:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Mu Sevda (sahibine)
eRCi
[videox]http://www.freewebtown.com/gulcanerdem/SES.wmv[/videox]

Biraz Ben..Biraz Sen..

Bugün günlerden SEN ..Uyanır uyanmaz derin bir SEN çektim içime kendime geldim..Saat SEN'i onbeş geçiyor..Gülümsedim..
Yüzümü yıkamak için lavaboya gittim..aynaya baktığımda gördüğüm SEN,musluğu açtım SEN akıyordun...yüzümü yıkadım..SEN kadar yumuşak havlumla sildim yüzümü..Usul usul salona geçtim radyonun SEN düğmesine dokundum..SEN söylüyordu türküler..Gülümsedim..

Türküyü dinlerken mutfağa yürüdüm..demliği ateşe bıraktığım anda kapı zili SEN diye çalmaya başladı..Kapıyı açtığımda,kapıcının kapıya bir gazete,bir tane ekmek bıraktığını gördüm..Kapıyı kapadıktan sonra girdim içeri..Gazeteyi masaya bıraktım..ekmek taze taze SEN kokuyordu..Gülümsedim..

Her zaman ki gibi iki kişilik hazırladım kahvaltı servisini..kendim ve SEN için..oturduk beraber kahvaltıya..Bir yudum çay içtim bardağımdan tadı biraz buruk geldi,biraz daha SEN koydum bardağa,karıştırdım..Şimdi çayımın tadı aynı SEN gibi..Gülümsedim..

Gazeteyi aldım elime ilk sayfasında yine SEN..Kahvaltı masasını beraber topladıktan sonra,pencereye doğru yürüdüm,perdeyi araladım..
Gökyüzünden şakır şakır SEN yağıyordun..Gülümsedim..

Dışarıda havanın soğuk olduğunu tahmin ettiğim için üşümemek için SEN giyindim üzerime..ısındım..Gülümsedim..

Sokak kapısını araladım..satıcılar var güçleriyle SEN,SEN diye bağırıyordu..Gülümsedim..

Yürüdüğüm caddenin mağazalarının vitrinlerinde SEN varsın..
Gelip geçen tüm insanların yüzlerinde SEN..Biliyormusun otomobillerin kornaları bile SEN çalıyor..Gülümsedim..

Köşe başına doğru yürüdüm..Her zaman ki gibi orda duran çiçekçi kadın;sepetinden bir SEN çıkarıp uzattı..aldım kokladım SEN gibi kokuyordu..Gülümsedim..
Önünden geçtiğim sinema salonun afişlerinde SEN vardın..uzun uzun bakındım..Gülümsedim

Yürümeye devam ediyorum..karşıdan mahallemizin çocukları geliyor..durdurdum onları..şakalaştık biraz,kahkalarında sıcacık SEN vardın..Gülümsedim..

Bazen tanıdıklar soruyorlar..Neden hep gülümsüyorsun diye..Gülümsüyorum..
Bilmiyorlar..Bilseler sormazlardı..Gördüğüm her şeyde SEN ,duyduğum her ses SEN..kokladığım tüm herşeyde SEN varsın..SEN'in olduğun yerde gülümsememek olurmu..
SEN'le dolu yeni bir güne doğru yürüyorum..
Dedim ya;herşeyde SEN varsın..
Sadece SEN ..birazda BEN
happy yeliz
yavvv şu sahibe bi seslenelimde gelsinn çocuk sahibine diye diye öldüüü alooo sahibi bi uğrasana şu foruma yaaa SmileSmileSmileSmileSmile

çok güzel erciiii emeğine sağlık hakkaten süper paylaşımlar yapıyorsunnn
Ara
eRCi
Teşekkürler yeliz beğendiğine sevindim sağol sahibi ni soruyorsan UZaKLaRDa ama çok ta yakında tam burada içimde .....
happy yeliz
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler yeliz beğendiğine sevindim sağol sahibi ni soruyorsan UZaKLaRDa ama çok ta yakında tam burada içimde .....

inşallah birgün senin değerini anlar gerçekten sen çok seviyosun ben bunu anladımmm bence içinde olması bile yeter SmileSmileSmileumarım mutlu olursunnnn

ama ben yinede seslenecem sahibi nolurrr gellllll yaa SmileSmileSmile:yikildim:
Ara
eRCi
Teşekkürler yeliz seslen bakalımmm......
happy yeliz
sahibiiiiiiiiiiiiiii allah aşkına şu duygusuza bi uğra yaaa nolur ya çocukk harap oluyoooooooo allah aşkınaaa

ne dersin işe yararmı duyarmı sesimi SmileSmile
Ara
eRCi
inşallah ama uğramaz pek fazla o buralara ada sırada gelip geçer olsun bana yardımcı oldunya buda yeter teşekküler yeliz sağol....
eRCi
Sevmek...
Seni olabildiğince sevmek...
Hiçbirşeyi umursamadan, büyük karanlıları hiçe sayarak sevmek...
Tutmak ellerinden o derinlere inmek...
Oralarda hep seninle olmak, seni yaşamak
Sonra da sensiz edemediğimi, edemiyeceğimi söylemek sana

CeYDa HaNDe KeSiM
TESEKKÜR EDERİM ERCİ YINE BI PARCA KOPTU ICIMDEN TAM YERINI BILEMIYORUM AMA TAHMINIMCE KALBIMIN EN DERINLIKLERINDEN GELIYOR BU PARCA BI GUVERCININ KANATLARINA EMANET ETTIM KOPARDIGIM PARÇAMI BIR GUN EGER FIRTINALARI ASIP KANAT CIRPMAKTAN YORULMAYIP SAVASIRSA ISTE O ZAMAN ULASACAGIM SONSUZLUGA
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Ya Ben Aslinda Binevi Birakmistim Yazi Yazmayi Ve Bu Forumu Cok Sevdigim Halde Giripte Okumaya Yazilarinizi Takip Etmeye Hiç Mi Hic Firsatim Olmuyo Cunku Cok Yogun Bi Sekilde Calisiyorum Ayrica Benim Duymaya Degil Gormeye Ihtiyacim Var O Kadar Cok Sey Yasadimki Kulaklarim Sagir Gozlerim Kor Oldu.yelizim Canim Beniim Sakin Kötü Ve Duygusuz Olduğumu Düşünme çünkü Benim Aşka Yada Sevmeye Onu Birak Doğru Düzgün çalişmaktan Kendime Vakit Ayirmaya Firsatim OlmuyoSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 509 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: wildfang
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 457 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 463 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 344 04-08-2022, Saat: 11:03 AM
  O DeRdiM (sahibine) eRCi 9 618 04-08-2022, Saat: 09:04 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:11 AM