:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizz Hiç Bu Kadar Tatli Bi çojuk Gördünüsmü Sorarim Size???hea
rockçı/kız
[quote=cik_cik]uheuheuh gülüyorum sadece cok ıtıcı bısey..
kolundakı bıleklıgı pazardan mı almışş
küpeli zibidi işte...
buna mı tatlı dıyosan hahah sen benım benım askımı gorde konus guzelimm...!!
tatlı cocuk gurursun..
tabi her onune gelen göremez resmini koymam salak değilim zuzu..uehueuBig GrinBig Grin[/quote]kolundaki bilekliği pazardanmı almış=sanane sanamı kaldı kro allahın cahili
küpeli zibidi=..........annadın
bunamı tatlı diosan hahah sen benim benim aşkımı görde konuş güselim=bizi ilgilendirmes senin kro aşkın bizi bizim ortam ilgilendirir kesin senin gibi kro aşkn wardır
tabi her önüne gelen göremez resmini koymam salak diğilim zuzu=tabi koyamazsın çünkü kro abi ondan tabi salak diğilsin koyucaksın kendini rezil ediceksin zuhahahaha büyüde gel kardeş aklın geride kalmış eski zamanıın weleti:yikildim: :yikildim:
Ara
)(€ugM@_)(@
hehe yorumunu okdum da cıddıye dahı almamıstım seviyeyı bozdun dıe atıorm cvp Smile Kolumdakı bılezık Bjk Store nın bılezıgı Wink PAZAR MALI DeiL benim içinde cok deerliSmile Pazar malı falan cıkmıs azından:O ^^ hosuma pazardan bı esya gıderse onuda alırM ! önemli olan bende nası durdugu! once kendı zevkıme bakrım benTongue :?? sen Ne kanıtlıcaksın Bilmiorm! Svgılının reklamımıydı bu yorm? benı kırletmek a$ar senı ugrajma...

neyse Biçok kez krslastım bole arkadaslarla sölenıorm duymuyorLar. genelde Nekadar cok sey bılrsem bıliim BıldıkLerım onun anlyacagı kadar bunu bıldım ıcın kasmıcam kendımı diorum Saol=)

BUARADA ARkadaslar cok guzel yorumlar okudum FIkrını sunan herkeze tesekkrlerSmile
Ara
aKMeL
çok güzel bi msj aynene katılıyorum bu arada bu konu kitlenecek son msjlarınızı yazınnBig Grin
rockçı/kız
bncede öjgür haklısın pazar malı felan kızım sen nesin yani pazar malı die pazardan almışsa noljak yani beyendiğini alır buna senmi karar wericeksin alla alla s....puhahahah
Ara
)(€ugM@_)(@
:F:F:F Big Grin nese boj bi anına geldı arkadasın heralde gıtmiek ustune Smile Tongue
Ara
CReATuRE
RESİM OLMADIÄžI İÇİN KONU KİLİTLENMİŞTİR...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her Ne Kadar Forumda Devrimci Gibi Gorundsekte Bizde Milliyetciyiz Herkes Bilsin pusat41 20 1,639 04-12-2022, Saat: 05:02 AM
Son Yorum: wildfang
  Tatlı Bela Kevser...... *TATLI BELA* 43 3,423 04-10-2022, Saat: 07:06 AM
  Alin Size çirkin ördek hulleci 15 1,435 04-06-2022, Saat: 03:28 AM
  size en cirkin fotomu bulup koydum fatosh_ 53 3,274 04-02-2022, Saat: 07:08 AM
  Haydı Fenerlıler! 6alatasaray ıcın "6" ya kadar sayalım! :D blue_belial 222 7,967 09-17-2007, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: adda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:55 PM