:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkımın Tarifi..
ROSE
yagmurefektifg3.gif

Askimin tarifi.........

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük düşme söz konusu olsa bile seve seve senin için her adımı atarım. Seni o kadar çok sevdim ki artık aşkım senden bile öte. Seni sevdiğimi dağlara, taşlara kısacası her yere; bütün kainata haykırmak istiyorum Seni Seviyorum!! Bu kelime topluluklarını defalarca senin için ama yalnız senin için tekrarlayabilirim. Biliyor musun; seni sevdiğimden beri artık çevremdeki her şey gözüme daha güzel daha hoş ve de daha ümit verici gelmeye başladı çünkü onlar bana seni hatırlatıyor... Dağlar gibi sende içimde çok büyük tutunulması zor bir yerdesin. Tepeler gibi sende içimde ulaşılması zorsun. Zirveye sadece bir kişi çıkar senin yaşamında; işte o da ben olmak istiyorum zirvede tek ben; BEN VE SEN... Su gibi berraksın ama içimdekileri de alıp götürüyorsun,yol gibi senin de sonun yok; yani seni sevmenin sonu yok... Bu böyle nereye kadar sürer bilemem tabi. Bunu ben belirleyemem; ama şunu bil ki seninle ölüme bile varım..! Sensiz geçen bir gün değil bir salise bile düşünemez oldum. Sen benim; benliğim, varlığım, hayatım, geleceğim, çılgınlığım, sevincim, mükemmelim, sevdiceğim kısacası her şeyim her şeyimsin... Sensiz bir hayatın oksijensiz yaşamdan farkı yoktur. Aldığım nefes içtiğim su yürüdüğüm yol her şeyde sen ve senden izler var. Seni seviyorum ,Seni seviyorum,Seni seviyorum,Seni seviyorum,Seni seviyorum...__________________
Ara
ROSE
resim200602171114162064tc5.jpg
Ara
€BeRimSin
Çok Çok Çok Çok Çok Güz€L....

Teşekkürler..YüREğine SağLık...Wink
ROSE
ben Teşekkür Ederim Hasan ..beğendiğine BENDE ÇOK ÇOK ÇOK Sevindim..Smile
Ara
eRCi
Hani bir yerlerde birisinin varlığını hissedersin ve bir gün mutlaka gelip seni bulacağını bilirsin ya Hani bu yüzden hayatına giren herkesi geçici olarak görüp sadece ona odaklanır ve sadece onu beklersin ya Hani onun geleceğine dair umudunu bir tek gün bile kaybetmeden, her güne Belki de bugün gelecek"diye başlarsın ya İşte öyle bir şeydin benim için...
Seni ilk gördüğüm an yıllardır beklediğim o insan olduğunu anladım. Güya şaşırmayacaktım ama şaşırdım. O güne kadar yoktun ama hep bendeydin. Şimdi burada, yanı başımdaydın. Yeni bir hayat başlamıştım ve seninle beraberim seni herşeyden çok seviyorum CANIMSIN...

TEŞEKKÜRLER ROSE BU GÜzel YAZIN İÇİN YÜREÄžİNE VE EMEÄžİNE SAÄžLIK BUDA BENDEN OLSUNN TABİ KABUL EDERSEN TEKRARDAN TEŞEKKÜRLER...
ROSE
böyle Güzel Sözlerin Dolu Dolu Olduğu,her Misrasi Her Cümlesi Sevgi Damlayan Bu Sözleri Kabul Etmezmiyim...teşekkür Benden Olsun Sana ...
Ara
EYVALLAH
seni sevmenin sonu yok...

teşekkürler jnm çok güzeldi.....
Ara
ROSE
sağol canım benim....teşekkür ederim....
Ara
eRCi
4463446815.jpg
ROSE
2de113etww4mk1pt6lt0.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AŞkımın SonsuzLuÄžu...... €BeRimSin 11 656 04-09-2022, Saat: 02:44 AM
Son Yorum: wildfang
  Tarifi İmkansız Bi Aşk Bu Biliyorum. Hasretiim 2 503 10-07-2010, Saat: 09:28 PM
Son Yorum: Hasretiim
  sen aşksın; aşkımın can bulduğu adamsın... okeanos 0 519 06-23-2010, Saat: 02:55 AM
Son Yorum: okeanos
  Sevginin Tarifi SENSİN Dostcu 1 532 01-13-2009, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Fırtına dan Aşk ın Tarifi .... Firari Fırtına 12 1,064 08-02-2008, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:36 AM