:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum
senem albayrak
Malesef ki;öğle söğlemeden ve yazmadan içim rahat etmiyecek bir çok sitede adımı kullanarak "senem albayrak" başkalarının yazıların alıpta ben yazmışım gibi gönderilmesine çok sinirleniyorum ama malesef ne engel olabiliyorum ne de bulabiliyorum ve başkalrı tarfından gereksiz ve suçsuz yere yargılanmaktan eleştirlmekten nefret ediyorum ya yeter artık adımı kullanmayın lütfeeeeennnn...İsim hakkımı alıyım...
Ara
Masal_yuzLu
güzel arkadaşım Senin yazılarını ben biliyorum mektup niteliğinde olanlar
olsa gerek.
googleden senin adını yazan çok güzel yazılara ulaşabilir.

Ama biz okuyucu kesim olarak
Senin yada bir bşakasının olduğunu bilemeyiz.
Biri yapıyorsa bu yanılışı KASITLI OLSADA bilgimiz olmadığı için ..
Bulduğumuz yerden alır burda sevdiğimiz Değerli arkadaşlarımızla paylaşırız..

Sana hak veriyorum
İNşalah isteidğin şeyi elde edersin sevgiler

Bu arada..
Yazılarını çok seviyorum inşalah devam edersin.
Ara
LeViS
masaal yüzlüü o hikayeyi ne yaptın???
Ara
Masal_yuzLu
LeViS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:masaal yüzlüü o hikayeyi ne yaptın???

hikaye bende uzun olduğu için yazamadım bir gün yazarım Smile
hadi görüşürüz
Ara
senem albayrak
:k: canım benim ne kadar güzel yazmış ve konuya çok güzel açıklık getirmişsin çok tşk ederim sana beni anlamana ve değerlendirmene çok sevindim..Olay şu ki; ismim adına bir siteye giriyolar isim bilgilerimle üye oluyorlar hadi oldun bari başkasına ait yazıyı alıpta neden gönderiyosun saygısız... sonra gönderdiği yazılar tanınmış kişilerin yazıları karşı tarafta ki site sahibi beni uyarıyor çünkü benim meail adresimi de yazıyor..sonra ben çok fazlasıyla geriliyorum saçma sapan bir olay... neyse beni anlamana çok sevindim canım...
Ara
Masal_yuzLu
senem bu saygısızlığı yapan her kimse allah verir hak ettiği şeyi
Sen canını sıkma ...

inşalah güzel şiirlerinle burda bizimle daha çok paylaşımların olur.
Tşkler
Ara
Firari Fırtına
Değerler , birbaşkası tarafından yayınlansada , yazarına aittir . Sıkmayın canınızı bencede ...

Sevg ...
senem albayrak
öğle tabi haklısınız sadece bence haksızlık;; ama olsun sonuçta beni bilen biliyor ve hem yazılarımı hemde beni tanıyor sonuçta bu benim için yeterli ve ben kimseye ait olan hiç bir yazıyı da alıp yayınlamam zaten şahsıma ait altı üstü 19 yazım 2 de şiirim var dileğim bu işi amatörce değil de inşallah bir gün profosyönelce yapmak....Yorumunuz için tşkler...
Ara
Firari Fırtına
İnşallah dediğiniz gibi olur ,

Siz yinede paylaşımlarınızı burda yayınlayın . Unutmayınız ki güzel değerler çalınır , demekki sizinkilerde güzel değerlermiş , bir yandan sevinmek lazım bence ..

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 853 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 565 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 878 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 644 04-06-2022, Saat: 09:54 AM
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 783 04-05-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:24 AM