:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Mu Sevda (sahibine)
happy yeliz
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inşallah ama uğramaz pek fazla o buralara ada sırada gelip geçer olsun bana yardımcı oldunya buda yeter teşekküler yeliz sağol....

rica ederim ama olmaz ya böle tutup getirmek lazımmmmm ama neyse umarım seni anlarSmileSmileSmileSmileSmileSmile:
Ara
Harby_girl
güzelll mişş
Ara
ROSE
İnsanların verdiği hayat sevgidir. Niçin yalnız sana yazdığımı sorma, niçin yalnız sana geldiğimi...

Sana gelişim işte bundan. Sen aşkı anlatıyorsun, yaşatıyorsun bana. Çünkü yaşıyorsun.O sözlerin kalbinden geldiğini kalbime vuruşundan anlıyorum ben. Sözlerin değil beni sana bağlayan, O sözlerini manasına vurgunum.

Niçin mi sen?

Sen benden önce vardın, varoluşun bu yüzden. Ve sen benden sonrada varsın, sana tutunmam aşka ve varlığa duyduğum özlemden!

Sen benim sözlerimsin. Seni kalbime koyuşum bundan. Ve sen dostsun. Ruhuma sığınak ararken haykırmam hep bu yüzden...

Ve sen dostsun, arkadaşsın. Sen içimi koruyan bir elbisesin. Ben ruhunun çıplaklığını örtüğün tenim. Sen de bunları yaşıyorsun ama saklıyorsun kendinden. Kalbinin sesini dinle bir an. Duyacak o zaman sevginin ve aşkın sesini. Bir liman aradığını ve bu limana sığınmak istediğini...

TEŞEKKÜRLER ERCİ..SÜPERRRRRRRRR OLMUŞ..ŞARKI DESEN BAŞKA GÜZEL HEPSİ ÇOK HOŞ OLMUŞ..EMEÄžİNE SAÄžLIK..YÜREÄžİN İÇİN ÖLEN BİRİ VARDIR SmileSmileBUDA BENDEN OLSUN İSTEDİM ..
Ara
mill
Ellerine sağlık.
Ara
>As!_M€L€q<
harikaa Bişe Olmusss Erdemmm....
o Güsell Yüreğinn Hiç Aşksizz Kalmasin.....
sev Sevil.....
eRCi
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harikaa Bişe Olmusss Erdemmm....
sev Sevil.....

teşekkürler sultann beğendiğine sevindim sağol....
sizede yaparım yaw birtaneeeeee :Smile

sev Sevil..... Aminnnnnn
alpppp
merhaba kardeşim eline sağlık güzel olmuş rica etsem bunu müziği bana gönderirmisin
Ara
eRCi
alpppp Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merhaba kardeşim eline sağlık güzel olmuş rica etsem bunu müziği bana gönderirmisin

teşekkürler arkadaşım sende sağol...
cadım_
cok guzeldı tskler
Ara
sudenaz
süper ya ask cok güzel yenı gördügüme usuldumSadSadTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 509 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: wildfang
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 457 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 463 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 344 04-08-2022, Saat: 11:03 AM
  O DeRdiM (sahibine) eRCi 9 617 04-08-2022, Saat: 09:04 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:36 AM