:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unut Beni SevgiLim...
in_love_girl
Gece Yolcular?n?n "unut beni sevgilim" ?ark?s?n? a??n... Ge?mi?inizi d???n?n biraz..
Belki benimki gibi eyl?l ya?murlar? d??er y?re?inize....

a809fcfe34005725ky2uq6.jpg

Geldi?im g?n? hat?rl?yormusun sevgilim ?
Nas?lda masum masum bak?yordum ben sana.Sanki g?ky?z?n? yerle?tirmi?lerdi g?zlerine,sa?lar?n o ?ok sevdi?im sonbahar yapraklar?yd? sanki... G?zlerin g?zlerime deydi?i andan itibaren her an? ad?m gibi ezbere biliyorum.Ya?att???n her ac?y? ve her mutlulu?u.Ama... Ya?mur damlas? gibi r?zgar?nla savrulsada y?re?im sa?a sola,ben senden gidemem anlam?yorsun...

Kod:
Uyuyorum uyuyorum,g?nler ?abuk ge?sin diye
Kadehlere koyuyorum,ac?m? dindirsin diye.

?lk defa a?layarak yaz?yorum sana birba??ma...
Kelimeleri yuvarlay?p dilimde tutmaya ?al??t?m bunca zaman kendimi.Bilme sen dedim,gurur dedim.. Yapt??? bunca ?eye ra?men nas?l seversin dedim y?re?ime.Ba??rd?m gecelerce kimseye duyurmadan,k?zd?m... Ama "kalbine s?z ge?iremessin" derler ya o misal..
Art?k kendimi bile anlamaktan acizim.. Y?re?im akl?ma yalvarsada sen diye yaln?zl???m haricinde taviz vermiyorum kendime...
SevgiLim..
Sen hergece h??k?r?klarla a?lay?p annenden saklamak nedemek bilirmisin ?
Sevdi?in her g?n kar??ndayken ona dokunamamak,hergece duana seninle ba?lay?p sabah seninle bitirmek...
Babana "i?ten edilen her dua kabul olur" dedi?i i?in k?fretmek...
Sen sevmek nedir bilirmisin ?
Daha k???c?kken kelep?elemek kendini koca bir sessizli?e,anahtar?n? sevdi?inin kalbine koymak..
Onun kalbinde yer olmad??? i?in ?m?r boyu sessizli?e mahkum kalmak nedir bilirmisin..
O seni sevmiyor diye seni sevenlerede ayn? i?kenceyi yapmak..
D??arda senin i?in beddua okumak,ama i?inden yaln?zca ahedebilmek...
Sen i?inde f?rt?nalar koparken susmak nedir bilirmisin ?
Seviyorum deyipte ad?n? verememek,insanlardan seni hat?rlatacak diye ka?mak..
Sen ba??n? yast??a g?m?p,onun yast?ktaki ?ukurunu g?rememek nedir bilirmisin...
Yitirmek t?m umutlar?n?,yinede beklemek ?aresizce.. Birle?mi? ellere lanet okumak,sen yoksun diye yok olmak...
Sen benim bildiklerimi bilirmisin ? Do?ru,nerden bileceksin..
Sen beni sevmeyide bilmezsin...
Mesela,mesela ben g?lmeyi bilmem... Y?ld?z kay?nca dilek tutmay?,dua etmeyi de bilmem...
Bildirmedinki bana sevgilim... Hi? istemedinki...

Kod:
Bekliyorum... bekliyorum
Bu sensizlik bitsin diye...

Aylard?r susuyorum ben sevgilim...
Susuyorum;??nk? her konu?tu?umda ad?n ??k?yor a?z?mdan ben farketmeden.Her duydu?umda ismini korkuyorum kendimden.Art?k kendimi kendimede ispiyonlam?yorum.. Ya hala derse y?re?im,bitmedi derse..
Elaleme korkumdan s?yleyemiyorum sevmedi?ini.. Kendimi bile inand?r?yorum d?nece?ine.Ama sende bende ?ok iyi biliyoruz bitti?ini,bitirdi?ini...
Bir g?n a?larsa g?ky?z? sak?n a?ma g?zlerini.Hele yan?nda ba?ka bir kad?n varsa bakma ona...
B?rak,???s?n o ya?murlarda...
Bir g?n ya?mur damlalar? sol g??s?ne d??erse sevgilim,korkma... Son bir kez sevmeye geldim seni,ne olur ka?ma..
Sen sevmesende beni bari sensizli?imi alma..
Korkma sevgilim,kaybedecek hi?bir?eyim kalmad? benim...

Kod:
Seni ?zledi?im kadar beni ?zl?yor musun?
Sen de r?yalar?nda beni g?r?y?r musun?

Sen benden gitti?inden beri eyl?lleri sevmez oldum ben.. Elimi tuttu?un g?n uzundu t?rnaklar?m hat?rlarm?s?n ?
S?kam?yordun elimi,ac?t?yordu..
Bahane olmu?tu zaten sana,istemiyordun.. O g?n eline deyen t?rnaklar?m? bile sakl?yorum sevgilim.Telefondaki mesajlar?n,akl?mdaki o g?n?n hayaliyle ayakta duruyorum.. Sen gitti?inden beri tam 5 kilo verdim...
Her sofraya oturdu?umda masa ?rt?s?ndeki y?ld?zlar tak?l?yor bo?az?ma.Ve annemle durmadan kavga ediyorum.. O bana "ye" diyor,ben ona anlatamay?p hi?bir?eyi "yemicem" diye ba??r?yorum.. Art?k kendimden ?ok sevdi?im annemi bile a?lat?yorum.?z?rde dileyemiyorum sevgilim... Sanki senin yapt???n her?eyi tekrarl?yorum i?imdeki seni kaybetmemek i?in.Benden ?z?r dilemedi?in gibi bende annemden ?z?r dilemiyorum.Ve sar?l?rken onun boynuna senin boynundaki beninin ayn?s? var diye seni hayal edip s?md?k? sar?l?yorum .Kimi zaman farkettirmeden a?l?yorum gizlice.. Kokunu ?zl?yorum sevgilim..
Yalanda olsa her?ey,ba??n ?ne e?ikte olsa sadece sevdi?imi bilmeni ?zl?yorum.. Sen herdefas?nda bana g?zlerinde sevmiyorum desen de,sessizli?ini ?zl?yorum...

Kod:
?yle zorki ayr? kalmak...?yle dayan?lmaz ki...

Bitmedi sevgilim...
Biliyorum bitmeyecek bu ayr?l?k... Hani bir tablo olsan a??k artt?rmaya ??karsalar evimi bark?m? sat?p ne pahas?na olursa olsun al?rd?m seni.Ama ?yle de?ilki... Bilmiyorum bende eksik g?rd???n ne...
B?t?n su? bende... Sevememeliydim diyorum kendime.. Ama sana bunlar? anlatmicam sevgilim.Biliyorum s?k?ld?n art?k beni dinlemekten.Kar??sada ?znelerim y?klemlerime seviyorum demicem...
Ve ben her ?ark?da kaybetsemde kendimi,o ?ark?lar? s?ylemeyece?im...
Ama... Bir tek seni sevmedi?imi s?yleyemece?im..
Affet sevgilim..
G?ne? do?masada sabahlar?,g?zlerim renkleri bilmesede,karanl?klar ??ksede sevdam?z?n ?zerine,bug?nlerin ?st?nden as?rlar ge?sede...
Sevmedi?imi s?yleyemece?im..
Affet sevgilim,ben seni her?eye ra?men eyl?l gecelerinde ya?murlarla sevece?im...

Kod:
Unut beni sevgilim ben unutmuyorum !

-Ya?murlar ?amar gibi sevgisizli?ini iz b?raksada y?z?me,ben seni hep sensizli?inle sevece?im-

-AFFET!- sorry10.gif

• Yetim b?rakt???'n...
Ara
MasaL_perisi
Daha önce okumuştum teşekürde etmiştim ama silindi mesajım...Smile
Umarım bu sefer kalır
Teşekürler Aylincim

UNUT.........MA....M.......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,924 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,036 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  Haykırışım Tüm İnsanlara , Beni Duyanlara .. # Pè®iM§ii # 7 805 03-07-2010, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: Qetesh
  bir Kez beni Dinle !! PeRim$si !! 3 698 02-18-2010, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: emre-altan
  Unut Unutabilirsen Hadi ! # Pè®iM§ii # 4 645 01-20-2010, Saat: 07:49 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:43 PM