:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mutsuzum mutsuzum mutsuzm
PeriKIZI35
bu güne kadar hep başkaları için yaşadım! hiç bir zaman kendi kararlarımla kendi çizdiğim yolda yürüyemedim, kendi ayaklarım üzerinde duramadım, sevdim ve sevildim ama aşkıma sahip çıkamadım! ben bir hiçim, aslında bencil olmayan ve herkesi düşlünecek kadar asil ve düşüneceli bir bayanım, herkesi mutlu edecek kadar dikkatli yaşadım ama hayatım boyunca türlü türlü hatalar yaptım, şuan psikolojisi bozulmuş tedavi altında yaşamına devam eden sıradan bir kadınım! her zaman insanlara yetişebilmek ve onlara yardımcı olabilmek gayesiyle yaşadım, oysa en büyük yardıma ihtiyacı olan kişi benmişim, fakat bunu çok geç anladım, hatasız kul olmaz oysa ama bana her zaman günah keçisi muamelesi yapıldı, aslında benim yaşamam, nefes bile almam haramdı, yaşadıklarımı tek tek yazamam ki buraya, satırlara sığar belki ama ömrüme asla!!!
sadece kendiniz için yaşayın, unutmayın ki birgün sadece kendinizle başbaşa kalacaksınız! gün gelecek yanınızda kimse olmayacak ve işte o zaman bu sözleri hatırlayacaksınız...
Ara
pavel
çok karamsarsın.Seni kim üzdüyse çok üzmüş......
Ara
CaNaT
perikızı sana akıl verecek durumda değilimdir belki ama bir kaç şey söylemek istedim yinede.
hep başkaları için yaşamak bu kader mi kısmet mi bilmem ama bu düşünceden asla kurtulamayacaksın biliyormusun.ne kadar çalışırsan çalış kafanda yine başkaları olacak. aman onlar üzülmesin kırılmasın diye yaşayacaksın. kendi kalp kırıklarına bile aldırmadan
keşke değişebilsen ama bu çok zor olacak bu şekilde düşünmekten vazgeçmek gerçekten çok zor.
sen ufacık şeylerden mutlu olabiliyorsun mesela bir başkasının mutlu olduğunu gördüğünde sen herkez için fedakarlık yapabiliyorsun ama sana kimse senin yaptıklarını yapmıyor bu seferde başlarsın kendi kendini üzmeye.

benim anlatabileceklerim de o kadar kısa değil aslında bu yüzden kesiyorum burada. herşeyin gönlünce olması dileğiyle
Ara
blue
ÜSÜLME YHAA HER ŞEY YOLUNA GİRER..DAHA NELER GÖRÜCEKSİN KİM BİLİR..SEN GÜÇLÜ OL WE BASKALARINI SİLMEK YERİNE ONLARI KABULLEN..KİMSE TEK BASINA YASAMINI SÜRDÜREMEZ.SADECE SANA ZARAR WERDİÄžİNE İNANDIGIN KİŞİLEE YOL WER..BAK SENİ ÜZENLER GİBİ MUTLU EDENLERİDE BULUCAKSINDIRR.ÜSÜLME WE GÜCLÜ OLL.DEDİÄžİN GİBİ İNSANOÄžLU TEK GELİR TEK GİDER.AMA YASAM DEDİÄžİMİZ SÜREC HEP WAR WE YAŞAMAK ZORUNDAYIZ.İYİ KÖTÜ NE WARSA BİZLER İÇİN.HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CNMSmileUMARIM BİR AN ÖNCE BU BULUNDUGUN DURUMU ATLATIRSIN..ÖPT
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
canım bak pisikoloji uzerıne cok kıtap okudum ve suankı karamsarlığın anlık bır duygu üzerinde bütünleşmiş bu durumda sakın ama sakın kendını küçümseme çünkü sen dünyadaki milyonlarca kişiden daha değerlisin neden mi çünkü ilk önce kendin için böyle düşünmelisin ve bi anımsa şuana kadar kaç kişiye umut verdin kimbilir kaç kişi sana ihtiyaç duydu ve sen kaç kişiye o sıcak kollarını açtın onlarda tüm güveninle sana koştular ve sen şimdi bir hiç olduğunu söylüyorsun oysaki sen çok değerlisin tüm hatalarına rağmen
Ara
forsa
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım bak pisikoloji uzerıne cok kıtap okudum ve suankı karamsarlığın anlık bır duygu üzerinde bütünleşmiş bu durumda sakın ama sakın kendını küçümseme çünkü sen dünyadaki milyonlarca kişiden daha değerlisin neden mi çünkü ilk önce kendin için böyle düşünmelisin ve bi anımsa şuana kadar kaç kişiye umut verdin kimbilir kaç kişi sana ihtiyaç duydu ve sen kaç kişiye o sıcak kollarını açtın onlarda tüm güveninle sana koştular ve sen şimdi bir hiç olduğunu söylüyorsun oysaki sen çok değerlisin tüm hatalarına rağmen

sonuna kadar katiliyorum birak zaten senin onlarin nezrinde bi degerinm varsa donerler ki donmeselerde her zaman olumlu dusunmeye calis ve asil olanin sen oldunu aklindan cikarma sen ve senin yasamin sagligin arkadaslar dostlar cevreler gunumuzun gereklerine gore surekli bşr degisimn icinde ya dusunsene dun cocukdun bugun koca kiz olmussun neler gecirdin dusun ilk okuldaki arkadaslarin bugunku kanka tabiriyle anilanlar nerdeler hangisi yaninda yani bu sure gelen olaylarin akisina kendini birak hersey olacagina varir yeteerki sen ayaklarini yere saglam bas once kendin sonra cevren ve yaptiklarini dusun ve bunlari icinden gelerek yaptin bir cikar iliskisine dayali plarak apmadinya eger bunun degerini bilmiyolarsa birak onlar kaybedecekler dedıim gibi olumlu dusun asla karamsarliga kapilma...

herseyin yoluna girmesi dilegiyle unutma zaman senin en buyuk ilacin olcak
Ara
PrinceSs
annemmmm
inan hayat bi sınav sen bu sınavı geçmişsin
ben sana hep diorumya çabucak iileş (inş)
hayata bi ışık yak biraz bencil ol biraz başkalarını düşünen
ama verdiğim akıllar matıklı olmayabilir
ALLAH yardımcın olsun annecimmm
nesil!
cnm sni kim üzdü bu kadar?? çok üzmüşş bnde bilirim bni,de çok üzdülerdee sni bayaa bayaa üzmüşler cnm bnm yaaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok özlüyorum ve çok mutsuzum İLKNURUM 3 753 07-22-2010, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  çokk mutsuzum ***hüzün*** 38 2,430 03-14-2009, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: ***hüzün***
  cok mutsuzum loveı@s... 7 805 10-10-2008, Saat: 10:16 PM
Son Yorum: sevsen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:54 AM