:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana ....................sultan..............
>As!_M€L€q<
Mide kramplarima aldirmazsak atlatilir gibi gozukuyor su anki durumum...

icimde cam kirigi gibi dagilip kalmis sozcuklerinin her harfini icimden cekerken canimin yanmasina aldirmazsak atlatilir gibi gozukuyor bu kavga ardi yigintilarim...

hissiz ve donuk bakan gozlerimden hala israrla akan yaslarima aldirmazsak atlatilir gibi gozukuyo bu cocukluk halim...

bu son kavgamizdi seninle demistim ya dun gece , icimdeki sevgine aldirmazsak alatilir gibi gozukuyo bi daha kavga ertesi gelmesi beklenen ayrilik...

artik incinecek bi yeri kalmadigini dusunursek kalbimin , hedefsiz sozcuklerinde bi daha bogulmak zorunda kalirsam atlatilir gibi geliyo bana hoscakal kelimesinin bu iliskide acacagi bosluk...

icimde eksilen seylerin tekrardan yerine gelmeyecegini dusunursek, yuregimde actigin boslugu gun gun daha da buyuttugunu dusunursek , ikimizin sebep oldugu bu andan hala haklilik savasi icinde birbirimizi yaraladigimiz dusunursek atlatilir gibi geliyo bana yurekte acilacak bi hoscakal daha...

sadece kendi kirginligini dile getirirken , dun geceden kalma sozcuklerinin beynimde hatta ruyamda bile cinladigini dusunursek , bi kabus gibi gelmis bu buyuk firtina ardindan butun dagilmisligimi toparlayip , ayaga kalktigimda beni tekrar dusurursen yere atlatilir gibi geliyo bana bi el sallamak...

olmamis , yasanmamis say dedigin bi kavganin ardindan , tamamen dagilmis , vucudumun her hucresinin agridigi , beynimin hic bi sey dusunemedigi su anda , tek bi kelimenle tuz buz olabilecegimi dusunursek , hakliligin ya da haksizligin soz konusu olmadigi bi yurek kirginligi icindeyken ben , bitirme bizi. tek bi adim kaldi ucuruma , itme ikimizi.
gece bavulumu topluyorum gidiyorum ben deyip hala burda oturduguma aldirmazsak... bu yasadigimiz iskence tadindaki kavga bi bitisti zaten...
daha fazla gucum yok bile diyemem , gucumu sabrimi son damlasina kadar kullandin sen. senin beni sevdigine aldirmazsak , su an bi uzatma aninda olan bu iliski coktan bitmisti zaten...
burdayim , sana verdigim bi sozu yerine getiriyorum.

yikim asamasindan son anda donulmus bi bina gibi , uzun surmus bi depremin ardindan zarar tespiti yapar gibi , bi anda gelmis sebebi belli olmayan bi felaketin ipuclarini toplar gibi...

darmadagin olmus bi vazo gibi... ben parcalari tekrar yerine koydum , yerlestirdim. ama hersey senin kucucuk bi parmak darbenle bile paramparca tuz buz olabilcek gibi...

....
*TATLI BELA*
tşklr kuzen yüreğinde sağlık......
>As!_M€L€q<
rija Ederim Kusen.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 402 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 449 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 330 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 725 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 320 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:51 AM