:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sizz Hiç Bu Kadar Tatli Bi çojuk Gördünüsmü Sorarim Size???hea
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
NAZAR DEÄžER YETER BU KADAR HIHBig GrinBig GrinBig Grin
heheheBig GrinBig GrinBig Grin
silindi resim tşşkrler...
......................................................................................................................
nerelen burapapucumun moderatörü
yazlık olum neresi oljak...
şaka pelüncüm çook şeker çıkmışsınızz ya kıskandım valla
OFFF ne gusel gunlerdı Yha bende cok osledm nerdese 1 sene oldu olcak Big Grin senıde osledm ksenlernıdeBig Grin:Tongue(özelLiKLe Ex OLanı) Yazın GEne GElın GENe dagıtalım Smile) senlede oz kusen olduk cıktık hea Big Grin iiki tanıjmısız cnm benım Smile IKI ALMAN VELET SAOlsunD:
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OFFF ne gusel gunlerdı Yha bende cok osledm nerdese 1 sene oldu olcak Big Grin senıde osledm ksenlernıdeBig Grin:Tongue(özelLiKLe Ex OLanı) Yazın GEne GElın GENe dagıtalım Smile) senlede oz kusen olduk cıktık hea Big Grin iiki tanıjmısız cnm benım Smile IKI ALMAN VELET SAOlsunD:
of ki ne of valla yaa pffSad acaip özledim yazlığı yazı ya...
hakkaten kusen olduk çıktık arkadaşlar öz kusen deil ha WinkWinkcanım arkadaşım o benim...
boşa kusen demedik nan çok sevdik seniWink
dier kusen nerde acaba onuda ösledim..
feji çocuqun pc bozuldu sırra kalem bastı:yikildim: :yikildim:
kusen daıtıcas aıp ettin olum sen nediosun:yikildim: heh hee
o alman yafruların ellerinden öpcem valla kusenWinkWink:yikildim:
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şaka pelüncüm çook şeker çıkmışsınızz ya kıskandım valla
hehe biliorum kankim şaka olduunu saolasın kıskanma bea öff ne biçim atışırdık varya özgürle offf çok güseldi ama SadSad
Sayfalar: 1 2 3 4 5