin fiziken bir zarar veya temas içinde olmadıgını bildigi için rahat davranıyor, karşısındaki erkekte de güzel bir dil ve tecrübe varsa zamanla, kendine aşık ediyor bayanı... Ondan sonra yalan ama büyük aşk başlıyor...

Bu gibi durumlarda bayanlar için soyluyorum, erkeğin ev telefon numarasını isteyin bakalım verebiliyor mu Smile ? İlişki başlamadan once isteyin tabiki Big Grin

Az öncede dediğim gibi, bir kişinin gün aşırı sevgili değiştirmesi, alışkanlık ve psikolojik sorunlar ya da arkadaş çevresinden kaynaklanıyor...

Diikkate almanızı istediğim bir nokta var, herkes için soylemiyorum, gerçekten seven insanlarda gördüm, ve hala gördüklerim var...

Yani yanlış düşünmemişim ,

Zaten yanlış olanı buraya yayınlayacak yaşı çokdan geçtim dimi morcivet . Konuya olan ilginden dolayı teşekkür ederim ..

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:31 AM